• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom Nowe Mieszkanie (6 opinii)

Szukasz mieszkania, domu, działki poza miastem? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje ci inspiracji i pomysłu jak wykończyć wnętrze, nie wiesz, z jakich materiałów skorzystać? Chcesz się dowiedzieć jak szybko i bezpiecznie sfinansować zakup nieruchomości? Przyjdź na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się 22 i 23 października w AMBER EXPO. WSTEP WOLNY.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego jak i wtórnego z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta. Swoją ofertę przedstawią znane trójmiejskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: Euro Styl, Inpro, Polnord, PB Górski, Robyg i wiele innych. Nie lada gratką dla mieszkańców Trójmiasta będą nowości i premiery targowe: premierowo na targach zaprezentowane zostaną: Osiedle Spektrum firmy Euro Styl, Apartamenty Focus Duo realizowane przez Portfel Inwestycyjny, a BMC - inwestycję we Wrzeszczu: Kontinium.

W bogatej ofercie wystawców są m.in.: mieszkania spełniające kryteria rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, oferta tych mieszkań nadal jest pokaźna i różnorodna. Po nowelizacji, po dopłatę do kredytu w ramach programu mogą ubiegać się m.in.: kupujący nie tylko nowe, ale też używane mieszkania, nabywcy spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, czy wkładu budowlanego wnoszonego do spółdzielni mieszkaniowej w celu uzyskania prawa własności mieszkania. Dzięki nowelizacji do programu razem z uczestnikiem MdM mogą przystąpić inne, w tym niespokrewnione osoby. Może się, więc okazać, że osoby, które dotąd nie brały pod uwagę możliwości uzyskania dopłaty do kredytu z tytułu programu mają teraz szansę na kupno mieszkania z mniejszym niż planowane obciążeniem kredytowym. Wzorem lat ubiegły i tym razem Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego, w którym Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi szeroką ofertę mieszkań - w tym również w programie Mieszkanie dla Młodych, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomogą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Zainteresowani inwestowaniem w nieruchomości będą mogli bezpłatnie skorzystać z porad i konsultacji w zakresie swoich potrzeb i możliwości inwestycyjnych w stoisku SPPON.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców uzupełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Na targach zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt "szyty na miarę". W targowej ofercie szczególnie polecane są bankowe propozycje finansowania zakupu mieszkania, badanie wstępnej zdolności kredytowej, pomoc w wypełnieniu wniosku oraz informacje o obniżce kosztów kredytu hipotecznego, ocena ryzyka zakupu mieszkania. Pomocą służyć będą m.in.: takie firmy jak: Phinance, Credit In, Murator Finanse, Doradza,.pl)

Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. W programie Targów będzie można poznać zasady urządzania małych mieszkań, dowiedzieć się jak stworzyć wnętrze mieszkania lub domu, tak, aby było dopasowane do indywidualnych potrzeb. Co zrobić, aby kuchnia była miejscem funkcjonalnym? Na wykłady i warsztaty zaprasza IKEA. W programie targowych wykładów i warsztatów odbędą się i te poświęcone nowym trendom, m.in.: "Budownictwo przyszłości" organizowany przez Rebel Module Eco.

Po raz kolejny nad trójmiejską edycją Targów Honorowy Patronat przyjęli m.in.:
Prezydent Miasta Gdańska
Prezydent Miasta Gdyni
Prezydent Miasta Sopotu
Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Wybrzeże w Gdańsku

Partnerem Targów zostały firmy:
Domy Hybrydowe
IKEA

22-23 października (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-16.30
AMBER EXPO, ul. Żaglowa 11
WSTĘP WOLNY

Przeczytaj także

Opinie (6)

 • Nowe inwestycje w Gdansku a na targi znowu Invest Komfort boi sie przyjsc (3)

  Invest Komfort tak sie boi swoich klientow, ktorych nieustannie naciaga na zakazane umowy deweloperskie, ukryte oplaty, zawyzone metraze, nieprofosjonalnych doradcow kredytowych, tanie wykonastwo i mnostwo powaznych usterek ze chowa sie i nie pokazuje na targach.
  Prawda i tak wychodzi dlatego ladne reklamy w niczym nie pomoga a oszukani klienci i tak sie im dobiora do d.....

  • 23 4

  • Nie musza bo nie maja mieszkan dla bida-januszy... (2)

   Taka prawda..Myslisz, ze ludzie u nich kupujacy to sami frajerzy.

   • 1 4

   • Jednego juz zabolalo...

    Minus 1)))

    • 0 2

   • wprost uwielbiam, jak ktoś kończy zdanie stwierdzeniem

    "taka prawda".

    • 1 1

 • Deweloper MJ Architekcji /Grupa InwestycyjnaTójka lub kolejna nowa jakaśnazwa - :) (1)

  nie mamy do dziś aktów notarialnych choć za[łaciliśmy 100% wartości mieszkań. Czekamy 5 rok. Gdynia - Myśliwskie Tarasy :(

  • 4 0

  • Mnie ileś lat temu

   wykręcili na zakupie mieszkania. Byla rezerwacja, trzymali, kombinowali miesiącami. Potem oddali opłatę rezerwacyjną i koniec. A w międzyczasie ceny wyrwały mocno do góry i nie było szansy na zakup mieszkania w takiej cenie.

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.