stat
Impreza już się odbyła

Absolvent Talent Days

Już 14 października ERGO ARENA stanie się centrum największego wydarzenia poświęconego rozwojowi kariery studentów i absolwentów w Polsce - Absolvent Talent Days. Szukasz pracy lub chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery zawodowej? To Twoja szansa.

20. Targi Ślubne Weselnik

sty 26

niedziela, godz. 10:00 - 17:00

Gdynia,
bilety 15-25 zł

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie

lut 22-23

sobota - niedziela

Gdańsk, Sopot,
Wstęp wolny
400. prestiżowych pracodawców z Polski i zagranicy, niemal 30 000 nowych ofert pracy i praktyk, warsztaty i spotkania z wybitnymi osobowościami świata biznesu - Absolvent Talent Days to jedyne wydarzenie w Polsce z takim rozmachem wspierające rozwój zawodowy młodych pracowników.

Celem Absolvent Talent Days jest łączenie młodych kandydatów do pracy z właściwymi pracodawcami - profesjonalnie, z uwzględnieniem nowoczesnych technologii oraz potrzeb i motywacji obu grup. Niemal 8 tysięcy młodych ludzi, którzy dzięki targom znaleźli pracę, to najlepszy dowód, że nam się to udaje - opowiada Katarzyna Godlewska, CEO Absolvent.pl, firmy organizującej imprezę.

Mateusz Kusznierewicz Cię zmotywuje, pracuj.pl - wyszkoli

Chcesz znaleźć pracę lub ją zmienić? Absolvent Talent Days oferuje możliwość rozmowy i zgłoszenia swojej kandydatury bezpośrednio osobom rekrutującym w topowych firmach w Polsce.

Co powinieneś wiedzieć o rodzajach umów? Jakie są najczęstsze błędy popełniane na początku kariery? Co radzą młodym prezesi największych spółek w Polsce? Podczas paneli dyskusyjnych i warsztatów odpowiedzi udzielą największe osobistości biznesu, reprezentujący takie firmy jak: pracuj.pl, Lufthansa, Vectra S.A., Bayer Service Center Gdańsk, czy Arla Foods Global Financial Services Centre. Spotkania prowadzone będą przez dziennikarza i prezentera telewizyjnego, Andrzeja Sołtysika.

Gościem specjalnym Absolvent Talent Days w Gdańsku jest dwukrotny złoty medalista olimpijski, Mistrz Świata, Europy i Polski w żeglarstwie, Mateusz Kusznierewicz. Sportowiec podzieli się z uczestnikami doświadczeniem dotyczącym budowania kariery i zdradzi swoją receptą na sukces.

Jak się dostać?

Absolvent Talent Days to wydarzenie całkowicie bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest pobranie darmowego biletu ze strony: http://talentdays.pl. Na stronie dostępny jest również szczegółowy program imprezy.

Absolvent Talent Days organizuje portal www.absolvent.pl.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni