• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja:
Technikalia 2024

Technikalia (11 opinii)

 • Kalendarz
  10 - 16 maja 2009
 • Lokalizacja
  Gdańsk, Okolice Politechniki Gdańskiej klub Kwadratowa
maj 12

niedziela, godz. 16:00, 19:30

bilety 110 - 150 zł
Kup bilet
cze 8

sobota, godz. 20:00

Sopot,
bilety 85 zł
Kup bilet
TECHNIKALIA stanowią zupełnie nową niezależną Juwenaliową markę tworzoną przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej, kierującą swoje projekty do szerokiego grona odbiorców jakim są studenci całego Trójmiasta. Dokładamy wszelkich starań aby nowa marka stała się nie tylko ikoną wyjątkowej uczelni jaką bez wątpienia jest Politechnika Gdańska ale również zabłysnąć najwyższym poziomem wykonania realizowanych projektów.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


10 maja

"Głośnik 2009" - Radio SAR
Przegląd zespołów rockowych

19.00
AK PG "Kwadratowa" - wstęp wolny
W czasie koncertu wystąpi 5 zespołów rockowych. Każdy finalista będzie miał 30 minut na prezentację swojego repertuaru. Wygrają najlepsi!
Laureaci z poprzednich lat:

2008 - Manescape,
2007 - Succumb,
2006 - Ćma.

11 maja

"Otwórz Oczy"

Konferencja ze świadectwem - Leszek Dokowicz "Techno - muzyka czy ideologia"
"Otwórz Oczy"

Warsztaty tańców izraelskich (Sesja 1)
zapisy na stronie otworz-oczy.pl
Grill Elektryka

16.00-18.00
Teren akademików przy ul. Wyspiańskiego
Skwierczenie i woń smażonych kiełbasek oraz zimne piwo - oto sposób na dogodzenie głodnym studentom. Tego dnia rozpalamy ogromne ognisko, rozstawiamy grille i biesiadujemy pod akademikami przy akompaniamencie zespołu bębnowego i pokazu fireshow. A po posiłku zapraszamy na..
Festiwal Muzyczny Pod Napięciem
Sorry Andrzej, Anaakofana, Kuśka Brothers

18.00-22.00
Przed wejściem do DS5 przy ul. Wyspiańskiego 7
Festiwal Muzyczny "Pod Napięciem" - przed wejściem do DS5 ul Wyspiańskiego 7

Wspólna impreza EiA & FTIMS & WILiŚ & ETI - Elektryzujące brzmienia zespołów muzycznych undergroudowej polskiej sceny rockowej: Sorry Andrzej, Ananakofana, Kuśka Brothers

12 maja

Impreza w stylu hawajskim na świeżym powietrzu - dzień BEST'u

Dzień BestuJuż 12 maja ul.Siedlicka zamieni się w najgorętszą plażę wybrzeża. BEST Gdańsk zaprasza na imprezę w stylu Beach Party z wieloma atrakcjami i konkursami dla żądnych przygód tubylców. Pomóż nam pobić rekord w tańcu Tunak Tunak. Weź znajomych i szykuj się na niezapomniane wrażenia.

Rejs Elektryków

10.00
zdjęcie pod wydziałem, przejazd SKM do Gdańska, pochód przez starówkę 12.00
Start rejsu z Długiego Pobrzeża na Hel
Obowiązkowy element Dni Wydziału Elektrotechniki i Automatyki siegający tradycją wczesnych lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku (!) Impreza, bez której wielu, nie wyobraża sobie Juwenaliów. Tego dnia maszerujemy ulicami Gdańska z hymnem "elektrycznego" na ustach. Po dotarciu do ulicy Długiej przemierzamy ją z wielką "pompą" prowadzeni przez piękne cheerleaderki oraz, oznajmiającą nasze przybycie, głośną orkiestą reprezentacyjną. Tuż po tym pozwalamy kapitanowi zamienić nas w majtków i zaokrętować na katamaran płynący w daleki rejs na Hel. Tam pozostaje nam już tylko kuchnia polowa, szanty, morze i śpiew.
"Otwórz Oczy"

Warsztaty tańców izraelskich (Sesja 2)
zapisy na stronie otworz-oczy.pl
"Otwórz Oczy"

Koncert - 2Tm2,3 + In Nomine Dei
Impreza na Orientację po zakamarkach PG

start sprzed pokoju 012 w Gmachu B
Sądzisz, że znasz swoją uczelnie? Chcesz się zmierzyć z innymi, wykazać się sprytem i wygrać kratę piwa? Specjalnie dla studentów WILiŚ przygotowaliśmy bieg na orientacje, który sprawdzi jak szybko potrafisz poruszać się po PG i jak bardzo jesteś spostrzegawczy. Każdy student WILiŚ, który ukończy bieg dostanie zwolnienie od dziekana z 4 godzin zajęć do wykorzystania w dniu 12.05.2009 (nie dotyczy laboratoriów i wcześniej zaplanowanych kolokwiów).
(Wszyscy startujący studenci WILiŚ zdobywają punkty w "Mistrzostwach Kierunków WILiŚ".*)
Wykombinuj most

8.15-16.00
Dziedziniec Południowy
Konkurs organizowany przez koło naukowe KoMBo dla studentów wyższych uczelni technicznych polegający na skonstruowaniu z kartonu i kleju przęsła mostowego o rozpiętości 60cm.
Od godziny 8.30 do 13.30 obserwować będzie można proces tworzenia mostów, finał konkursu z jego najbardziej widowiskową częścią czyli zgniataniem w maszynie wytrzymałościowej przewidziany jest na godzinę 14.30.
Starty drużyn od 9.00 do 12.00
Wielkie grillowanie, MATCHEFIKALIA

13 maja

Zoltar

Ci, w których obudzi się dusza wojownika będą mogli sprawdzić się na polu walki. Specjalnie przygotowany budynek i podczerwień jako elektroniczna amunicja sprawią, że każdy poczuje się jak w popularnej grze na żywo a adrenalina i zmęczenie z całą pewnością "dadzą w kość" każdemu amatorowi wirtualnych starć grup przestępczych z antyterorystami.
Dzień Sportu

Sportowe zmagania studentów na terenie Akademickiego Ośrodka Sportowego PG w kilku dyscyplinach.
Impreza na stacji kolejowej / wyścig drezyn

od 11.00
Nieużywana stacja SKM "Nowe Szkoty"
Wyścigi odbywać się będą na nieużywanym torze kolejowym SKM na wysokości PG biegnącym do stacji Nowe Szkoty w kierunku Nowego Portu. Każdy może przyjść i spróbować swoich sił na drezynie.
(Wszyscy startujący studenci WILiŚ zdobywają punkty w "Mistrzostwach Kierunków WILiŚ".*)
III wielobój Budowlany o "Puchar Dziekana WILiŚ"

13.00-16.00
Akademicki Ośrodek Sportowy
Zawody organizowane przez Koło Sportowe WILiŚ składają się z 10 konkurencji połączonych zarówno ze sportem jak i budownictwem. Będą to miedzy innymi zabawy z materiałami budowlanymi - rzut cegłą, pchnięcie bloczkiem gazobetonowym i trochę przydatnej praktyki inżynierskiej na przykład wyścig z załadowaną taczką, albo tradycyjne "podaj cegłę". Konkurencje są bardzo nietypowe i gwarantują dobrą zabawę.
(Wszyscy startujący studenci WILiŚ zdobywają punkty w "Mistrzostwach Kierunków WILiŚ".*)
Finał rockowych wtorków - koncert

Rockowe wtorki są serią koncertów, podczas której zespoły które zaprezentują się na jednym z wydań zostaną poddane głosowaniu.
Zespoły które uzyskają najwięcej głosów wystąpią tego dnia na finałowym koncercie Rockowych wtorków. Podczas koncertu finałowego, a dokładniej pomiędzy przepięciami zespołów widzowie mają możliwość wygrać koszulkę oraz inne nagrody.
"Otwórz Oczy"

18.00
sala 413, Gmach Główny PG
"Przed sklepem jubilera" - spektakl teatralny
"Otwórz Oczy"

20.00
sala 413, Gmach Główny PG
Wspólna modlitwa uwielbienia (prowadzi wspólnota EFRAIM)
EMO - Rajd do Pucka

EMOWspólnie z wydziałem ETI, Mechanicznym i OiO wybierzemy się specjalnym pociągiem do Pucka. Na plaży czekają na nas oprócz poczęstunku, wspaniała pogoda i ciepła woda w zatoce Puckiej oraz turnieje m.in. w siatkówkę i piłkę nożną.

LAN Party

Dziedziniec północny gmachu głównego zamieni się w raj dla graczy zarówno tych PC'towych jak i miłośników konsol. Jest to LANParty więc spodziewajcie się zaciętej rywalizacji w takie hity jak: Killzone, Counter Strike, Star Craft, Collin McRae Rally, oraz wiele innych. Emocji całemu wydarzeniu doda turniej z atrakcyjnymi nagrodami fundowanymi przez firmę Sony.
Kabareton: Grupa Improwizacji, Hrabi

Stare przysłowie mówi że śmiech to zdrowie. Dlatego też zapraszamy do Audytorium Novum, które przepełni się dobrym humorem i wybuchami niekontrolowanego śmiechu. To za sprawą Kabaretonu, którego gwiazdami będą Hrabi oraz Grupa Improwizacji!
Impreza biletowana, rezerwacja już wkrótce na naszej stronie.
RedBull Extreme Day - RedBull Tour Bus z kapelami Rockowymi (+skateboard +breakdance)

Grupa Improwizacji
Hrabi

Bilety:

studenckie,
15 - II sektor
20 - I sektor (bliżej sceny)

normalne,
20 - II sektor
40 - I sektor (bliżej sceny)

bilety będą w sprzedaży od jutra ul Siedlicka 4, Budynek Bratniak (AK PG
KWADRATOWA) pok 215 tel 058 347 21 72

14 maja

Pogodno, Ziemianie, Cocodraże i inni
opis wkrótce...
Zabawy dla dużych chłopców + piknik wydziału WILiŚ

od 12.00
Parking przed budynkiem Hydro
Zabawy dla dużych chłopców to: segway, dmuchana ścianka wspinaczkowa, strzelnica laserowa, ring sumo/gladiatorzy, boks kangurów, piłkarzyki dmuchane (grają drużyny), kula sferyczna z rampą - wszystko totalnie za darmo!!! Do tego grill, piwko i muzyczka więc zabawa na cały dzień!
(Wszyscy startujący studenci WILiŚ zdobywają punkty w "Mistrzostwach Kierunków WILiŚ".*)
Impreza tematyczna FAME

15 maja

EMO - Turniej sportów nietypowych połączony z turniejem Gokartowym
+ RedBull Tour Bus z DJ'em

od 11.00
Parking przed budynkiem ETI
EMOPodczas Turnieju Sportów Nietypowych już od godziny 11 będziemy mieli szansę spróbować swych sił w układaniu wieży ze skrzynek od butelek, ściganiu się w wózkach zakupowych, i wielu innych. Atrakcją tego dnia będą wyścigi gokartów!! Specjalny tor zostanie ustawiony na parkingu między naszymi wydziałami, na którym chętni będą mogli zmierzyć się w wyścigu o miano Gokartowego mistrza PG. Jeśli ktoś nie będzie miał ochoty na zabawę, w przygotowanym ogródku będzie można skosztować potraw z grilla, popijając do tego schłodzony bursztynowy napój, uwielbiany przez naszych studentów. Całość imprezy będzie prowadzona z dachu specjalnie przystosowanego autobusu Red Bulla, z którego będziemy prowadzić dla was konkursy i puszczać waszą ulubioną muzykę.
Impreza tematyczna w AK Kwadratowa

16 maja

Koncert Główny
MYSLOVITZ +Support: Etna, Pajujo

Aktualna edycja

Opinie (11)

 • ak pg kwadrarowa nie jest już klubem dla studentów... (3)

  ...i wie o tym każdy kto wybiera sie tam na jakiekolwiek imprezy. współczujemy niewykształconego presonelu na wejściu i życzymy wysokich lotów na przyszłość. dobrze, że bal arch jak co roku w sfinie. Pozdrawiam wszystkich nie czujących studenckich klimatów.

  • 0 0

  • potwierdzam, nie dla studentow

   co racja to racja.....wczoraj uslyszalem - przykro mi panowie, ale w takich spodniach nie moge was wpuscic . porazka, a niby klub studencki

   • 0 0

  • owszem (1)

   juz na moim drugim roku zle sie zaczelo tam dziac, trzeci i czwarty to moze bylem tam 20 razy, za namową moich psychopatów z wydziału, ale teraz to juz oszaleli. Ale to tylko wynika z tego ze w 3miescie jest za malo klubow, a wpip chetnych, wiec sobie chlopaki wybrzydzaja na bramce. Jakby bylo tak jak w Krakowie albo na Mallorce gdzie knajpa jest na knajpie i dostajesz darmowe driny tylko dlatego bys raczyl u nich zasiasc. Wniosek jeden- otwierajmy knajpy!! a ze koncze zie na pg to zobowiazuje:)

   • 0 0

   • LOL

    Nigdy nie zatrzymali mnie na wejściu do Kwa. Może raz rozmawiałem tam z kimś, kto nie był studentem/tką. Nie wiem, po co powyższe listy. Jedyny problem jest taki, że Kwa jest teraz najlepszym klubem we Wrzeszczy, wszyscy tam się pchają w 2-godzinnych kolejkach a inne kluby obok stoją niemal puste. Pozdro

    • 0 0

 • (3)

  czy ktoś wie,o której gra Myslovitz ? i gdzie dokładnie ?

  • 0 0

  • (1)

   o 17 pewnie tak jak rok temu na boisku studium wychowania fizycznego PG kolo stacji lotosu przystanek pzred opera

   • 0 0

   • o 17 zaczyna się koncert, ale z informacji na stronie M. wynika, ze zagrają o 20.30 ;)

    • 0 0

  • Myslovitz

   Startują o godz. 20.30, na placu pomiędzy Wrzeszczem a Politechniką. Jest to ACK PG.

   • 0 0

 • Nedzne polskie zespoliki

  myslovitz, czyli zywa kalka dwoch prymitywnych i wyjacych baranow z wysp.

  • 0 0

 • Na wolnym powietrzu (1)

  Czy ktos wie czy myslovitz jest na wolnym powietrzu czy to jest jakis budynek ?

  • 0 0

  • tam są zawsze pod gołym niebem koncerty...

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.