• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie (1 opinia)

Szukasz i chcesz kupić wymarzone mieszkanie? Spotkajmy się na targach Nowy Dom Nowe Mieszkanie 2-3 marca 2019 roku.

Trzynaste w Trójmieście targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie to pierwsza możliwość w pierwszej połowie roku, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z całościową ofertą czołowych deweloperów i pośredników kredytowych proponujących zadowalające kredyty.

Nowy Dom Nowe Mieszanie to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań - nowych i "z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych. Bogatej ofercie wystawców towarzyszył będzie szereg wydarzeń pomagających w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum. Nie zabraknie też konkursu targowego, do wygrania m.in.: elektro-narzędzia przydatne w każdym domu, sponsorem tych nagród będzie firma Hikoki.

Na zainteresowanych zakupem własnego "M" czekać będzie blisko stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w częściach konferencyjnych. Targowe promocje i atrakcyjne rabaty zapowiadają się u większości wystawców. Dla osób, które wypełnią ankietę targową dostępną w punkcie informacyjnym, czekać będą miłe niespodzianki.

Wzorem poprzednich edycji wstęp na targi jest bezpłatny. Partnerem targów jest Marvipol Development, który na targach zaprezentuje nową, apartamentową inwestycję: Dwie Motławy.

Wśród wystawców pojawią się znane trójmiejskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: Alfa Park, Activa, Allcon, BMC, Budner Inwestycje, City House, Eco Classic, Inpro, Dekpol, PB Domesta, Moderna Holding, PB Górski, PB Kokoszki, Portal, Robyg, Semeko, Siódme Niebo, TS Invest, Marvipol Development i wielu innych. Targi to szansa na zakup własnego lokum w specjalnej ofercie, możliwość zapoznania się z najnowszymi inwestycjami, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych. Będą także pośrednictwa kredytowe: Intuum, Phinance. Na targach zainteresowani mogą więc zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt "szyty na miarę".

Dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów zwiedzający wyjdą z nową wiedzą i doświadczeniem. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny.

W sobotę o godz. 12 zapraszamy na debatę publiczną pt. "Perspektywy trójmiejskiego rynku nieruchomości: ceny, podaż, popyt". Debatę poprowadzi redaktor naczelny serwisu Muratorplus.pl Marek Wielgo a rozmawiać będą trójmiejscy deweloperzy.

Równolegle z targami odbywać się będą bezpłatne wykłady i warsztaty. Pod targowym dachem Ergo Areny goście będą mogli korzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: podatków, finansów czy aranżacji wnętrz.

W tym zakresie nadarza się doskonała okazja do wzięcia udziału w praktycznym, darmowym wykładzie. W sobotę 2 marca o godzinie 14.00 oraz niedzielę 3 marca o godzinie 13:00 Joanna Puchala z Pracowni Kreatywnej Zaprojektowani pokaże, jak zaaranżować nietypowe wnętrza: powierzchnie ze skosami, antresole, wnętrza dwupoziomowe i domy. Podczas prezentacji uczestnicy, dzięki technologii 3D, będą mogli zobaczyć zaprojektowane wnętrza antresoli w gdańskiej inwestycji Domy Pod Koroną. Partnerem wydarzenia jest deweloper Allcon.

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • długo będziecie jeszcze reklamować to badziewie?

    zadziwiające jest to, że Czesi muszą zmieniać wygląd postaci w grze komputerowej, bo się nie podoba social-justice-warriorom, a u nas gigantyczne bilbordy reklamują targi mieszkaniowej twarzą gościa, który kpi z Azjatów.

    • 5 8

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.