stat
Impreza już się odbyła

Absolvent Talent Days

7 marca widzimy się w Trójmieście na kolejnej edycji Absolvent Talent Days - największych targów pracy i praktyk w Polsce!

20. Targi Ślubne Weselnik

sty 26

niedziela, godz. 10:00 - 17:00

Gdynia,
bilety 15-25 zł

Targi PupiLove Targi

mar 22

niedziela, godz. 11:00 - 17:00

Wstęp wolny
Absolvent Talent Days już od XI edycji jak magnes przyciąga setki tysięcy młodych ludzi. Dlaczego musisz tam być? Absolvent Talent Days to nowoczesne i szybkie podejście do rekrutacji, zaawansowane rozwiązania technologiczne ułatwiające rekrutację "tu i teraz", wystąpienia znanych osób oraz warsztaty z wartościowymi certyfikatami i spotkania z liderami opinii. Nasze podejście do rekrutacji doceniają też sami pracodawcy - dzięki Absolvent Talent Days szybciej niż dotychczas znajdą Cię w tłumie. Ogłaszamy koniec ze żmudnym, nudnym i trudnym szukaniem pracy. W tej edycji Absolvent Talent Days otwiera się również na osoby głuche. Dzięki naszej współpracy z firmą Sevenet S.A. stworzymy strefę "Komunikacja bez barier", w której Głusi będą mogli porozmawiać z pracodawcą wykorzystując najnowszą technologię tłumaczeń online.

Widzimy się już 7 marca na ERGO ARENA Gdańsk/Sopot.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na https://bit.ly/2WJ8gXK

Tegorocznej wiosennej edycji Absolvent Talent Days przyświeca idea "Bądź krok przed innymi". Przyjdź i miej przewagę nad innymi w budowaniu swojej kariery zawodowej!

Poznaj pracodawców i skorzystaj z wartościowej oferty szkoleń oraz warsztatów!

W XI edycji Absolvent Talent Days weźmie udział ponad 750 pracodawców z 50 różnych branż. Wśród nich znaleźć będzie można firmy o międzynarodowej sławie, jak chociażby Deloitte czy Capgemini. Podczas wydarzenia będziesz mieć szansę na porozmawianie z ich przedstawicielami. Podejdź do stanowisk wybranych przez siebie firm i zadaj pytanie obecnym tam pracownikom i rekruterom. Dowiedz się wszystkiego, co cię interesuje i łatwo aplikuj wykorzystując opaskę e-CV, którą otrzymasz przy rejestracji na wydarzeniu. Nigdy wcześniej nie było to aż tak proste! A jeśli to jeszcze nie czas na nowe wyzwania zawodowe to mamy dla Ciebie imponującą listę ciekawych szkoleń i warsztatów na których zdobędziesz wartościowe certyfikaty i poszerzysz swoje kompetencje - sprawdzaj na bieżąco agendę na naszej stronie i wybierz coś dla siebie.

Łatwo aplikujesz wykorzystując opaskę e-CV podczas wydarzenia!

Teraz już wszystko w Twoich rękach - porozmawiaj z pracodawcą i aplikuj za pomocą elektronicznej opaski - rozwiązanie e-CV, w szybki i łatwy sposób sprawi, że Twoje CV wpadnie wprost do odpowiedniej skrzynki pracodawcy. System e-CV pozwala na przepływ aplikacji bezpośrednio do Pracodawcy. Tym samym zakończyliśmy erę papierowych życiorysów i długich procesów rekrutacji. Rozmowa z Pracodawcą odbywa się tu i teraz. Targi można więc opuścić z pracą lub praktykami w kieszeni. Wystarczy, że przed wydarzeniem uzupełnisz swój profil i załączysz CV rejestrując się na naszym serwisie - https://bit.ly/2WJ8gXK

Na wydarzeniu nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji i budować relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

Absolvent Talent Days - pierwsze w Polsce targi pracy i praktyk również dla osób Głuchych

"Komunikacja bez barier" - to możliwe! Komunikowanie się z innymi jest sprawą podstawową i niezwykle ważną dla codziennego funkcjonowania. Poszukiwanie pracy, pierwszy kontakt z pracodawcą, czy rozmowa kwalifikacyjna mogą być jednak bardzo problematyczne dla osób Głuchych czy obcokrajowców - my mamy na to rozwiązanie! Dzięki naszej współpracy z "Komunikacją bez barier", stworzymy strefę, w której osoba Głucha będzie mogła porozmawiać z pracodawcą wykorzystując najnowszą technologię tłumaczeń online. A o samym zapleczu technologicznym dla firm dowiecie się więcej na stoisku Sevenet S.A., w ofercie którego znajduje się usługa "Komunikacji bez barier".

Organizatorem Absolvent Talent Days jest Grupa Absolvent, właściciel serwisu www.absolvent.pl

Informacja o biletach

Pobierz bezpłatny bilet na https://bit.ly/2WJ8gXK

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni