stat
Wydarzenie już się odbyło

Nowe Trendy w turystyce 2015

Miło nam poinformować, że ruszyła rejestracja na 6. edycję konferencji "Nowe trendy w turystyce 2015". Zapisywać się można wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej konferencji www.trendywturystyce.pl .

"Nowe trendy w turystyce 2015", to najważniejsze wydarzenie branży turystycznej i okołoturystycznej na Pomorzu organizowane przez Gdańską Organizację Turystyczną i jej Partnerów.

- Tym razem spotkamy się już 31 marca, w nowej siedzibie Europejskiego Centrum Solidarności - miejscu szczególnym na społecznej, kulturalnej, ale też turystycznej mapie Gdańska. W nowoczesnych przestrzeniach ECS spotkamy się w szerokim gronie złożonym z przedstawicieli samorządu, lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych, hoteli, biur podróży, przewodników, obiektów konferencyjnych, agencji eventowych i innych. - mówi Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej Łukasz Wysocki.

- Wspólnie z zaproszonymi gośćmi m.in. z Gdańska, Poznania, Warszawy czy Krakowa oraz z zagranicznymi prelegentami - Royem Sheppardem oraz Gerritem Heijkoopem, podsumujemy rok 2014 w turystyce. Jednocześnie wskażemy najważniejsze trendy, które będą decydowały o kształcie branży nie tylko w tym roku, ale i w następnych latach. - dodaje Prezes Zarządu GOT.

Konferencji będzie towarzyszył konkurs "Tourism Trends Awards. Gdańsk 2015" będący kontynuacją konkursu na "Gdański Produkt Turystyczny". W tym roku nagrodzimy najciekawsze przykłady stron internetowych i blogów oraz kampanii marketingowych promujących Gdańsk i Pomorze jako destynację turystyczną. W kategorii "Odpowiedź na trend turystyczny" wyróżnimy z kolei rozwiązania skierowane do turystów medycznych, którzy coraz chętniej odwiedzają Gdańsk i region.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij