stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie (1 opinia)

Szukasz i chcesz kupić wymarzone mieszkanie? Spotkajmy się na targach Nowy Dom Nowe Mieszkanie 2-3 marca 2019 roku.

Trzynaste w Trójmieście targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie to pierwsza możliwość w pierwszej połowie roku, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z całościową ofertą czołowych deweloperów i pośredników kredytowych proponujących zadowalające kredyty.

Nowy Dom Nowe Mieszanie to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań - nowych i "z drugiej ręki", a także okazja do uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych. Bogatej ofercie wystawców towarzyszył będzie szereg wydarzeń pomagających w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum. Nie zabraknie też konkursu targowego, do wygrania m.in.: elektro-narzędzia przydatne w każdym domu, sponsorem tych nagród będzie firma Hikoki.

Na zainteresowanych zakupem własnego "M" czekać będzie blisko stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w częściach konferencyjnych. Targowe promocje i atrakcyjne rabaty zapowiadają się u większości wystawców. Dla osób, które wypełnią ankietę targową dostępną w punkcie informacyjnym, czekać będą miłe niespodzianki.

Wzorem poprzednich edycji wstęp na targi jest bezpłatny. Partnerem targów jest Marvipol Development, który na targach zaprezentuje nową, apartamentową inwestycję: Dwie Motławy.

Wśród wystawców pojawią się znane trójmiejskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: Alfa Park, Activa, Allcon, BMC, Budner Inwestycje, City House, Eco Classic, Inpro, Dekpol, PB Domesta, Moderna Holding, PB Górski, PB Kokoszki, Portal, Robyg, Semeko, Siódme Niebo, TS Invest, Marvipol Development i wielu innych. Targi to szansa na zakup własnego lokum w specjalnej ofercie, możliwość zapoznania się z najnowszymi inwestycjami, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych. Będą także pośrednictwa kredytowe: Intuum, Phinance. Na targach zainteresowani mogą więc zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt "szyty na miarę".

Dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów zwiedzający wyjdą z nową wiedzą i doświadczeniem. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny.

W sobotę o godz. 12 zapraszamy na debatę publiczną pt. "Perspektywy trójmiejskiego rynku nieruchomości: ceny, podaż, popyt". Debatę poprowadzi redaktor naczelny serwisu Muratorplus.pl Marek Wielgo a rozmawiać będą trójmiejscy deweloperzy.

Równolegle z targami odbywać się będą bezpłatne wykłady i warsztaty. Pod targowym dachem Ergo Areny goście będą mogli korzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: podatków, finansów czy aranżacji wnętrz.

W tym zakresie nadarza się doskonała okazja do wzięcia udziału w praktycznym, darmowym wykładzie. W sobotę 2 marca o godzinie 14.00 oraz niedzielę 3 marca o godzinie 13:00 Joanna Puchala z Pracowni Kreatywnej Zaprojektowani pokaże, jak zaaranżować nietypowe wnętrza: powierzchnie ze skosami, antresole, wnętrza dwupoziomowe i domy. Podczas prezentacji uczestnicy, dzięki technologii 3D, będą mogli zobaczyć zaprojektowane wnętrza antresoli w gdańskiej inwestycji Domy Pod Koroną. Partnerem wydarzenia jest deweloper Allcon.

Przeczytaj także

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.