stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Klimaty - Trójmiejskie Targi Twórców

Klimaty - Trójmiejskie Targi Twórców to nowa, trójmiejska inicjatywa mająca na celu promowanie lokalnych twórców, niewielkich manufaktur i drobnych rzemieślników. Inauguracyjna edycja targów odbędzie się w niedzielę, 5 grudnia w gościnnych progach Starego Maneżu, miejsca, które od początku istnienia promuje sztukę i twórców oraz integruje lokalną społeczność.

Podczas Klimatów zobaczymy znane trójmiejskie marki, ale także wielu debiutantów, dla których będzie to pierwsza okazja do zaprezentowania swoich prac. Pokażemy szeroki wybór autorskiej biżuterii, ceramiki, plakatów i ilustracji, tekstyliów, akcesoriów dekoracyjnych. Bardzo mocno będzie reprezentowana strefa wellness i eko z naturalnymi kosmetykami. Oczywiście nie zabraknie książek i zabawek dla dzieci.

Klimaty to impreza skierowana do wszystkich miłośników dobrego wzornictwa i idealna okazja do zakupu niepowtarzalnych przedmiotów dla siebie i bliskich, szczególnie przed zbliżającymi się Świętami.

Organizatorkami Klimatów są Mirka Bułak - architekt wnętrz, założycielka pracowni projektowej Pracownia Wnętrza, a także współzałożycielka firmy MIJO LINE oraz Ania Kruszyńska - założycielka i właścicielka MANO, unikalnego konceptu mieszczącego się w gdańskiej Oliwie, łączącego salon kosmetyczny oraz sklep, w którym prezentuje piękne przedmioty autorstwa kilkudziesięciu twórców i artystów.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.