• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja:
Klimaty 2024
PATRONAT

Klimaty - Trójmiejskie Targi Twórców

Pierwsza niedziela grudnia zapowiada się naprawdę niesamowicie! Blisko 80 stoisk wypełni Stary Maneż 4 grudnia - świetne marki i nazwiska wspaniałych twórców, wielu znakomitych debiutantów oraz sporo gości z różnych części Polski. To najlepsza okazja do zrobienia świątecznych zakupów, ale też szansa by zobaczyć najciekawsze i najnowsze propozycje polskich twórców.

Niewątpliwą ozdobą Klimatów będą stoiska z ceramiką i porcelaną. To rzadka okazja, żeby w jednym miejscu zobaczyć i kupić prace najzdolniejszych ceramiczek i ceramików. Klimaty to także dziesiątki stoisk z biżuterią, modą, książkami, akcesoriami, dekoracjami oraz wspaniała reprezentacja produktów wellness i eko, m.in. z naturalnymi kosmetykami, świecami oraz innymi akcesoriami, które koją i relaksują.

W ofercie znajdziecie również propozycje dla najmłodszych, czyli przytulanki i zabawki. Podczas Klimatów nie zabraknie także twórców grafiki, ilustracji i plakatów. To u nich znajdziecie niezwykłe projekty, których na darmo szukać w zwykłych sklepach. Wielu wystawców zapowiedziało premiery nowych produktów oraz atrakcyjne ceny, które będą obowiązywać wyłącznie podczas Klimatów. Niektórzy szykują spore rabaty, więc polecamy śledzić zapowiedzi twórców na naszych profilach w mediach społecznościowych, gdzie znajdziecie hasła, które umożliwią Wam skorzystanie z promocji!

Zanotujcie termin, namawiajcie znajomych, zaproście bliskich i wybierzcie się razem świętować z grudniowe Klimaty.

Aktualna edycja

Opinie