stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA

19 listopada - 24 grudnia 2021, godz. 12:00 - 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Już poraz ósmy w Gdańsku odbęda się Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA,
To spotaknie branży nie tylko z pomorza ale z całej Polski. Tegoroczna edycja będzie rożna od poprzednich, pośród wielu cieszących się popularnością pozycji programu zobaczymy też zupełnie nowe.

Poraz pierwszy na Gdańskiej imprezie zagości Konkurs o tytuł Najlepszego Salonu Piękności ELITE URODA SALON.

By wybrać najlepszy salon, jury konkursowe w dwu etapowych eliminacjach wyłoni finałową piątkę. Ocenie będą podlegały: zakres oferowanych przez salon usług, obsługa, wystrój, cennik itp. Do konkursu zgłosiły się salony piękności z terenu województwa pomorskiego. Konkurs ma charakter promocyjny. Zwycięzca otrzyma m.in. nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł, a także nagrody rzeczowe. Jury ma do dyspozycji dwa wyróżnienia, które mogą, ale nie muszą być przyznane.
Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 1 października, na uroczystej Gali ELITE URODA SALON 2005. Zwycięzca będzie przedstawiony na łamach Dziennika Bałtyckiego oraz Radia Gdańsk.

Pierwszy dzień targów - sobota, przyniesie rozstrzygnięcie Mistrzostw Makijażu Kobiety Dojrzałej, pod patronatem Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner. Swoje umiejętności w jednym z najtrudniejszych rodzajów makijaży zaprezentują wizażystki z całego kraju, oceniane są przez profesjonalne jury. Laureatki Gdańskich Mistrzostw są zdobywczyniami wielu prestiżowych nagród zarówno w kraju jak i za granicą.

Pokazy fryzjerskie "TRENDY 2006", tegoroczne letnie fryzury będą obfitowały w geometryczne kształty oraz w intensywną, głęboką kolorystykę. Nie zabraknie również loków, loczków i fal, to wszystko już wiemy, a co będzie modne? Co będzie trendy w 2006 roku? Tego dowiemy się na pokazach fryzjerskich TRENDY 2006.

4 Pomorskie Forum Kosmetologiczne, to profesjonalne wykłady kierowane głównie do kosmetyczek i uczennic szkół kosmetycznych, ale również do wszystkich zainteresowanych nieco szerszym spojrzeniem na kosmetykę. Prelegentami Forum są lekarze, kosmetolodzy, psycholodzy. W trakcie trwania Forum swoje pokazy nowych lini będą miały firmy kosmetyczne.

Maraton FITNESS DANCE, w Maratonie biorą udział instruktorzy fitness, członkowie klubów, osoby prowadzęce aktywny tryb życia oraz sympatycy fitness. 3 godziny zabawy w rytm muzyki Hip-Hop, Modern Dance, Latino, Afro.
Maraton Prowadzą instruktorzy z Klubu TIGER GYM Dariusza Michalczewskiego. (Robert Jażdżewski - Mistrz Polski w Aerobiku Sportowym, Aleksandra Zarębska - instruktor APF, Agnieszka Zabrocka i Małgorzata Mostowska - instruktorki TIGER GYM)


VIII Polskie Mistrzostwa w zdobieniu Paznokci NAIL ART POLAND 2005, tegorocznym tematem Mistrzostw jest "Świat Filmu". Laureaci reprezentują Polskę na Międzynarodowych Mistrzostwach Zdobienia Paznokci International Nail Art Championship 2006 we Frankfurcie

Na URODZIE 2005 zostaną zaprezentowane najmodniejsze trendy w zdobieniu i dekoracji paznokci, nowinki do manicure, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, najnowsze kosmetyki kolorowe, cienie do powiek, podkłady o naturalnych barwach, szminki, a także kosmetyki białe, maseczki i maski, nowe linie pielęgnacyjne i lecznicze. Ponadto pokazy, spotkania, szkolenia, porady dla profesjonalistów i wszystkich dbających o urodę - to tylko niektóre pozycje z tegorocznego programu Tragów Kosmetycznych i Fryzjesrkich URODA 2005
Na targach prezentowane są najnowsze osiągnięcia laboratoriów i firm w zakresie kosmetyki i kosmetologii, a także rynkowe nowości krajowego i zagranicznego rynku kosmetycznego.

Tradycyjnie na targach zostanie rozstrzygnięty konkurs Mercurius Gedanensis Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich Uroda 2004, na najlepszy produkt targów.


Bilety wstępu: normalny 5 zł, dla uczniów szkół kosmetycznych 2 zł.

Partnerzy targów: Tiger Gym, Euro Fashion, Centrum Edukacyjno Kosmetyczne, Europejska Akademia Estetyki Artystycznej

Partnerzy medialni: Czasopismo "Paznokcie", Moda &Styl, Trojmiasto.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.