• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Targi mieszkaniowe (1 opinia)

III wiosenne Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl są imprezą zorientowaną na potrzeby i wygodę klienta oraz wystawców. Niestosowane nigdzie indziej, bardzo funkcjonalne i praktyczne rozwiązania w dużym stopniu ułatwiają poruszanie się wśród wystawców oraz dotarcie do istotnych informacji.

W recepcji targowej każdy zwiedzający otrzyma bezpłatny Katalog Mieszkań, domów i kredytów- obszerne i szczegółowe kompendium wiedzy o lokalnym rynku mieszkaniowym i dostępnych kredytach. Podczas targów zwiedzający porusza się jedyną Aleją Targową, która w wygodny sposób prowadzi ich pomiędzy stoiskami, dzięki czemu zwiedzający nie omijają żadnego z nich.

Podczas Targów Mieszkaniowych odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą firm oferujących mieszkania. Będą mogli także uzyskać fachowe porady związane z zakupem lub aranżacją mieszkania. Na targach będzie można bowiem osobiście porozmawiać z ekspertami z różnych dziedzin. Będzie można dowiedzieć się od rzeczoznawcy wszystkiego o wybranej inwestycji, od architektów o technikach wykończenia wnętrza, od doradców kredytowych o pułapkach, jakie zastawiają na nas nieodpowiednio dobrane kredyty a od prawnika, na co zwracać uwagę i jak porównywać oferty kredytowe banków.

Podczas Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl istnieje możliwość zadania każdego nurtującego pytania ekspertom i specjalistom rynku mieszkaniowego. Zaproszono na targ wielu z nich, by każdy zwiedzający miał możliwość porozmawiania.

Na Targach Mieszkaniowych zostanie też przedstawiona oferta rynku wtórnego. Czołowe agencje nieruchomości prezentują na targach najatrakcyjniejsze oferty mieszkaniowe oraz doradzają jak szukać i na co zwracać największą uwagę przy poszukiwaniach mieszkań z tzw. "rynku wtórnego".

Na Targach Mieszkaniowych tabelaofert.pl swoją ofertę prezentują także wiodące firmy z branż związanych z wyposażeniem mieszkań.

Rodzice chcący odwiedzić targi nie muszą na czas pobytu na targach organizować opieki nad dziećmi. Specjalnie dla najmłodszych na targach czeka Targowy Plac Zabaw, gdzie maluchami zajmą się profesjonalne opiekunki zapewniając im bogaty program gier i zabaw.

Najbliższe Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl: 22 i 23 kwietnia w Centrum Targowym MTG w Gdańsku przy ul. Beniowskiego 5, Hala Wystawiennicza 5. Położenie, dostępność oraz pozytywne opinie wystawców zadecydowały o wyborze tego miejsca na stałą siedzibę targów od wiosny 2006 roku!plan centrum

Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl to jedyna tego typu impreza w Europie Środkowej. Pierwsza edycja targów odbyła się wiosną 2004 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Od razu odniosła bezprecedensowy sukces. Została uznana przez największą organizację rynku mieszkaniowego - Polski Związek Firm Deweloperskich - za najbardziej udaną i efektywną imprezę zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających!

Organizatorzy o Targach:

Zorganizowanie pierwszych dwóch edycji targów w Gdańsku było dla nas wielką i ciężką próbą. Chęć zaistnienia na trójmiejskim rynku nieruchomości towarzyszyła nam praktycznie od założenia firmy w 2001 roku. Sama impreza odniosła wielki sukces, gdyż w Hali AWFiS w Gdańsku w ciągu dwóch pierwszych edycji odwiedziło nas blisko 8000 osób zainteresowanych zakupem własnego "M" i po raz pierwszy udało się zgromadzić na targach tak dużą ilość firm związanych bezpośrednio z rynkiem mieszkaniowym.

Dotychczasowy sukces Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl wynika głównie z wysokiego poziomu organizacyjnego, dopasowania koncepcji do potrzeb lokalnego rynku oraz dużej kampanii promocyjnej. Stosowanie przez nas oryginalnych, niespotykanych nigdzie indziej praktycznych rozwiązań powoduje, że na naszych Targach Mieszkaniowych tabelaofert.pl, tak chętnie wystawiają się deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i banki. Duża ilość wystawców obecnych podczas targów oraz szeroka oferta skierowana do mieszkańców Trójmiasta powoduje iż targi cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl to jedyne targi, którym patronuje Polski Związek Firm Deweloperskich. Zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem Dobrych Praktyk w relacjach Klient-Deweloper.
Przeczytaj także

Opinie (1)

  • Żenada......

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.