stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Delfinalia 2013 (54 opinie)

Gdynia, Miasto Ludzi Morza, na terenie którego zjednoczone uczelnie Akademia Morska oraz Akademia Marynarki Wojennej po raz kolejny hucznie obchodzą Gdyński Festiwal Kultury Studenckiej "Delfinalia 2013"!

Relacja z imprezy

W tym roku zapraszamy 16-18 maja na teren kampusu Akademii Morskiej. W programie Delfinaliów każdy znajdzie coś dla siebie, zróżnicowane pod względem muzyki koncerty oraz integracyjne turnieje, zabawy i eventy sportowe rozruszają każdego zainteresowanego!
Program:
Środa 15 maja:
18:00 - 21:00 Turniej Bowlingowy w U7 - WIĘCEJ INFORMACJI
Czwartek 16 maja:
18:00 WYBORY MISS
20:00 - Afterparty Miss Delfinaliów Klub Bukszpryt
Piątek 17 maja (Scena Główna):
otwarcie bram Kampusu 16:00
Koncerty od 17.00:
Obywatel MC
Bez Cenzury
Bezimienni
JWP
Sobota
Hemp Gru

22.00 - Afterparty Face Club Gdynia
Sobota 18 maja (Scena Główna):
otwarcie bram Kampusu 16:00
Koncerty od 17.00:
Bas Tajpan & Bob One
PEZET
JAMAL
GrubSon & BRK

22.00 - Afterparty Face Club Gdynia

Delfinalia 2013 będą okazją do tego, aby zobaczyć koncerty takich artystów jak:
Hemp Gru
Jamal
Sobota
Pezet
Bas Tajban & Bob One
Obywatel MC
Bez Cenzury

Hemp Gru pojawią się w piątek jako główna gwiazda imprezy. Oprócz nich będziecie też mogli zobaczyć Bezimiennych oraz JWP.
Drugim artystą, który wystąpi w sobotę na Gdyńskim Festiwalu Kultury Studenckiej "Delfinalia 2013" jest PEZET! Pezet aktualnie promuję swoją najnowszą płytę "Radio Pezet", który został wyprodukowany w znacznej mierze przez Sidneya Polaka. Pierwszy singel promujący album zatytułowany "Co mam powiedzieć" ukazał się 19 sierpnia 2011. Na krążku można usłyszeć takie kawałki jak "Na pewno", "Supergirl", "Noc jest dla mnie" (gościnnie nagrał Fokus), "Charlie Sheen" (gościnnie: TenTypMes) oraz wiele więcej!
Bob One & Bas Tajpan
W sobotę (18.05.2013r.) na Gdyńskim Festiwalu Kultury Studenckiej "Delfinalia 2013" zagra Bob One & Bas Tajpan. Duet muzyków, którzy postanowili wspólnymi siłami wydać projekt "Wszystko na sprzedaż" mocno zaakcentują muzykę reggae na tegorocznym Festiwalu. Bob One to jeden z najbardziej charakterystycznych wokali na polskiej scenie reggae/dancehall. Bas Tajpan to, krótko mówiąc, pionier polskiej sceny reggae rapu. Wybuchowa mieszanka pozytywnej dawki muzyki!
Bez Cenzury
Bez Cenzury kolejnym wykonawcą na Gdyńskim Festiwalu Kultury Studenckiej "Delfinalia 2013". Grupa wystąpi na scenie głównej w piątek (17.05.2013r). Warszawski zespół hip-hopowy został założony przez grupę raperów: Ero, Łysola i Siwersa. 23 lutego 2006 r. zespół wydał debiutancki album zatytułowany "Klasyk". Obecnie Siwers szykuje się do solowej produkcji. Jego nowy album...ma premierę w dniu koncertu na Delfinaliach! Zespół mocno związany z ekipą JWP, za sprawą Ero, który jest członkiem obu grup.
Obywatel MC
Ostatnim wykonawcą, który uzupełnia piątkowy line-up jest Obywatel MC! Jeden z prekursorów kultury hip hop Polsce, na scenie obecny od 1994 roku. Wówczas to pod ksywą Kear reprezentował swoje graficiarskie i rapowe ekipy. Obywatel MC równolegle oprócz muzyki, którą tworzył do szuflady, zaczął ścigać się w zawodach motocross i cross country.
GrubSon & BRK!
Ostatnim wykonawcą, który zamyka line-up Gdyńskiego Festiwalu Kultury Studenckiej "Delfinalia 2013" jest GrubSon i BRK ! Po dwóch świetnie przyjętych albumach rybnicki wokalista nie osiadł na laurach i przygotował nową płytę, która jest efektem ścisłej współpracy ze swoim DJem BRK, który równie świetnie czuje się jako producent oraz raper. Owocem tej kolaboracji stał się wydany w maju 2012r. album "Gruby Brzuch". Materiału można zakosztować na pełnych energii i żywiołowości koncertów GrubSona i BRK.

Nowością w programie Delfinaliów będą Wybory MISS!
Prezydium Samorządu Studentów Akademii Marynarki Wojennej oraz Parlament Studentów Akademii Morskiej zapraszają bardzo serdecznie na Wybory MISS Delfinaliów 2013!
Finał konkursu odbędzie się 16 maja o godz. 18:00 na Akademii Morskiej w Auli im. Tadeusza Meissnera.
W finale będzie uczestniczyć 12 kandydatek, wśród których Jury wybierze MISS, I Vice MISS oraz II Vice MISS, natomiast zgromadzona publika wybierze MISS publiczności!


festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Wstęp na kampus Akademii Morskiej w Gdyni, gdzie będą odbywać się koncerty, jest bezpłatny dla wszystkich studentów za okazaniem ważnej legitymacji. Dla wszystkich osób pełnoletnich, nie posiadających legitymacji studenckiej wejście na teren imprezy jest możliwy za okazaniem specjalnych bezpłatnych wejściówek, które będzie można otrzymać w punktach dystrybucji gadżetów Festiwalu, bądź wygrać w konkursach na oficjalnym fanpage’u Festiwalu.

Opinie (54) 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.