• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Open'er Park - Quebonafide

Wydarzenie w ramach

Fani Quebonafide bardzo długo czekali na jego powrót live. Dlatego na Open'er Park, po wielomiesięcznej przerwie koncertowej, zagra aż dwa razy - 17 i 18 lipca, spektakularnie kończąc weekend otwarcia.

Relacja z imprezy

Raper i założyciel QueQuality, zasłynął świeżym spojrzeniem na rap, niekonwencjonalnym i często eksperymentalnym flow, dopracowaną techniką rymowania, a wszystko to z zachowaniem refleksyjności tekstów. Te cechy połączył już na 'Ezoteryce' - debiutanckim albumie, który pokrył się złotem w pre-orderze, a po kilku miesiącach osiągnął status platynowej płyty. Inspiracją do kolejnych nagrań stały się dalekie podróże, których efektem jest album 'Egzotyka' (2017). Wydawnictwo jeszcze przed premierą osiągnęło status platynowej płyty. 'Egzotyka' została najlepiej sprzedającym się polskim albumem w 2017 roku według oficjalnej listy sprzedaży OliS. W kwietniu 2018 roku Quebonafide, razem z Taco Hemingway'em, jako duet Taconafide, wydali album 'Soma 0,5 mg'.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Projekt został zwieńczony trasą koncertową obejmującą 7 największych miast Polski. Wydarzenia muzyczne były bezprecedensowe w swojej skali. Album w ciągu kilku tygodniu pokrył się potrójną platyną. Jego ubiegłoroczny album "Romantic Psycho" był jednym z najgłośniejszych tematów na polskim rynku muzycznym.

Wejście od godziny 17:00.

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.