stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom Nowe Mieszkanie (16 opinii)

Szukasz mieszkania, domu, działki? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Przyjdź na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się 2 i 3 kwietnia w ERGO ARENIE. Wstęp wolny.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta. Swoją ofertę przedstawią znane trójmiejskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: Allcon Osiedla, Euro Styl, Inpro, Polnord, PB Górski, PB Domesta, Robyg, Semeko, JW Construction, ECO Classic, Dekpol, Siódme Niebo, Słoneczne Wzgórza, Alfa Park, TS Invest, 4 Invest, K&L, City House, DS Development, Spartan Domy, Eko Bud, Nord House, BRS Invest, Activa i wielu innych.

Ważnym elementem targów będą premiery nowych inwestycji. Inpro zaprezentuje Harmonię Oliwską w Gdańsku Oliwie, Euro Styl - Osiedle Viridis w Gdyni, PB Górski - Angielską Groblę w Gdańsku, BAY 7 - Osiedle Maciejka w Gdańsku a Nieruchomości Sojeccy - Rezydencję: Perła Księcia Kiejstuta w Gdyni. Na stoisku DOM&HOUSE będzie można poznać szczegóły inwestycji: Waterlane Island, Willa Kiełpino i Malczewskiego 89.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M.

Ekspozycję wystawców dopełnia bardzo bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji.

Podczas licznych prelekcji, miedzy innymi, będzie można dowiedzieć się jak skutecznie obniżyć koszty kredytu hipotecznego oraz zapoznać się z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.

W programie także analiza porównawcza trójmiejskich inwestycji przeprowadzona przez SARP O/Wybrzeże

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej, mapy inwestycji mieszkaniowych oraz ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, realizowane na terenie Trójmiasta i okolic.

Dla naszych gości przygotowaliśmy także konkursy z niespodziankami. Będzie możliwość wyrobienia KARTY HOME PROFIT, umożliwiającej dokonywanie zakupów z rabatami w wielu sklepach. Na pierwszych Zwiedzających będą czekać niespodzianki od drużyn Trefl Sopot, Lotos Trefl Gdańsk oraz PGE Atom Trefl Sopot.

Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi, profesjonalną opiekę zapewni przedszkole Baby&Care
Targi Mieszkaniowe organizowane przez MURATOR EXPO to największe i najstarsze w Polsce wydarzenie targowe szeroko rozumianego rynku nieruchomości. Impreza o ugruntowanej pozycji zarówno w gronie oferujących, jak i zainteresowanych zakupem nowego lokum.

ZAPRASZAMY
2-3 kwietnia (sobota-niedziela) w godzinach: 10:00-17:00

WSTĘP WOLNY

Przeczytaj także

Opinie (16)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni