stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Nowy dom, Nowe mieszkanie (9 opinii)

Własne mieszkanie... w jakiej dzielnicy, o jakim metrażu, pod klucz czy w stanie deweloperskim, na którym piętrze, za gotówkę czy na kredyt? Znalezienie odpowiedzi na te pytania z pewnością ułatwi bezpośrednia rozmowa z przedstawicielami banków, pośredników kredytowych czy deweloperami. To ostatnia w tym roku szansa, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą trójmiejskich deweloperów, firm budujących domy oraz banków. Ofercie wystawców towarzyszyć będzie szereg wydarzeń programowych, pomagających w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków.

Partnerem Targów jest firma MODERNA HOLDING

Jesienne Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w AMBEREXPO zgromadzą wielu deweloperów w tym m.in.: 3 CITY INVEST, ACTIVA, CITY HOUSE, DEKPOL, EURO STYL, INPRO, NORD HOUSE, PB DOMESTA, PB GÓRSKI, PORTAL APARTAMENTY, SIÓDME NIEBO. Wystawcy przedstawią zachwycające realizacje i zaoferują atrakcyjne rabaty, niedostępne na co dzień w biurach sprzedaży.

Na stoisku DEKPOL SA będzie możliwość wygrania iRobota Roomba, a podpisując umowę deweloperską z tą firmą do końca listopada, DEKPOL SA pokrywa 100% kosztów notarialnych.
Specjalną ofertę targową przygotował także deweloper INPRO SA, który wszystkich zainteresowanych zaprasza na stoisko nr 7

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMESTA z kolei, oferuje 3% rabat do umów zawartych do końca listopada 2018.

Nowości na targach
EURO STYL SA zaprezentuje nowy etap osiedla IDEA - inspirowanego neoplastycyzmem oraz premierową inwestycję - "Polanki Apartamenty" przy ulicy Polanki 57-58 w Gdańsku Oliwie .
City House zaprasza na premierę nowej inwestycji OLCHOWA DOLINA - osiedla 18 domów jednorodzinnych wolnostojących w Gdańsku przy ul. Olchowej.

Deweloperzy przedstawią nowe inwestycje, w których dominują mieszkania 2- i 3-pokojowe, do 55 m2, na które jest największe zapotrzebowanie. Dużą popularnością cieszą się lokale posiadające osobną kuchnię - przy czym wiele z targowych mieszkań jest tak zaprojektowanych, że można je swobodnie przebudować uzyskując kosztem kuchni dodatkowy pokój z aneksem. Nie zabraknie w targowej ofercie także mieszkań małych - na wynajem.

Wykłady, warsztaty, bezpłatne porady
Targowe wykłady i prelekcje pomogą przebrnąć przez cały proces pozyskania nieruchomości: od wyboru dewelopera i inwestycji, przez finansowanie zakupu, odbiór mieszkania i wykończenia go zgodnie z potrzebami i gustem.

W trakcie wykładów nie zabraknie dużej porcji wiedzy z wielu dziedzin, szczególnej uwadze polecane są: praktyczne porady przy ubieganiu się o kredyt czy omówienie poszczególnych etapów analizy wniosku w bankach.

Publiczna debata
Nadal skala zakupów na rynku nieruchomości mieszkaniowych robi wrażenie na niejednym analityku. Statystyki pokazują, że spora część mieszkań kupowana jest w celach inwestycyjnych. Firma doradcza REAS ocenia, że nawet 30-40% nowych mieszkań kupują inwestorzy z myślą o ich wynajmowaniu. Ale czy kupowanie mieszkania na wynajem jest bezpieczne? Analizować i dyskutować można będzie na ten temat, w targową sobotę, w publicznej debacie pod hasłem "Jak inwestować w mieszkania na wynajem - perspektywy i ryzyko..."

Debatę poprowadzi Marek Wielgo, redaktor naczelny serwisu muratorplus.pl, a wezmą w niej udział m.in.: Małgorzata Warecka-Styba z firmy MZURI oraz Dariusz Radtke dyrektor ds. marketingu i PR w firmie Dekpol SA i pełnomocnik zarządu INPRO SA  Rafał Zdebski. Zainteresowani dowiedzą się np.: czy i kiedy opłacalność inwestowania w mieszkania na wynajem może się zmniejszyć, czy prawo dostatecznie chroni wynajmujących, kiedy inwestycja jest najkorzystniejsza, a równocześnie najbezpieczniejsza, czy wynajmować na długo czy na krótko. Zapraszamy do udziału w dyskusji w sobotę 20 października o godzinie 12.00.

Uwaga konkurs
Zwiedzających zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie targowym. Do wygrania armatura łazienkowa oraz narzędzia przydatne w każdym domu i mieszkaniu. Nagrody dla laureatów ufundowały firmy: FERRO oraz HITACHI.

Profesjonalne wydawnictwa zabierzesz do domu
Wszyscy goście targów otrzymają Raport "Trójmiejskie Inwestycje Mieszkaniowe" z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Gdańska i okolic, dokładne informacje o lokalizacji inwestycji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży oraz wizualizację budynku. Odwiedzający targi otrzymają również czasopisma o tematyce wnętrzarskiej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych.

 Z dziećmi na targi
Organizatorzy serdecznie zapraszają na targi rodziców z dziećmi. Na najmłodszych zwiedzających czeka moc atrakcji na wielkim, dmuchanym placu zabaw.
WSTĘP NA TARGI WOLNY
20-21 października (sobota-niedziela), AMBEREXPO
w godzinach:
sobota 10.00-17.00
niedziela 10.00-16.00
 

Przeczytaj także

Opinie (9)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni