stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Delfinalia 2010 (27 opinii)

  • czwartek - sobota, 20 - 22 maja 2010,
    godz. 18:00
  • Gdynia, Ul. Morska 81-87
  • wstęp wolny
Delfinalia - dlaczego?

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Delfiny w przeszłości otaczano czcią, porównywalną czci należącej się Bogom. W starożytnej Grecji dekorowano różne wyroby wizerunkami różnych waleni, a w szczególności właśnie delfinów. Rzymianie wytłaczali ich podobiznę na monetach, a Neptuna boga mórz i oceanów pokazywano zawsze w zestawieniach z delfinami.

Delfiny dysponują potężnym intelektem i rozwiniętymi zdolnościami komunikacji. W stosunkach z rasą ludzką są łagodne i życzliwe, często przyjmują rolę przyjaciela i opiekuna. Delfiny są niezwykle towarzyskie i uprzejme. Między członkami wewnątrz stada wytwarzają się bardzo liczne więzi i niezawodne metody wzajemnego porozumiewania się. Delfiny tworzą kręgi wokół młodych w przypadku jakiegokolwiek niebezpieczeństwa starając się zapewnić im ochronę. Są również bardzo lojalne wobec pozostałych i uwielbiają się bawić. Na wolności swawolą z każdym przyjaznym im stworzeniem.

Po tak krótkim opisie każdy z Nas chyba stwierdzi, iż są bardzo podobne do Nas, do wszystkich studentów. Nazwa Delfinalia idealnie pasuje do Naszego Święta.

Pamiętajcie, że Wasza frekwencja to Nasza karta przetargowa na przyszłość. Pomóżcie Nam stworzyć markę o której będzie głośno w całej studenckiej Polsce.

Powiadomcie wszystkich znajomych, zaproście ich do Gdyni!
Czekamy na Was na Kampusie Akademickim.

20 maja - Czwartek

Godzina 18.00
Miejsce: Klub Studencki "BUKSZPRYT"
Wielki finał konkursu Karaoke, w którym wystąpi 8 finalistów, wyłonionych w 4-tygodniowych eliminacjach.

Eliminacje odbywają się w każdy czwartek tygodnia rozpoczynając od 22 kwietnia kończąc na 13 maja, co daję nam 4 tygodnie zmagań o możliwość wystąpienia w konkursie finałowym.
Planowany czas zakończenia konkursu finałowego wraz z ogłoszeniem zwycięzców nastąpi około godziny 20.30.

Godzina 21.00
Impreza klubowa prowadzona przez znanych dj-i. Nie jest znana godzina zakończenia (uzależnione od liczby osób bawiących się w klubie, jednak nie przewidujemy końca przed godziną 4.00)

21 maja - Piątek

Godzina 12.00
Miejsce : Aula główna - Akademia Morska w Gdyni
Obchody "Europejskiego dnia morza", organizowane przy współpracy z Urzędem Morskim w Gdyni. Cykl wykładów i referatów osób oraz firm znanych w środowisku morskim, jak również gości specjalnych (Europoseł Jarosław Wałęsa).
Studenci mają możliwość wygrania cennych nagród (nagroda główna to miesięczny staż w EuroParlamencie).

Godzina 16.00
Miejsce: Kampus Akademicki
W nawiązaniu do Europejskiego Dnia Morza organizujemy imprezę pod wdzięczną nazwą "Studencka Biesiada Morska". Wszyscy uczestnicy opisanej powyżej konferencji, jak również studenci uczestniczący w Gdyńskim Festiwalu Kultury Studenckiej spotkają się na wspólnej zabawie. Ogródki piwne, wielkie grillowanie połączone ze znanymi zespołami "Szantowymi", pozwolą wszystkim na spędzenie miłego piątkowego popołudnia i wprowadzą w imprezowy nastrój.
Koniec planowany na godzinę 22.00.

KONCERTY:
Addicted To Rock
The Lirium
Enej


Godzina 21.00
Miejsce: Klub Studencki "Bukszpryt"
Impreza klubowa prowadzona przez znanych dj-i. Konkursy dla studentów, ogródki piwne wewnątrz jak również poza klubem na terenie Kampusu Akademickiego. Możliwość zabawy przy muzyce klubowej, lub posiedzenia w gronie znajomych na świeżym powietrzu przy zimnym piwie i cichej muzyce lecącej w tle.

22 maja - Sobota


Godzina 12.00 - Miejsce: Kampus Akademicki
Każdy uczestnik może rozpocząć kolejny już 3 dzień Gdyńskiego Festiwalu Kultury Studenckiej. Dla zainteresowanych gwarantujemy ogródki piwne połączone z wojskową grochówką. Wszystko umili nam muzyka płynąca wprost ze sceny.
Wielką atrakcją będą skoki na bungee!!

Godzina 16.00 - Miejsce: Kampus Akademicki
Przerwa przeznaczona na przygotowanie miejsca imprezy do koncertu głównego. Podczas przerwy odbywać się będą próby zespołów.

Godzina 18.30 (może ulec zmianie) - Miejsce: Kampus Akademicki (otwarcie terenu imprezy)
Wielki koncert plenerowy połączony z wystąpieniami władz Uczelni Organizatorów oraz Patronów "Gdyńskiego Festiwalu Kultury Studenckiej".
Trzy zespoły wielkiego formatu wymienione (w kolejności występów) zaspokoją gusta każdego studenta.

EastWestRockers
Vavamuffin
O.S.T.R. + ŁDZ


Godzina 23.00 - Miejsce: Kampus Akademicki
Zakończenie imprezy na terenie Kampusu Akademickiego.

Godzina 21.00 - Miejsce : Klub Studencki "Bukszpryt"
Rozpoczęcie imprezy prowadzonej przez znanych dj-i. Około godziny 5.00 oficjalne zakończenie imprezy.

Opinie (27)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.