• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Nowy dom, Nowe mieszkanie (9 opinii)

Własne mieszkanie... w jakiej dzielnicy, o jakim metrażu, pod klucz czy w stanie deweloperskim, na którym piętrze, za gotówkę czy na kredyt? Znalezienie odpowiedzi na te pytania z pewnością ułatwi bezpośrednia rozmowa z przedstawicielami banków, pośredników kredytowych czy deweloperami. To ostatnia w tym roku szansa, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą trójmiejskich deweloperów, firm budujących domy oraz banków. Ofercie wystawców towarzyszyć będzie szereg wydarzeń programowych, pomagających w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków.

Partnerem Targów jest firma MODERNA HOLDING

Jesienne Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w AMBEREXPO zgromadzą wielu deweloperów w tym m.in.: 3 CITY INVEST, ACTIVA, CITY HOUSE, DEKPOL, EURO STYL, INPRO, NORD HOUSE, PB DOMESTA, PB GÓRSKI, PORTAL APARTAMENTY, SIÓDME NIEBO. Wystawcy przedstawią zachwycające realizacje i zaoferują atrakcyjne rabaty, niedostępne na co dzień w biurach sprzedaży.

Na stoisku DEKPOL SA będzie możliwość wygrania iRobota Roomba, a podpisując umowę deweloperską z tą firmą do końca listopada, DEKPOL SA pokrywa 100% kosztów notarialnych.
Specjalną ofertę targową przygotował także deweloper INPRO SA, który wszystkich zainteresowanych zaprasza na stoisko nr 7

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMESTA z kolei, oferuje 3% rabat do umów zawartych do końca listopada 2018.

Nowości na targach
EURO STYL SA zaprezentuje nowy etap osiedla IDEA - inspirowanego neoplastycyzmem oraz premierową inwestycję - "Polanki Apartamenty" przy ulicy Polanki 57-58 w Gdańsku Oliwie .
City House zaprasza na premierę nowej inwestycji OLCHOWA DOLINA - osiedla 18 domów jednorodzinnych wolnostojących w Gdańsku przy ul. Olchowej.

Deweloperzy przedstawią nowe inwestycje, w których dominują mieszkania 2- i 3-pokojowe, do 55 m2, na które jest największe zapotrzebowanie. Dużą popularnością cieszą się lokale posiadające osobną kuchnię - przy czym wiele z targowych mieszkań jest tak zaprojektowanych, że można je swobodnie przebudować uzyskując kosztem kuchni dodatkowy pokój z aneksem. Nie zabraknie w targowej ofercie także mieszkań małych - na wynajem.

Wykłady, warsztaty, bezpłatne porady
Targowe wykłady i prelekcje pomogą przebrnąć przez cały proces pozyskania nieruchomości: od wyboru dewelopera i inwestycji, przez finansowanie zakupu, odbiór mieszkania i wykończenia go zgodnie z potrzebami i gustem.

W trakcie wykładów nie zabraknie dużej porcji wiedzy z wielu dziedzin, szczególnej uwadze polecane są: praktyczne porady przy ubieganiu się o kredyt czy omówienie poszczególnych etapów analizy wniosku w bankach.

Publiczna debata
Nadal skala zakupów na rynku nieruchomości mieszkaniowych robi wrażenie na niejednym analityku. Statystyki pokazują, że spora część mieszkań kupowana jest w celach inwestycyjnych. Firma doradcza REAS ocenia, że nawet 30-40% nowych mieszkań kupują inwestorzy z myślą o ich wynajmowaniu. Ale czy kupowanie mieszkania na wynajem jest bezpieczne? Analizować i dyskutować można będzie na ten temat, w targową sobotę, w publicznej debacie pod hasłem "Jak inwestować w mieszkania na wynajem - perspektywy i ryzyko..."

Debatę poprowadzi Marek Wielgo, redaktor naczelny serwisu muratorplus.pl, a wezmą w niej udział m.in.: Małgorzata Warecka-Styba z firmy MZURI oraz Dariusz Radtke dyrektor ds. marketingu i PR w firmie Dekpol SA i pełnomocnik zarządu INPRO SA  Rafał Zdebski. Zainteresowani dowiedzą się np.: czy i kiedy opłacalność inwestowania w mieszkania na wynajem może się zmniejszyć, czy prawo dostatecznie chroni wynajmujących, kiedy inwestycja jest najkorzystniejsza, a równocześnie najbezpieczniejsza, czy wynajmować na długo czy na krótko. Zapraszamy do udziału w dyskusji w sobotę 20 października o godzinie 12.00.

Uwaga konkurs
Zwiedzających zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie targowym. Do wygrania armatura łazienkowa oraz narzędzia przydatne w każdym domu i mieszkaniu. Nagrody dla laureatów ufundowały firmy: FERRO oraz HITACHI.

Profesjonalne wydawnictwa zabierzesz do domu
Wszyscy goście targów otrzymają Raport "Trójmiejskie Inwestycje Mieszkaniowe" z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Gdańska i okolic, dokładne informacje o lokalizacji inwestycji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży oraz wizualizację budynku. Odwiedzający targi otrzymają również czasopisma o tematyce wnętrzarskiej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych.

 Z dziećmi na targi
Organizatorzy serdecznie zapraszają na targi rodziców z dziećmi. Na najmłodszych zwiedzających czeka moc atrakcji na wielkim, dmuchanym placu zabaw.
WSTĘP NA TARGI WOLNY
20-21 października (sobota-niedziela), AMBEREXPO
w godzinach:
sobota 10.00-17.00
niedziela 10.00-16.00
 

Przeczytaj także

Opinie (9)

 • Coraz drożej za coraz mniej ciekawe inwestycje, na dodatek z długim czasem realizacji. Rynek wyprzedany. (3)

  Pojedyńcze gotowe mieszkania, wyprzedany rynek, nowe, drogie inwestycje z wysokimi kosztami wykonastwa i długim terminem realizacji, mniej ciekawych lokalizacji - kilkanaście ciekawych "dziur" zostało już zabudowanych. Reasumując drożej za dalej, nadchodzą gorsze czasy zwłaszcza dla kupujących.

  • 14 0

  • (2)

   im drożej tym mniej kupujących- im mniej kupujących tym niższe ceny mieszkań, żeby jednak sprzedać. ja bym się tak tym nie martwiła

   • 0 1

   • tak gadali już 8 lat temu jak metr był po 4,5

    teraz nawet na śmierdziółkowie możesz pomarzyć. Ja idę bo może uda się coś upolować do odbioru na teraz.

    • 3 0

   • Teoretycznie tak, pod warunkiem że jest duża zdesperowana podaż.

    A takiej nie ma - coraz częściej jest: robię za "godne" pieniądze albo wcale.
    Developer ma do wyboru: drogo kupić działkę, drożej wynająć podwykonawcę a na koniec kupić bardzo drogie materiały budowlane a potem spróbować to drogo sprzedać.
    A jeśli się nie uda to... po prostu nie podejmować kolejnej inwestycji, czekać a dodatkowo to co ma... spróbować sprzedać jeszcze drożej (przy mniejszej podaży jest na to szansa).
    Co jeśli podaż spada szybciej niż popyt (a tak obecnie jest - wg danych REAS stopień wyprzedania "zapasów" dziur w ziemi i mieszkań przez developerów rośnie)? Ceny będą spadać?

    • 1 1

 • mnie intersuje ta debata. Wnerwiają mnie pijani norwedzy i o..ikane bramy

  • 1 1

 • Było modnie i niewygodnie

  "Dużą popularnością cieszą się lokale posiadające osobną kuchnię" - poszedł naród po rozum do głowy i wrócił do normalności - trochę to trwało, ale gratuluję :)

  • 7 5

 • (1)

  Deweloperzy przestańcie budować domy z wiszącymi balkonami na zewnątrz. Kto o zdrowych zmysłach wyjdzie na 8 czy 15 piętrze na taki balkon! To są mieszkania dla samobójców! Zamieszkajcie sami tam a jeszcze brać kredyt na takie byle co! skandal!

  • 2 3

  • Strop balkonu wiszącego ma większą nośność niż strop podłogi wewnątrz mieszkania. Średnio 200-250 kg/m2 nacisku, więc nie kumam tego samobójczego zagrożenia :-)

   • 0 0

 • Rabaty na targach :)

  Przecież 100% płatności a notariusza przez dewelopera to zaledwie ok.1000zł jak nie mniej,(dla dewelopera,który mają swoich notariuszy) taka zniżke dostaniesz od ręki u każdego dewelopera bez proszenia, 3% rabatu - to 90% transakcji na pierwotnym takie coś daje, np. w postaci zniżki na miejsce postojowe lub piwnicy... proszę o powagę deweloperów i ich "promocji". A kupujących o rozsądek. Pozdrawiam

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.