stat
Impreza już się odbyła

Open'er Park - Rysy / Kamp! / A_GIM (1 opinia)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Wydarzenie w ramach

Warszawski duet RYSY tworzą producenci Wojtek Urbański oraz Łukasz Stachurko. Ich muzyka to wypadkowa progresywnych tanecznych rytmów zbudowanych na kanwie niezwykle melancholijnych, a jednocześnie chwytliwych melodii.

Relacja z imprezy

Debiutancki singiel "Ego" ukazał się w maju 2015 roku, a już we wrześniu zaprezentowali longplay "Traveler". Dotychczasowy dorobek wydawniczy zamyka EP "Father" (2016). RYSY szybko zdobyły uznanie w świecie polskiej muzyki alternatywnej, jednak pomimo sukcesów zespół zawiesił działalność w styczniu 2017 roku. Reaktywacja nastąpiła 31 grudnia 2020 roku wraz z premierą singla "4GET" - tytułowej kompozycji z nowego albumu, którego premiera jeszcze w czerwcu. Duet wystąpi na Open'er Park 13 sierpnia, a gościem specjalnym koncertu będzie Justyna Święs z formacji The Dumplings.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, który od początku tworzą Michał Słodowy, Radek Krzyżanowski oraz Tomek Szpaderski. Zadebiutowali w 2009 roku EP "THALES ONE", a komercyjnym przełomem okazał się dla nich singiel "CAIRO", który trafił na debiutancki album "KAMP!". Rok 2015 przyniósł drugi album zespołu, taneczno-kontemplacyjną "Ornetę", po którym muzycy zagrali m.in. specjalną sesję dla Boiler Room. Trzeci album "DARE" ukazał się 17 września 2018. W swojej twórczości Kamp! podróżował na granicy popu i elektroniki zjednując sobie publiczność po obu stronach, niemniej romans z elektronicznym popem uznają obecnie za zamknięty, szukając swoich korzeni w techno. Formacja wystąpi na Open'er Park 13 sierpnia.

Agim Dżeljilji to producent i DJ, stojący za powstaniem m.in. projektów Őszibarack i Nervy, z którymi występował na wielu polskich i zagranicznych festiwalach. Od kilku lat w solowym projekcie eksploruje brzmienia techno. W 2020 roku ukazał się album producencki Agima, na który składała się muzyka przygotowana pierwotnie na potrzeby gry "This is The Zodiac Speaking". Rok 2021 A_GIM rozpoczął od wydania EP "Rheum", na której obok dwóch premierowych autorskich kompozycji, znalazł się remix Deasa. A już 13 sierpnia zobaczymy go na Open'er Park.

Wstęp na koncerty od godziny 17:00.

Opinie (1)

 • Odstąpię 2 bilety

  Mam do odstąpienia 2 bilety za połowę ceny na dzisiejszy koncert. Proszę o pilny kontakt 609456861.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • muzyka alternatywna , spotkanie , wystawa
  wrz 11-18.12
  g. 19:30
  Gdańsk, Kolonia Artystów
  OPA #06
 • jazz , muzyka alternatywna , rock
  paź 8
  piątek, g. 21:00
  Sopot, Teatr BOTO
  The Ears