• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Uroda. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie (3 opinie)

330 firm i marek z Polski oraz zagranicy, możliwość testowania i zakupu produktów w promocyjnych cenach ponad 60 wydarzeń z udziałem światowej sławy mistrzów sztuki fryzjerstwa i wizażu, emocjonujące konkursy, najświeższe trendy i nowości, porady ekspertów - 21. edycja gdańskich Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA zapowiada się fantastycznie. Warto tu być!

wrz 13-15

piątek - niedziela, godz. 10:00 - 17:00

Wstęp wolny
paź 12-13

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 27 - 85,50 zł
Kup bilet
Show na czerwonym dywanie
Targi URODA rozpoczną się w iście oskarowym stylu - pokazem Red Carpet Glow z udziałem finalistek Mistrzostw Wizażu i Stylizacji. I od tej chwili dziać się już będzie non stop, bo imponujący program wydarzeń wypełniony jest co do minuty. Najbardziej widowiskowe wydarzenia: inspirujące pokazy, prestiżowe konkursy i mistrzostwa odbywać się będą na czerwonym dywanie w STREFIE SHOW. To tu swój kunszt i talent pokażą światowej sławy goście specjalni targów. Tu odbywać się będą finały Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw we Fryzjerstwie СМС Polska Beauty Awards Gdańsk 2018 i Mistrzostw Makijażu Kobiety Dojrzałej. Tu swoje wielkie chwile przeżywać będą laureaci konkursów.

Światowe trendy: od chłodnej Skandynawii po gorące Włochy
Targową niedzielę zdominuje DZIEŃ FRYZJERA. W podróż po fryzjerskich trendach - od chłodnej Skandynawii po gorące Włochy - zabiorą nas: Vazha Mkhitaryan z Rosji (dwunastokrotny mistrz świata we fryzjerstwie i wiceprezydent CMC), który zaprezentuje Fryzury i upięcia haute couture, czołowi włoscy styliści: Antonio Bilancio (prezydent CMC), Luigi Galluccio i Oreste Cuomo przedstawią Włoskie spojrzenie na nowoczesne trendy i Finlandia Callisto Group - Alina Pikarewska i Svetlana Kiljunen w pokazie Skandynawskie motywy.

Kto pojedzie do Japonii?
Liczba konkursów towarzyszących Targom URODA jest imponująca! I równie imponujące są nagrody. Najbardziej prestiżowe są Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa we Fryzjerstwie СМС Polska BEAUTY AWARDS GDAŃSK 2018, rozgrywane w kategoriach damskich: Salon Look (modne strzyżenie z modelowaniem), Evening Style (fryzura wieczorowa), Bridal Style (fryzura ślubna) i w kategorii męskiej: Old School (strzyżenie z modelowaniem). Tegoroczną nowością jest konkurencja Full Fashion Look, w której zadaniem uczestników będzie przygotowanie stylizacji Elegant modern style. Zwycięstwo, poza ogromnym prestiżem, da również nominację do kadr narodowych na Mistrzostwach Europy 2018 (Włochy) i Mistrzostwach Świata 2019 (Japonia).

Konkursowe emocje - jest o co walczyć!
Po raz pierwszy podczas targów URODA odbędą się MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA STYLIZACJI I PIELĘGNACJI RZĘS I BRWI Amber Eyes, obejmujące stylizację damskich i męskich brwi, a także bardzo popularny w branży kosmetycznej zabieg liftingu/laminowania rzęs. Po raz pierwszy także wręczone zostaną nagrody laureatom FOTOKONKURSU FRYZJERSKIEGO Gdańsk Fotofryz Awards 2018.

Dwa nowe konkursy organizuje również Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Są to: OTWARTY KONKURS MĘSKI Lalka Ken oraz OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH TALENTÓW w kategoriach: fryzjerstwo damskie Bogini wszechczasów widziana oczami wyobraźni fryzjera i fryzjerstwo męskie Bogowie, krezusi widziani oczami wyobraźni fryzjera.

Niesłabnącą popularnością wśród uczestników i publiczności cieszą się też konkursy towarzyszące targom już od wielu lat:

- MERCURIUS GEDANENSIS - konkurs dla wystawców na najlepsze produkty prezentowane na Targach URODA
- 8. Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji RED CARPET GLOW
- 19. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej MAKIJAŻ KOKTAJLOWY
- 21. Mistrzostwa Stylizacji Paznokci NAIL MASTER CUP
- 6. Ogólnopolskie Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym
- 12. Konkurs Fryzjerski HAIR DESIGN w kategoriach fryzjerstwo damskie i fryzjerstwo męskie
- 5. Konkurs Międzyszkolny OPEN HAIR CUP 2019: Jasna i ciemna strona lalki Barbi, w którym rywalizują drużyny szkolne z całej Polski
- Otwarty Młodzieżowy Konkurs Fryzjerski
- MISTRZOWIE URODY - Gala Plebiscytu Dziennika Bałtyckiego o tytuł: Fryzjera Roku, Salon Fryzjerski Roku, Kosmetyczkę Roku, Studio Urody Roku, Stylistkę Paznokcia Roku, Make-up Artist Roku, Linergistkę Roku, Trenera Personalnego Roku, Dietetyka Roku oraz SPA Roku w województwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim.

Uczyć się od najlepszych
Targi URODA to także doskonała okazja do doskonalenia swoich umiejętności i kwalifikacji, tym bardziej że certyfikowane szkolenia, kreatywne warsztaty i wykłady poprowadzą eksperci i instruktorzy najwyższej klasy:
- Anna Zenkovska, top stylistka, finalistka konkursów mistrzostw świata i Europy (warsztaty Anatomia strzyżenia - geometryczne podejście do strzyżenia damskiego)
- Beata Małachowska, wieloletnia wizażystka marek Christian Dior i Chanel, właścicielka Szkoły Wizażu i Stylizacji Beauty Art (pokazy: Makijaż wegański - świeżość i młodość w zgodzie z naturą, Makijaż ślubny - wegańskie piękno panny młodej)
- Jolanta Wagner, make-up artist, dyrektor artystyczna Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej (Ogólnopolski Kongres Wizażystów Ślub zgodny z trendami)
- Adrian Świderski, makijażysta gwiazd, znany ze współpracy z magazynami mody Vogue, Harper's Bazaar i stacjami telewizyjnymi BBC i TVN (Pokaz Makijażu Glamour)
- Antonio Bilancio z zespołem (warsztaty barberskie Mistrzowskie Cięcia - strzyżenie Old School bez użycia maszynki i depilacja brody nitką).

W bogatym PROGRAMIE EDUKACYJNYM przewidziane są również szkolenia i konferencje poświęcone stylizacji paznokci, makijażowi permanentnemu, nowatorskim technikom odbudowy skóry i wiedzy, jak dzięki facebookowi zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług w branży beauty.

Swoją wiedzę wzbogacić będzie można także na specjalistycznych kongresach - Stylizacji i Pielęgnacji rzęs i brwi Amber Eyes, Podologicznym czy Wizażystów. Na wielu stoiskach będzie też można skorzystać z bezpłatnych konsultacji i innowacyjnych zabiegów. Natomiast w STREFIE MODY Creative Zone by Maarwin będzie można zasięgnąć porad stylistów i wizażystów, spotkać się z blogerami i fotografami oraz poznać najnowsze trendy w modzie na sezon 2019. 

Broda idealnie skrojona
Wszystkiego o sztuce pielęgnowania i strzyżenia brody dowiemy się w Strefie Barberingu. Warsztaty i pokazy najnowszych trendów, które zaprezentuje firma szkoleniowa Super Barber z Wojciechem Karwatem (Mistrz Polski w barberingu) oraz mistrzowie z Barber Expert Academy.

Fajnie jest pomagać
Z inicjatywy Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw targom towarzyszy akcja charytatywna Czesanie za uśmiech, której celem jest wsparcie podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom i promocja młodych talentów fryzjerskich. Za datki wrzucone do specjalnie przygotowywanych puszek uczniowie szkół zawodowych będą czesali chętne osoby. Akcję w tym roku wesprą także mistrzowie fryzjerstwa, laureaci międzynarodowych konkursów, m.in. Joanna Jakubek, Joanna Kuzas-Jakuszewska i Iwona Ostrowska. Bądźmy szczodrzy!

Strefy tematyczne, czyli jak się poruszać
W trzech halach wystawienniczych gdańskiego centrum AMBEREXPO swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy: kosmetyków profesjonalnych, kosmetyków do użytku domowego, kosmetyki kolorowej, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci, podologii oraz wyposażenia i akcesoriów do salonów. Dla ułatwienia ekspozycja targowa podzielona została na strefy tematyczne:
- STREFA SHOW | pokazy trendów we fryzurach i w makijażu, konkursy, mistrzostwa
- STREFA POKAZOWA | prezentacje najnowszych zabiegów kosmetycznych
- STREFA MAKIJAŻU | Make-Up Studio - Beauty Corner, konsultacje z wizażystkami
- STREFA BARBERINGU | pokazy i porady ekspertów
- STREFA PODOLOGII |narzędzia, urządzenia, kosmetyki do salonów specjalizujących się w diagnostyce, leczeniu i pielęgnacji stóp
- STREFA MODY | Creative Zone by Maarwin - trendy na sezon 2019, spotkania ze stylistami, fotografem, blogerami, modelkami, wizażystami, pokazy mody i biżuterii
- STREFA KONFERENCYJNA | kongresy, wykłady i szkolenia dla profesjonalistów
- STREFA MISTRZOSTW | fryzjerstwo, stylizacji paznokci, makijaż permanentny
- STREFY WYSTAWCÓW | kosmetyka i fryzjerstwo

URODA - PO PROSTU PIĘKNE TARGI! więcej informacji: urodatargi.pl
termin: 07.10 sobota, godz. 10.00-18.00 | 08.10 niedziela, godz. 10.00-17.00
miejsce: AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul. Żaglowa 11

PROGRAM:
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM i zapisy

06.10.2018 | sobota |10.00 - 18.00

09.00 - 14.45 XXI Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup
udział płatny - 120 zł/ jedna kategoria / zgłoszenia elektroniczne - www.nailmastercup.com
09.00 - 16.30 Amber Eyes Internationale Championships Gdańsk, Poland 2018
międzynarodowe mistrzostwa stylizacji i pielęgnacji rzęs i brwi
udział płatny - 250 zł/ jedna kategoria / zgłoszenia elektroniczne - www.ambereyes.pl
10.00 - 14.00 podologia w praktyce | kongres
wstęp płatny - 149 zł/ cały kongres / zgłoszenia - www.kerpro.pl
10.00 - 15.00 6. Ogólnopolskie Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym
udział płatny - 100 zł / zgłoszenia - www.medical-line.pl
10.00 - 17.00 Amber Eyes Conference Gdańsk, Poland 2018
konferencja stylizacji i pielęgnacji rzęs i brwi
wstęp płatny - 50 zł/ jeden wykład, 300 zł/ 2 dni wykładów / zgłoszenia elektroniczne - www.ambereyes.pl
10.00 - 18.00 make-up studio - beauty corner | strefa makijażu
10.00 - 18.00 strefa mody i urody | creative zone by Maarwin
10.00 - 18.00 strefa barberingu | strefa dla panów - prezentacja kosmetyków i sprzętu do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu, w programie pokazy barberingowe
10.00 - 18.00 7. Ogólnopolski Kongres Wizażystów | ślub zgodny z trendami
zgłoszenia elektroniczne - https://uroda2018.exposupport.pl/shop
10.30 - 14.00 Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa we Fryzjerstwie CMC Polska
na licencji Confederation Mondiale Coiffure
udział płatny - 369 zł/ jedna kategoria / zgłoszenia - www.gwiazdyfryzjerstwa.pl
11.00 - 12.00 8. Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji | Red Carpet Glow
12.00 oficjalne otwarcie targów
12.00 - 13.00 zastosowanie poly gelu w zdobnictwie - motywy jesienne | pokaz
12.20 - 13.00 zasady kreowania makijażu ślubnego z uwzględnieniem technik do fotografii | pokaz makijażu
13.00 - 13.30 skuteczny zabieg na ciało w gabinecie kosmetycznym bez kabiny prysznicowej? To możliwe. Nowoczesny, modelująco - antycellulitowy program kształtowania sylwetki | wykład
13.00 - 14.00 19. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej | makijaż koktajlowy
13.30 - 14.00 Iuno Cosmetics - makijaż wegański - świeżość i młodość w zgodzie z naturą | pokaz
13.30 - 15.30 zagrożenia związane z egzotycznymi zabiegami kosmetycznymi i turystyką medyczno - estetyczną | wykład
14.00 - 15.00 mistrzowie urody | Gala Plebiscytu Dziennika Bałtyckiego
ogłoszenie wyników. Laureaci z województw pomorskiego i warmińsko - mazurskiego
14.30 - 16.30 Mistrzowskie cięcie - strzyżenie old school bez użycia maszynki, depilacja brody nitką | warsztaty barberskie
4.30 - 16.30 akcja charytatywna na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom | czesanie za uśmiech
15.00 - 15.30 tego jeszcze nie wiesz! - jak dzięki Facebookowi zwiększyć sprzedaż swoich produktów i/lub usług w branży beauty | prelekcja
15.00 - 15.30 Niezależna Kobieta Kreatywna | pokaz biżuterii autorskiej patrycji brendler i kolekcji strojów Katarzyny Bednarskiej
15.30 - 16.30 mistrzowie urody | Gala Plebiscytu Dziennika Bałtyckiego
ogłoszenie wyników. Laureaci z województwa kujawsko - pomorskiego
15.30 - 16.00 mikropunktura w leczeniu blizn potrądzikowych | wykład i pokaz
16.30 - 17.00 Gala Urody | ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursów i mistrzostw
17.00 - 18.00 Gala CMC Polska | ceremonia wręczenia nagród laureatom międzynarodowych otwartych mistrzostw we fryzjerstwie CMC Polska na licencji Confederetion Mondiale Coiffure
17.00 ceremonia wręczenia nagród laureatom
17.30 ceremonia wręczenia nagród laureatom

07.10.2018 | niedziela |10.00 - 17.00

09.00 - 15.40 Amber Eyes Internationale Championships Gdańsk, Poland 2018
Międzynarodowe Mistrzostwa Stylizacji i Pielęgnacji Rzęs i Brwi
udział płatny - 250 zł/ jedna kategoria / zgłoszenia elektroniczne - www.ambereyes.pl
09.00 - 17.00 XXI Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup
udział płatny - 120 zł/ jedna kategoria / zgłoszenia elektroniczne - www.nailmastercup.com
10.00 - 11.30 Dzień Fryzjera | otwarty młodzieżowy konkurs fryzjerski
wyciskanie fal na mokro | kategoria - fryzjerstwo damskie
strzyżenia i czesanie fryzury klasycznej | kategoria - fryzjerstwo męskie
zgłoszenia - www.dzienfryzjera.pl
10.00 - 14.00 6. Ogólnopolskie Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym
zgłoszenia - www.medical-line.pl
10.00 - 17.00 make-up studio - beauty corner | strefa makijażu
10.00 - 17.00 strefa mody i urody | creative zone by maarwin
10.00 - 17.00 strefa barberingu | strefa dla panów - prezentacja kosmetyków i sprzętu do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu, w programie pokazy barberingowe
10.00 - 17.00 Amber Eyes Conference Gdańsk, Poland 2018
konferencja stylizacji i pielęgnacji rzęs i brwi
wstęp płatny - 50 zł/ jeden wykład, 300 zł/ 2 dni wykładów / zgłoszenia elektroniczne - www.ambereyes.pl
10.00 - 17.00 7. Ogólnopolski Kongres Wizażystów | ślub zgodny z trendami
zgłoszenia elektroniczne - https://uroda2018.exposupport.pl/shop
10.30 - 12.00 Mistrzowie Urody | Gala Plebiscytu Dziennika Bałtyckiego
11.00 - 14.00 kolorymetria - pewny i świadomy dobór pigmentu do makijażu permanentnego | workshop
wstęp płatny - 150 zł / zgłoszenia - agi.lesniewska@gmail.com
11.00 - 15.00 nowoczesne technologie i nowatorskie techniki odbudowy skóry | warsztaty
koszt: 50 zł / Zgłoszenia prosimy kierować pocztą e-mailową: szkolenia@tristarcos.pl
lub telefonicznie 603-790-161, 58 345-64-45
11.40 - 12.30 Dzień Fryzjera | 5. Konkurs Międzyszkolny Open Hair Cup 2018 | jasna i ciemna strona lalki barbie
zgłoszenia - www.dzienfryzjera.pl
11.40 - 12.40 Dzień Fryzjera | otwarty konkurs męski | lalka ken
zgłoszenia - www.dzienfryzjera.pl
12.00 - 12.30 Dzień Fryzjera | skandynawskie motywy| pokaz fryzjerski
Finlandia Callisto Group
12.00 - 13.00 nowości Euro Fashion - multiwitaminowa baza i multigel | pokaz
12.30 - 13.00 Dzień Fryzjera | włoskie spojrzenie na nowoczesne trendy fryzjerskie |
pokaz fryzjerski
13.00 - 13.30 Dzień Fryzjera | fryzury i upięcia haute couture | pokaz fryzjerski
13.00 - 13.30 skuteczny zabieg na ciało w gabinecie kosmetycznym bez kabiny prysznicowej? To możliwe. Nowoczesny, modelująco - antycellulitowy program kształtowania sylwetki | wykład
13.00 - 14.00 Dzień Fryzjera | 12. Konkurs fryzjerski | hair design
udział płatny - 100 zł zgłoszenia elektroniczne
13.15 - 14.20 Dzień Fryzjera | ogólnopolski konkurs młodych talentów
bogini wszech czasów widziana oczami wyobraźni fryzjera | kategoria - fryzjerstwo damskie
bogowie, krezusi wszech czasów widziani oczami wyobraźni fryzjera | kategoria fryzjerstwo męskie
zgłoszenia - www.dzienfryzjera.pl
13.30 - 14.00 Iuno Cosmetics - makijaż ślubny - wegańskie piękno panny młodej | pokaz
13.30 - 14.00 super barber | pokaz barberingowy
14.00 - 16.00 anatomia strzyżenia - geometryczne podejście do strzyżenia damskiego | warsztat
15.00 - 15.30 ceremonia wręczenia nagród laureatom
16.00 ceremonia wręczania nagród laureatom
16.00 Dzień Fryzjera | Gala Dnia Fryzjera |
ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursów fryzjerskich
16.30 ceremonia wręczenia nagród laureatom

Program może ulec zmianie.


organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
dyrektor projektu: Dorota Solochewicz
dorota.solochewicz@mtgsa.com.pl ǀ t. 58 55 49 204, 601 894 332
facebook https://www.facebook.com/TargiUroda
Instagram https://www.instagram.com/targiuroda/

Pomorska Izba Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Euro Fashion, Akademia Paznokcia, Europejska Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner, Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej Beauty Art, Fale Loki Koki, Barber Expert Academy, CMC, Fundacja Federacja Stylistów.
SPONSOR GŁÓWNY HAIR DESIGN: firma JBS
FUNDATORZY NAGRÓD HAIR DESIGN: sieć sklepów Fale Loki Koki, Husion
HOTEL PARTNERSKI: Golden Tulip

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  15-25 zł
Bilety
- jednodniowy 15 zł
- dwudniowy 25 zł

Sprzedaż biletów ulgowych dla uczniów szkół kosmetycznych i fryzjerskich /10 zł/ wyłącznie w kasie na targach tylko po okazaniu aktualnej legitymacji szkolnej wymienionych szkół.

Kasy czynne:
6 października 2018 | sobota | 10:00 - 18:00
7 października 2018 | niedziela | 10:00 - 17:00

Parking Amberexpo: 15 zł/dzień.

Opinie (3)

 • lubię takie imprezy w Gdańsku nie wiem czy dam radę by pojawić się na targach , ale w Nadarzynie we wrześniu na beautydaysach na 100% będę

  • 3 0

 • (1)

  Szkoda, że niektórzy (nie wszyscy oczywiście) wystawcy mają w nosie klienta indywidualnego. Nie jestem profesjonalną wizażystką, lubię nowinki kosmetyczne i chciałam kupić produkty dla siebie ale na pytanie czy dana firma sprzedaje produkty klientom detalicznym odpowiedź była niestety taka, że trzeba mieć przynajmniej jakieś szkolenia. Szkoda.

  • 5 1

  • bzdura... na targach można normalnie zrobić zakupy

   • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.