stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Mieszkań i Domów (13 opinii)

Targi Mieszkań i Domów to wydarzenie nie tylko dla planujących zakup nowego mieszkania, ale też dla tych, którzy szukają inspiracji do zmiany wyglądu obecnego. Pomogą w tym blogerki specjalizujące się w metamorfozach wnętrz.

Deweloperzy przeżywają "klęskę urodzaju": mieszkania schodzą jak świeże bułeczki, a klienci bez mrugnięcia okiem kupują mieszkania jeszcze przed etapem "dziury w ziemi". Dla klientów najważniejsze jest to, żeby dowiedzieć się o nowej, atrakcyjnej inwestycji przed wszystkimi. Takiej okazji dostarczają targi mieszkaniowe, gdzie można sprawdzić jednocześnie kilka inwestycji i w jeden weekend zdobyć wszystkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji o zakupie. Najbliższe Targi Mieszkań i Domów odbędą się 3 i 4 marca w AMBEREXPO w Gdańsku.

Na targach będą obecni m.in. Atal, Polnord, Siódme Niebo, PB Górski, Dekpol, Polservice Development i Danwood. Oprócz przeglądu oferty deweloperskiej na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu. Bezpłatnych porad dotyczących stylizacji wnętrz udzieli autorka bloga o architekturze Anna Maria Sokołowska. W sobotę o godz. 12.00 poprowadzi wykład "Style w projektowaniu wnętrz", po którym odbędą się mini-warsztaty z projektowania. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje lista uczestników - zgłoszenia należy przesyłać na zapisy@nowyadres.pl.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać designerskie produkty od polskich projektantów: oryginalne polskie plakaty reklamowe z XX wieku, ręcznie robione świece i lampy, las w słoju oraz wiele innych. W czasie gdy rodzice będą zajęci poszukiwaniem nowego mieszkania, najmłodsi ciekawie spędzą czas na placu zabaw z malowaniem twarzy, kącikiem plastycznym i zabawami sportowo-edukacyjnymi.

Wstęp na targi i udział we wszystkich atrakcjach są bezpłatne.

O organizatorze:

Nowy Adres SA - dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Do flagowych produktów firmy należą cykle konferencji branżowych "Forum Rynku Nieruchomości", "Polski Rynek Mieszkaniowy" oraz "Biurowce w Polsce", a także Targi Mieszkań i Domów, organizowane w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Nowy Adres jest także twórcą największego w Polsce projektu badawczego rynku nieruchomości "Polski Rynek Mieszkaniowy - Popyt i preferencje nabywców" oraz wydawcą serii albumów "Biurowce w Polsce" i licznych katalogów inwestycji mieszkaniowych. Od maja 2015 r. firma jest Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich. W styczniu 2018 r. większościowy pakiet spółki Nowy Adres SA nabyły Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Przeczytaj także

Opinie (13) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni