• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja:
Klimaty 2024
PATRONAT

Targi Klimaty

W niedzielę, 18 czerwca nie może Was zabraknąć na kolejnej edycji Klimatów - Trójmiejskich Targach Twórców. Zapraszamy na spotkanie z ponad 100 marek związanych z Trójmiastem oraz licznymi gośćmi z całej Polski. Zaprezentują najlepsze rękodzieło, wspaniałą ceramikę, biżuterię, naturalne kosmetyki i produkty wellness, autorską modę, akcesoria modowe, dekoracje oraz książki. Będzie również liczna reprezentacja marek oferujących ekologiczne przetwory.

Wielu twórców zapowiedziało premiery nowych produktów oraz atrakcyjne, targowe ceny. Każdy znajdzie coś dla siebie! Niezmiennie, ideą Klimatów jest wspieranie i promowanie polskich marek, małych manufaktur i twórców z niezwykłą pasją i talentem. Klimaty to również propagowanie świadomych i odpowiedzialnych zakupów. W kwietniu organizatorki zainicjowały nową strefę DEBIUTY, wyłącznie dla twórców, którzy do tej pory nie brali udziału w żadnych targach, jarmarkach czy kiermaszach. Tym razem w sali WINE BAR na pierwszym piętrze Starego Maneżu zaprezentują się początkujące marki tworzące wyjątkowe ubrania, akcesoria modow, biżuterię, grafikę i dekoracje.

Klimaty wpisały się na stałe w kalendarz najciekawszych wydarzeń w Trójmieście i odbywają się w samym sercu Gdańska, na tętniącym życiem Garnizonie, świetnie skomunikowanym i z najlepszą ofertą gastronomiczną, w ulubionym przez mieszkańców Starym Maneżu. Znany i lubiany przez wystawców Maneż gości targi od pierwszej edycji w 2021, a jego zabytkowe wnętrze stanowi doskonałe tło dla ich wspaniałych stoisk.

Klimaty to niezwykła atmosfera, rodzaj pikniku, na który przychodzą całe rodziny i grupy znajomych a sąsiadujący z Maneżem park sprzyja wielogodzinnemu, cudownemu relaksowi. Będą leżaki, będą foodtrucki, będzie pięknie!

Zapiszcie w kalendarzu 18 czerwca, zabierzcie bliskich, zaproście znajomych i wybierzcie się razem świętować letnie Klimaty.

Do zobaczenia w Starym Maneżu.

Aktualna edycja

Opinie