stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Mieszkań i Domów (13 opinii)

 • sobota - niedziela, 3 - 4 marca,
  godz. 10:00 - 17:00
 • Amberexpo
  Gdańsk, Żaglowa 11  mapa
 • wstęp wolny

Targi Mieszkań i Domów to wydarzenie nie tylko dla planujących zakup nowego mieszkania, ale też dla tych, którzy szukają inspiracji do zmiany wyglądu obecnego. Pomogą w tym blogerki specjalizujące się w metamorfozach wnętrz.

Targi Gra i Zabawa

lis 24-25

sobota - niedziela, godz. 10:00

Gdańsk,
bilety 20-30 zł
ulgowy 10-15 zł

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie

mar 2-3

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 17:00

Gdańsk Sopot,
Wstęp wolny


Deweloperzy przeżywają "klęskę urodzaju": mieszkania schodzą jak świeże bułeczki, a klienci bez mrugnięcia okiem kupują mieszkania jeszcze przed etapem "dziury w ziemi". Dla klientów najważniejsze jest to, żeby dowiedzieć się o nowej, atrakcyjnej inwestycji przed wszystkimi. Takiej okazji dostarczają targi mieszkaniowe, gdzie można sprawdzić jednocześnie kilka inwestycji i w jeden weekend zdobyć wszystkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji o zakupie. Najbliższe Targi Mieszkań i Domów odbędą się 3 i 4 marca w AMBEREXPO w Gdańsku.

Na targach będą obecni m.in. Atal, Polnord, Siódme Niebo, PB Górski, Dekpol, Polservice Development i Danwood. Oprócz przeglądu oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu. Bezpłatnych porad dotyczących stylizacji wnętrz udzieli autorka bloga o architekturze Anna Maria Sokołowska. W sobotę o godz. 12.00 poprowadzi wykład "Style w projektowaniu wnętrz", po którym odbędą się mini-warsztaty z projektowania. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje lista uczestników - zgłoszenia należy przesyłać na zapisy@nowyadres.pl.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać designerskie produkty od polskich projektantów: oryginalne polskie plakaty reklamowe z XX wieku, ręcznie robione świece i lampy, las w słoju oraz wiele innych. W czasie gdy rodzice będą zajęci poszukiwaniem nowego mieszkania, najmłodsi ciekawie spędzą czas na placu zabaw z malowaniem twarzy, kącikiem plastycznym i zabawami sportowo-edukacyjnymi.

Wstęp na targi i udział we wszystkich atrakcjach są bezpłatne.

O organizatorze:

Nowy Adres SA - dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych "Forum Rynku Nieruchomości", "Polski Rynek Mieszkaniowy" oraz "Biurowce w Polsce", a także Targi Mieszkań i Domów, organizowane w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Nowy Adres jest także twórcą największego w Polsce projektu badawczego rynku nieruchomości "Polski Rynek Mieszkaniowy - Popyt i preferencje nabywców" oraz wydawcą serii albumów "Biurowce w Polsce" i licznych katalogów inwestycji mieszkaniowych. Od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich. W styczniu 2018 r. większościowy pakiet spółki Nowy Adres SA nabyły Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (13)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze imprezy

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni