• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Trójmiejskie Targi Mieszkań i Domów Nowyadres.pl

Przez Internet można dziś nabyć prawie wszystko - od warzyw i owoców po samochody. Dzięki przeniesieniu tradycyjnych targów do sieci, w Internecie łatwo i przyjemnie można kupować także mieszkania. Już w najbliższy weekend rusza trzecia edycja tłumnie odwiedzanych przez internautów Trójmiejskich Wirtualnych Targów Mieszkaniowych, organizowanych przez firmę Nowy Adres S.A.

Wirtualne Targi Mieszkaniowe - projekt unikalny na rodzimym rynku nieruchomości - są wirtualnym odpowiednikiem tradycyjnych targów stacjonarnych. Wszystko tu jest niemal identyczne - hala targowa, stoiska wystawców, oferowane mieszkania. Tradycyjne targi trwają zazwyczaj przez dwa dni - etargi dostępne są za darmo dla wszystkich zwiedzających przez dziewięć dni. Jeśli internauta nie znajdzie odpowiedzi na wszystkie nurtujące go pytania o danej inwestycji na wirtualnym stoisku, organizator przewidział też możliwość rozmów w czasie rzeczywistym z wystawcami za pomocą Czatów. Nawet jeśli w trakcie rozmowy padnie pytanie zbyt szczegółowe na odpowiedź online, wystawca będzie mógł zaproponować rozmówcy kontakt indywidualny proponując spotkanie "na żywo" podczas targów stacjonarnych pod koniec tygodnia w targowy weekend, bez konieczności kupowania biletu wstępu (Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl odbędą się 25 i 26 września w hali nr 3 MTG przy ul. Beniowskiego 5). Do dyspozycji odwiedzających targi będzie również Czytelnia zawierająca kilkadziesiąt artykułów i poradników prawno finansowych, napisanych przez rynkowych ekspertów. Mają one zawierać wszystkie informacje potrzebne przy zakupie bądź wynajmie mieszkania.

Targi Mieszkań to:

* Setki ofert z rynku pierwotnego (deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, TBS)
* Setki ofert mieszkań z rynku wtórnego (pośrednicy, agencje nieruchomości)
* Projekty i wykonawcy domów jednorodzinnych
* Selekcja i ostateczny wybór oferty w kilka godzin
* Oferty kredytowania planowanego zakupu (banki, pośrednicy, doradcy finansowi)
* Bezpośredni kontakt ze sprzedającymi i kredytodawcami
* Możliwość oceny wyglądu i wiarygodności firm
* Bezpłatne porady i wykłady prowadzone przez prawników, doradców finansowych, przedstawicieli instytucji
* Dla wszystkich uczestników specjalnie przygotowany, bezpłatny katalog z kontaktami do deweloperów, pośredników i banków


Targi odbędą się w hali nr 3
25-26.09.2010, w godz. 10.00-17.00

bilet wstępu: 10 zł

Przeczytaj także

Opinie