stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mikołaje na motocyklach 2013 (100 opinii)

  • niedziela, 15 grudnia 2013
  • Gdańsk Sopot Gdynia
  • wstęp wolny

W niedzielę 15 grudnia 2013 odbędzie się w Trójmieście XI edycja parady "Mikołaje na Motocyklach". Celem akcji jest zebranie pieniędzy, z których zakupione zostaną obiady dla najbiedniejszych dzieci z pomorskich szkół oraz ośrodków szkolno-wychowawczych.

Start: Parking przy Arena GDYNIA - godzina 12.00
Trasa: Kazimierza Górskiego - Droga Różowa - Śląska - 10 Lutego - Świętojańska - Zwycięstwa - Niepodległości - Grunwaldzka - Kołobrzeska - Chłopska - Gospody
Meta: Parking przy Ergo Arena GDAŃSK

Spotykamy się na parkingu pod Areną Gdynia 15 grudnia i wbrew poglądom niektórych synoptyków-wróżbitów wierzymy, że pogoda będzie nie gorsza niż tydzień wcześniej, czy tydzień później.

Jako pierwsi o godzinie 10.00 wystartują Mikołaje-Biegacze. Ich trasa to pętla licząca 5km, która prowadzi przez centrum Gdyni i kończy się pod gdyńską Areną.

Godzinę później czyli o 11.00 wystartują Mikołaje na Rowerach. Ich trasa liczy 10km i prowadzi do mety na parkingu pod Ergo Areną.

W samo południe nastąpi gwóźdź programu czyli start Mikołajów na Motocyklach. Trasa MotoMikołajów ma 20 km i wiedzie ulicami Gdyni (tak, przejedziemy przez samo centrum miasta!), Sopotu (oczywiście aleją Niepodległości) i Gdańska (ulicami Grunwaldzką, Kołobrzeską, Chłopską i Gospody). Meta i wielka feta kończąca imprezę będzie miała miejsce na parkingu pod Ergo Areną.

Przekonamy się, których Mikołajów jest więcej i w których drzemie większa (pozytywna) siła!

Przeczytaj także

Opinie (100) 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.