• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja:
Klimaty 2024
PATRONAT

Klimaty - Trójmiejskie Targi Twórców - Wiosna 2023

Zapraszamy na wiosenną edycję Klimatów - Trójmiejskich Targów Twórców, która tradycyjnie odbędzie się w Gdańsku, w najwspanialszej przestrzeń Starego Maneżu. Ponad 90 świetnych wystawców, wspaniałe marki i znane nazwiska z całej Polski, niektóre po raz pierwszy w Trójmieście!

Pokażemy najciekawszych i bardzo różnorodnych twórców. Będzie biżuteria, moda i modowe akcesoria, dekoracje, ceramika, plakat i grafika, książki, smakołyki, zabawki. Świetnie zapowiada się reprezentacja artykułów wellness, czarująca zapachami i kusząca wszystkich szukających oryginalnych i naturalnych produktów.

Stoiska z ceramiką i porcelaną to prawdziwa duma targów - wśród wystawców prawdziwe gwiazdy imprez targowych w Polsce i wiele wspaniałych ceramiczek, które tworzą niezwykłe przedmioty w
swoich niewielkich pracowniach.

Wiosenne klimaty to również inauguracja specjalnej strefy DEBIUTY, w której po raz pierwszy zaprezentują się BUKA, Danuta Pawlak, Drewniane Klimaty, Lepiej Ceramika, Monika Delik - kolaże, Płomienne, So So, tu Lokalne i Wymalovane. Wielu twórców zapowiedziało premiery nowych produktów oraz atrakcyjne, targowe ceny. Za każdą marką stoją niezwykli ludzie, których możecie osobiście poznać podczas targów! Jeśli interesuje Was los polskich, autorskich marek, jeśli pragniecie wybierać lokalne produkty świetnej jakości nie może Was zabraknąć na Klimatach. Przyjdźcie spotkać się nimi, zabierzcie bliskich, zaproście znajomych i wybierzcie się razem świętować wiosenne Klimaty.

kontakt dla Wystawców: targiklimaty@gmail.com

Aktualna edycja

Opinie