• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

23. Targi kosmetyczne i fryzjerskie - Uroda (4 opinie)

Trwają przygotowania do październikowej edycji Targów URODA. To wyjątkowe, pod względem charakteru i zasięgu, wydarzenie branży beauty w północnej Polsce, które z roku na rok potwierdza swoją rangę i niekwestionowaną pozycję na mapie wiodących wydarzeń branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Jesienna edycja już 15 - 16 października w Gdańsku.

Szczegółowy program Targów

Organizatorzy zadbali, by w tegorocznym, imponującym programie każdy znalazł coś dla siebie i szacują, że w tym roku zainteresowanie będzie równie wysokie! Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15-16.10.2022 roku, w nowoczesnym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO, zlokalizowanym w pobliżu stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk, przy ulicy Żaglowej 11. Organizatorem wydarzenia są
Międzynarodowe Targi Gdańskie SA - rozpoznawalna, gospodarcza i targowa marka z ponad 30-letnią tradycją, specjalizująca się w organizowaniu wydarzeń o zasięgu lokalnym i międzynarodowym.

Targi kierowane są zarówno do potrzeb profesjonalistów, jak i miłośników piękna. Organizatorzy zapraszają ekspertów, przedsiębiorców, właścicieli zakładów fryzjerskich, kosmetycznych i odnowy biologicznej, menadżerów, pracowników gabinetów, producentów kosmetyków, dystrybutorów, przedstawicieli sfery nauki (uczelni wyższych szkolących personel do branży beauty), a także osoby planujące rozpoczęcie aktywności zawodowej w obszarze kosmetycznym lub fryzjerskim i konsumentów indywidualnych, zainteresowanych trendami w branży w Polsce i na świecie. Jednym słowem - wszystkich, którzy kochają piękno. Jesienna, 23. edycja Targów URODA to idealna okazja do promocji swoich produktów i usług, zapoznania się z nowościami, premierami oraz nowoczesnymi trendami
kosmetycznymi i fryzjerskimi na nadchodzący sezon 2022/2023, a także nawiązania kontaktów biznesowych z kraju i ze świata.

Poza bogatą ofertą stoisk wypełnionych profesjonalnymi produktami, tegoroczna edycja będzie miała także charakter edukacyjny. Goście Targów będą mogli wziąć udział w merytorycznych wykładach w ramach Konferencji Naukowej dedykowanej urodzie oraz w kreatywnych warsztatach o różnorodnej tematyce (wśród nich warsztat ze stylizacji, z jogi twarzy, z komunikacji marketingowej, żywieniowy - dotyczący wpływu diety na urodę oraz z opalania natryskowego).

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  10- 30 zł
Dla odwiedzających (osób fizycznych): 20 zł/dzień lub 30 zł/2 dni targowe
Dla gości branżowych (osób prowadzących działalność gospodarczą): 15 zł/2dni targowe
Dla uczniów i studentów: 10 zł/2 dni targowe

https://urodatargi.pl/dla-odwiedzajacych-bilety/

Opinie (4)

 • Piękno - pojęcie względne.

  • 4 0

 • Co to jakas głupia moda zapanowała wśród facetów na zarost na twarzy ? (1)

  Pełno zarośniętych jak małpy(nie ublizając tym przesympatycznym i przepięknym zwierzętom). Jeszcze rozumiem gdy ktos komu broda i wąsy pasują ma ten zarost elegancko przycięty.Ale nie,pełno zarosniętych gęb z zarostem rosnącym jak chwasty w ogrodzie,czyli wszędzie.Nie kumam po kiego wuja robia z siebie meneli i się postarzają ? A już typowy i**otyzm-zarosnięta gęba i ogolony zarost intymny.Pomieszanie z poje...iem.

  • 4 8

  • Zgadzam sie z tobą. Dodam jeszcze że głupotą u kobiet jest powiekszanie sobie ust.

   Czy takie ohydne wary maja służyc jako druga wagina? Nie to, że wygladają takie usta okropnie,już z daleka widac że kobieta ma sztucznie powiększone wargi. O wiele lepiej wyglądaja wargi mniejsze,ale naturalne.Glonajady to sa dobre,ale w akwarium.

   • 5 2

 • Targi

  Na targach uroda pojawiam się cyklicznie już od lat. Od prawie początków na ul. Beniowskiego. I szczerze. Po dzisiejszym dniu mogę powiedzieć że to koniec Gdańskich targów "Uroda". Widać że organizator nie ma ani planu ani chyba pomysłu na organizowanie takiej imprezy. Bieda jednym słowem. To co kiedyś na targach zajmowało mi 2 dni, dziś zajęło może z 3 godziny w tym przerwa na kawę. Brak znaczących wystawców.

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.