stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Nowe Trendy w Turystyce 2019

Gdańska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w konferencji Nowe Trendy w Turystyce.

mar 28

poniedziałek, godz. 9:00

Gdynia,
bilety 249 - 299 zł
przedsprzedaż 199 - 249 zł
Kup bilet
NTT to konferencja, która na stałe już wpisała się w kalendarz ważnych wydarzeń turystycznych na mapie naszego kraju. Jest to spotkanie, w którym udział bierze ok. 500 osób. W jego ramach odbywają się m.in. prelekcje, panele, warsztaty i wykłady, prowadzone przez najlepszych w swoich dziedzinach specjalistów z Polski i zagranicy.

W tym roku w programie znajdziemy takie tematy jak: Marketing Nieoczywisty, Marketing Kierunku, Statystyki, Nowe Technologie, Zarządzanie, a także liczne warsztaty i spotkania. Swoimi doświadczeniami podzielą się z nami eksperci branży, m.in. Jacek Kotarbiński, Piotr Bucki, Magdalena Pawłowska, Wioletta Hamerska i Magdalena Kachniewska. Warto dodać, że jednym z naszych gości będzie także znany i lubiany podróżnik kulinarny - Robert Makłowicz.

Gospodarz konferencji i prelegent: Jacek Kotarbiński

Jak być super miastem: kochanym i odwiedzanym. To proste!

Promocja miasta nie musi być idealna - wystarczy, że będzie wyjątkowa i autentyczna. Dzisiaj mamy wiele możliwości, które możemy odpowiednio wykorzystać i zaangażować pasjonatów i loversów. To musi się udać i dać oczekiwane efekty.


PROGRAM konferencji: https://trendywturystyce.pl/program-2019/


Jesteś obecny w social mediach, ale nie wiesz na jakich prawnych podstawach? Prowadzisz fanpage i nie wiesz, na co możesz sobie pozwolić? Chcesz zorganizować legalny konkurs na Facebooku?

Oficjalna strona konferencji to: https://trendywturystyce.pl/

Trwa rejestracja: https://trendywturystyce.pl/rejestracja-2019/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • wykład , konferencja
    mar 28
    poniedziałek, g. 9:00
    Gdynia, Gdynia Arena
    Arena Mówców