stat
Impreza już się odbyła

Absolvent Talent Days

Zbieraj doświadczenia zawodowe na Absolvent Talent Days - największym festiwalu kariery dla studentów i młodych absolwentów. Sprawdź sytuację na rynku pracy. W jednym miejscu, w jednym dniu - porozmawiaj z rekruterami (aż 75 firm do wyboru), przeglądaj ponad 500 ofert pracy i skonsultuj swoje CV z ekspertami.

20. Targi Ślubne Weselnik

sty 26

niedziela, godz. 10:00 - 17:00

Gdynia,
bilety 15-25 zł

Targi PupiLove Targi

mar 22

niedziela, godz. 11:00 - 17:00

Wstęp wolny
Setki ofert pracy, praktyk i staży, bezpłatne szkolenia i warsztaty z kompetencji miękkich, a także spotkanie motywacyjne z Łukaszem Jakóbiakiem z 20m2 - to niektóre z zawodowych atrakcji, jakie będą czekać na uczestników już 9 listopada w ERGO ARENIE na Absolvent Talent Days. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na https://www.absolvent.pl/talentdays

Porozmawiaj z rekruterem lub pracodawcą z wymarzonej firmy
Absolvent Talent Days to okazja do rozmowy z potencjalnym pracodawcą i zbierania doświadczeń zawodowych. Na wydarzeniu pojawią się przedstawiciele zarówno dużych korporacji, jak i mniejszych przedsiębiorstw. Młodzi będą mogli zorientować się w najnowszych trendach na rynku pracy, przebierać w ponad 500 ofertach zatrudnienia i poznać szczegóły współpracy w interesującej ich firmie.

Uczestnicy dowiedzą się, co sprawdzają rekruterzy podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz jakie kompetencje miękkie są obecnie cenione na rynku pracy. Poznają zakres obowiązków na wybranym stanowisku i kulturę organizacyjną firmy. To także dobra okazja do rozmowy o warunkach współpracy czy benefitach, jakie oferuje pracodawca.

Aplikuj na najlepsze z ponad 500 ofert pracy od 75 firm
Na uczestników jesiennej edycji Absolvent Talent Days w Trójmieście czekają oferty pracy w liczbie niedostępnej na żadnym innym wydarzeniu poświęconemu karierze. 75 pracodawców poszukuje ponad 500 kandydatów. Na targach pojawią się zarówno duże, międzynarodowe korporacje, jak i mniejsze, dynamicznie rozwijające się firmy.

Pracodawcy wywodzą się z różnorodnych branż, co zwiększa szanse na znalezienie wymarzonej pracy, niezależnie od kierunku studiów. Ci, którzy nie mają jeszcze na swoim koncie doświadczenia zawodowego, podczas rozmowy z rekruterem mogą zaprezentować swoją osobowość i kompetencje miękkie, i w ten sposób zwrócić na siebie uwagę.

Dowiedz się czego nie uczą na studiach, weź udział w warsztatach i szkoleniach
Uczestnicy Absolvent Talent Days mogą skorzystać z serii darmowych warsztatów i szkoleń z praktykami, podczas których dowiedzą się, jakie zawody i specjalizacje są najbardziej przyszłościowe, jak zarabiać na swojej pasji i jak znaleźć się w gronie 10 000 "Szczęśliwych Zatrudnionych" - osób, które znalazły pracę dzięki targom Grupy Absolvent.

Podczas szkolenia pt. "Kompetencje czy wiedza - co będzie decydować o sukcesie zawodowym" specjaliści, którzy na co dzień zajmują się rekrutacją, odpowiedzą na pytania, w co warto inwestować na początku kariery zawodowej i jakie kompetencje rozwijać, by z sukcesem odnaleźć się na rynku pracy.

Natomiast w Panelu Programów Managerskich młodzi szczęśliwi zatrudnieni w znanych firmach opowiedzą o tym, jak można skorzystać z programów stażowych i rozwijać karierę zawodową.


Na wydarzeniu nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji i budować relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

Do zobaczenia na Absolvent Talent Days w Trójmieście!
Pobierz bezpłatny bilet na www.absolvent.pll i zbieraj doświadczenia.

Organizatorem Absolvent Talent Days jest portal www.absolvent.pl.

Partner strategiczny: Jeronimo Martins
Partner technologiczny: Deloitte
Partner merytoryczny: Adecco, EY
Partner wspierający: BZ WBK, Cola
Partner naukowy: Sopocka Szkoła Wyższa
Patronat honorowy: Ministerstwo Rozwoju
Patronat medialny: dlaStudenta.pl, Eurostudent, Startup Academy, Semestr.pl, Studentnews

Informacja o biletach

bezpłatny bilet do pobrania ze strony
www.absolvent.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni