stat

Open'er Park: Podsiadło, Brodka, Quebonafide (6 opinii)

 • Kalendarz
  15 lipca - 22 sierpnia
 • Lokalizacja
 • Bilety
  79 - 149
  Kup bilet
  Informacje o biletach  »

Open'er Park to muzyka, kino, teatr, sztuki wizualne, specjalnie przygotowana strefa parkowa, plaża i wiele innych aktywności, tworzące niepowtarzalne miejsce kultury, relaksu, emocji i wrażeń. Na kilka niezapomnianych tygodni Park Kolibki zmieni się w magiczną przestrzeń, którą wypełni muzyka i sztuka świetnych artystów. Dawid Podsiadło zagra, aż trzy wyjątkowe koncerty, a Daria Zawiałow rozpocznie oficjalną koncertową premierę albumu "Wojny i Noce".

Open'er Park line-up
15 lipca - Brodka
16 lipca - The Dumplings
17 lipca - Quebonafide
18 lipca - Quebonafide
22 lipca - Daria Zawiałow
23 - 25 lipca - Dawid Podsiadło
29 lipca - Oio/Schafter
30 lipca - Artur Rojek
31 lipca - Organek
1 sierpnia - Molesta Ewenement
5 sierpnia - Kwiat Jabłoni
6 sierpnia - Maria Peszek
7 sierpnia - Sokół / Rasmentalism i Rosalie
8 sierpnia - Pezet
12 sierpnia - Tymek
13 sierpnia - Rysy / Kamp! / A_GIM
15 sierpnia - Zalewski
19 sierpnia - Måneskin
21 sierpnia - Amelie Lens
Więcej ogłoszeń już wkrótce - stay tuned!


festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście
Open'er Park bilety
Sprzedaż biletów jest prowadzona wyłącznie online.

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2019)


Bilety na Open'er Park są personalizowane.

Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników wydarzenia zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na teren wydarzenia, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

UWAGA! Wstęp na Wydarzenie wymaga rejestracji biletu oraz wymiany na Identyfikator w postaci kodu QR.

W związku z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, warunkiem wymiany Biletu na Identyfikator jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia. Treść oświadczenia dostępna jest na stronie Wydarzenia. Szczegółowy harmonogram dostępny będzie na stronie internetowej Wydarzenia.

Open'er Park w Gdyni
Open'er Park to muzyka, kino, teatr, sztuki wizualne, specjalnie przygotowana strefa parkowa, plaża i wiele innych aktywności, tworzące niepowtarzalne miejsce kultury, relaksu, emocji i wrażeń. Na kilka niezapomnianych tygodni Park Kolibki zmieni się w magiczną przestrzeń, którą wypełni muzyka i sztuka świetnych artystów.

Koncerty podczas Opener Park będą miały wyjątkowy, klimatyczny charakter, a artyści wystąpią na Orange Stage dla ograniczonej liczby fanów, w pięknej, naturalnej, nadmorskiej scenerii. Ogłoszenie jest początkiem całej serii, a najlepsza historia tego lata dopiero się zaczyna!

Open'er Park artyści
Otwarcie Open'er Park będzie zarówno żeńskie, męskie, jak i duetowe. 15 lipca spotkamy się z Brodką, która jeszcze w tym miesiącu zaprezentuje nowy album "Brut" - mieszankę punkowej energii i surowej wizji abstrakcyjnego świata. Jak zapowiada artystka, jej występ w Gdyni będzie wyjątkowy. "Podczas koncertu na Open'er Park możecie się spodziewać kompletnego, przemyślanego widowiska, którego przedsmak dają teledyski do 'Game Change' i 'Hey Man'", mówi Brodka.

16 lipca zobaczymy The Dumplings, którzy specjalnie na tę okazję powrócą na scenę. "Niezmiernie nam miło, że możemy w tym roku pojawić się na niezwykłym dla nas, ale mamy nadzieję, że i dla Was, wydarzeniu. Opener od lat kojarzy się z miejscem wolnym od codzienności i wszelkich trosk. Z miejscem pełnym dobrej muzyki, energii, ale przede wszystkim WAS, wspaniałych ludzi, bez których byśmy nie istnieli. Postanowiliśmy, że mimo naszej przerwy w koncertowaniu, zagramy w tym roku jeden, wyjątkowy koncert, na którym przypomnimy Wam, jeszcze przed wydaniem kolejnej płyty, jak to wszytko się u nas zaczęło", mówią Justyna Święs i Kuba Karaś.

Spektakularnym zakończeniem weekendu otwarcia będą występy Quebonafide. Fani rapera i założyciela QueQuality, którzy bardzo długo czekali na jego powrót live, hasło "Tęskniłem za Tobą" stało się już czymś więcej niż fragmentem słynnego "Bubbletea" z ubiegłorocznego albumu "Romantic Psycho". Dlatego na Open'er Park, po blisko dwuletniej przerwie koncertowej, zagra aż dwa razy - 17 i 18 lipca.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  79 - 149 zł
Brodka - 89 zł
The Dumplings - 79 zł
Quebonafide - 107 zł
Daria Zawiałow - 79 zł
Dawid Podsiadło - 149 zł
Kup bilet

Przeczytaj także

Opinie (6)

 • Taka cena za bilet? To artyści z letniej sceny "Lata z radiem". Koncert za darmo. (2)

  Bardzo drogie bilety jak na koncert 1 wykonawcy. Na openera płaciłem 170 zł. gdzie wykonawców było jednego wieczoru kilku.

  • 8 5

  • Biedak

   • 0 3

  • Sam jesteś lato z radiem. Wybrzydzasz. Fajna polska muza.

   • 0 1

 • (1)

  Czekam prawie dwa lata na przeniesiony koncert na stadionie Podsiadły a teraz 3 dni pod rzad w Gdyni bedzie grał?WTF?!

  • 0 0

  • Uznaj iż Ty czekasz na koncert, a to będą tylko 'występiki'.

   • 2 0

 • Jaki kraj tacy "artyści" i koncerty

  Dno

  • 1 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.