stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mikołaje na motocyklach 2012 (39 opinii)

  • niedziela, 9 grudnia 2012,
    godz. 12:00
  • Gdańsk Sopot Gdynia
  • wstęp wolny

W niedzielę 9 grudnia 2012 odbędzie się w Trójmieście jubileuszowa X edycja parady 'Mikołaje na Motocyklach". Celem akcji jest zebranie pieniędzy, z których zakupione zostaną obiady dla najbiedniejszych dzieci z okolicznych szkół oraz ośrodków szkolno-wychowawczych.

Organizatorami imprezy są Stowarzyszenie 'Project Adventure" oraz trójmiejskie środowisko motocyklowe. Impreza z roku na rok rośnie w siłę o w roku 2003 w pierwszej paradzie jechało 9 mikołajów, a w zeszłym, rekordowym roku 2011 w paradzie uczestniczyło 3300 mikołajów, poruszających się na 2468 motocyklach!

Dzięki zaangażowaniu uczestników można było dotychczas ufundować 65.000 obiadów w 9 ośrodkach szkolno-wychowawczych na terenie województwa pomorskiego. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem i jednocześnie uda się pobić zeszłoroczny rekord ilości uczestników.
zbiórka Motomikołajów: od godziny 10.00 do 11.30
start: Gdańsk, godzina 12.00, parking przy Stadionie PGE Arena
meta: Gdynia, godzina 13.00, Skwer Kościuszki, Wielki rodzinny festyn z atrakcjami

Ruszamy z Gdańska spod Stadionu PGE Arena w samo południe i przejeżdżając ulicami Trójmiasta jedziemy do Gdyni na wielką fetę na mecie na Skwerze Kościuszki. Każdy kto chce wziąć udział w Mikołajowej paradzie musi spełnić 3 proste warunki:

- wykupić cegiełkę o wartości minimum 25 pln, które w całości zostaną przeznaczone na cel akcji
- pojawić się na starcie parady na dopuszczonym do ruchu motocyklu/quadzie/skuterze/motorowerze (homologacja, rejestracja, ubezpieczenie oraz przegląd techniczny)
- być ubranym w pełny strój Mikołaja (czapka, spodnie oraz kurtka, bądź innym okołomikołajowym przebraniu).

Serdecznie zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w jubileuszowej X edycji akcji "Mikołaje na Motocyklach". Oprócz barwnego przejazdu przez Gdańsk, Sopot i Gdynię zmotoryzowani "święci" będą częstować dzieci słodyczami. Wszystkie maluchy będą mogły spotkać Mikołajów i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Oprócz tego w Gdyni na Skwerze Kościuszki przygotowujemy dodatkowo wielki mikołajkowy festyn pełen występów, koncertów, kabaretów, pokazów ratownictwa, niecodziennych atrakcji do zwiedzania, worków pełnych łakoci, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i dużo dobrej zabawy.Wierzymy, że dzięki uczestnictwu wszystkich fanów motoryzacji i Świętego Mikołaja niedziela 9 grudnia 2012, zamiast jednym z wielu zwykłych zimnych dni, okaże się tym nieprzeciętnym, ciepłym i radosnym, a Wasza szczodrość pomoże ponownie uzbierać fundusze na posiłki dla dzieci.

Rejestracja jest możliwa na trzy sposoby:

- online o do czego gorąco wszystkich zachęcamy o formularz rejestracyjny w wersji online znajduje się tutaj.
- Osoby rejestrujące się drogą elektroniczną będą mogły odebrać naklejki mikołajowe (tzw. 'cegiełki startowe') na bramkach wjazdowych na parkingu pod stadionem PGE Arena w Gdańsku lub w Adventure Park Kolibki.
- tradycyjnie o w kilku motocyklowych punktach partnerskich o lista tych punktów zostanie opublikowana niebawem.
- w dniu imprezy przed startem na parkingu pod stadionem PGE Arena w Gdańsku.

Przeczytaj także

Opinie (39) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.