stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Nowe trendy w turystyce

Konferencja New Trends in Tourism (do tej pory Nowe Trendy w Turystyce) odbędzie się 3 kwietnia 2020 roku, tradycyjnie w Europejskim Centrum Solidarności. Podczas 11 edycji nie zabraknie nowości, o czym świadczy choćby zmieniona nazwa konferencji. Zaczynamy o 9.00. Bilety Early Bird, czyli z rabatem, trwają do 24 lutego.

New Trends in Tourism to najważniejsze spotkanie branży turystycznej w Polsce. Od roku 2020 konferencja przejdzie znaczącą zmianę. Staje się bowiem wydarzeniem międzynarodowym, podczas którego prelekcje na scenie głównej prowadzone będą w języku angielskim (z tłumaczeniem symultanicznym). Stąd też obecność wielu ekspertów z całego świata. Są wśród nich wybitni i uznani w swoich dziedzinach specjaliści. To m.in. takie osoby, jak: Doug Lansky, Rob Davidson, Eran Ketter czy Nicolas Hall.

Spotkanie poprowadzi Maciej Kautz - konferansjer TV i Polskiego Radia z 10 letnim doświadczeniem prowadzenia nawet najbardziej wymagających wydarzeń.

Tematy jakim poświęcona będzie najbliższa edycja obejmują taki zakres, jak marketing nieoczywisty, marketing kierunku, zarządzanie czy nowe technologie. Nie zabraknie także specjalistycznych warsztatów, podczas których uczestnicy uzyskają praktyczną wiedzę wprost od prowadzących, w mniejszych grupach (maksymalnie 30 os.).

Nasze gwiazdy

Doug Lensky to m.in. autor 10 książkowych publikacji turystycznych (w tym dla Lonely Planaet), keynote speaker dla National Geografic czy Światowej Organizacji Turystyki. Wspólpracuje z takimi wydawnictwami jak m.in. National Geographic Traveler, Reader's Digest, Esquire, Men's Journal, The Guardian, National Geographic Adventure, Huffington Post). Regularnie występuje w roli eksperta podczas konferencji turystycznych na całym świecie.

Rob Davidson - od ponad 15 lat zajmuje się profesjonalnie turystyką biznesową. Jest autorem licznych publikacji branżowych. Regularnie bierze udział w konferencjach poświęconych turystyce biznesowej i przygotowuje coroczny raport branżowy, który tradycyjnie przedstawiany jest na spotkaniach IBTM World w Barcelonie. Od 5 lat niezmiennie znajduje się na liście "Power 50" - najbardziej wpływowych ludzi branży turystycznej w Wielkiej Brytanii.
Daj się poznać!

Organizatorzy zadbają również o strefę wystawienniczą, stwarzającą możliwości prezentacji produktów i ofert  partnerów konferencji. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z pełna ofertą firm i pozyskać materiały informacyjne i promocyjne.

Szczegóły, program i rejestracja na: https://newtrendsintourism.com/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.