• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

infoShare - Konferencja IT & New Media (6 opinii)

Ponad 2500 uczestników (przedsiębiorców, programistów, managerów), 60 prelegentów z całego świata, networking oraz liczne wydarzenia towarzyszące: już 22 i 23 maja 2014 w Gdańsku, na Amber Expo, odbędzie się ósma edycja jednej z największych europejskich konferencji IT & New Media - infoShare (infoshare.pl).

Program wydarzenia został w tym roku poszerzony o Startup Zone - specjalną strefę dedykowaną startupom oraz inwestorom, stworzoną przy współpracy z Gdańskim Inkubatorem Przedsiębiorczości Starter. Ale to tylko jedna z wielu nowości, jakie zapowiadają Organizatorzy tegorocznej edycji infoShare.

infoShare jest bezpłatną konferencją IT& New Media, która co roku ma miejsce w Gdańsku. Pierwsza edycja infoShare odbyła się w 2007 roku i od tego czasu konferencja systematycznie zdobywa popularność, gromadząc coraz liczniejsze grono przedsiębiorczych, twórczych specjalistów, managerów oraz CEO z Polski i całej Europy Środkowo-Wschodniej.

Impreza integracyjna odbędzie się na stadionie PGE Arena, który znajduje się 300 m od AmberExpo.

ZAREJESTRUJ SIĘ

PROGRAM

Poprzednia edycja infoShare przyniosła wiele nowości - teraz miejsce konferencji to robiące wrażenie Centrum Konferencyjne AmberExpo, a tradycyjna już impreza integracyjna zorganizowana została na Stadionie PGE Arena, znanego przede wszystkim jako miejsce rozgrywek Euro 2012. Jedyne, co nie zmienia się z upływem lat w infoShare, to najwyższa jakość prelekcji i warsztatów. To właśnie te elementy sprawiły, że liczba uczestników konferencji z roku na rok rośnie w tempie ok. 20%.

W 2014 infoShare robi następny krok: przy współpracy z Gdańskim Inkubatorem Przedsiębiorczości Starter otwiera swoje podwoje dla startuperów oraz inwestorów z Polski i Europy, dając im unikalną możliwość kontaktu m.in. dzięki:
Startup/ VC Speed Dating - zaaranżowanym, ale swobodnym rozmowom przy stolikach;
Networking Area - dedykowanej strefie do spotkań networkingowych;
Startup Expo - przestrzeni dla startupów na zaprezentowanie swojego pomysłu.

Dodatkową szansą, jaką daje infoShare 2014 młodym, kreatywnym przedsiębiorcom, jest udział w Startup Contest - konkursie, w którym międzynarodowe jury wybierze 1 z 30 najlepszych startupów, zakwalifikowanych do rywalizacji. Do starcia przygotują uczestników trenerzy i mentorzy o uznanej europejskiej renomie, a wygrana zagwarantuje nie tylko wsparcie finansowe i merytoryczne, ale i możliwość rozwijania biznesu i zdobywania doświadczenia poza granicami naszego kraju.

Z kolei strefa startupowa zostanie uzupełniona o prelekcje bloku Startup Ecosystem na jednej z dwóch głównych scen infoShare 2014. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mogli wziąć również udział w wykładach, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych związanych z tematyką: mobile, social, gry, video&tv, marketing, software development i project management. Warto dodać, że podczas konferencyjnych prelekcji prelegentów obowiązuje zasada "no marketing bullshit" - każdy, kto ją łamie, otrzymuje od publiczności negatywne oceny. infoShare 2014 to zatem przede wszystkim merytoryka, networking, idee, twórcy oraz międzynarodowe sukcesy.

Jak co roku, uczestnicy konferencji będą mogli skorzystać z dedykowanej aplikacji konferencyjnej przeznaczonej na urządzania mobilne działające na systemach Android, iOS oraz Windows Phone.

Organizatorzy przygotowali dla Uczestników wiele niespodzianek w postaci wydarzeń towarzyszących, nie tylko 22 i 23 maja, ale zarówno dzień przed, jak i w weekend po konferencji. Warto zatem rozważyć przedłużony pobyt w malowniczym, słonecznym Gdańsku i w otoczeniu bałtyckich plaż skorzystać z wielu możliwości jakie daje infoShare 2014.

Aby wziąć udział w infoShare wystarczy się zarejestrować na stronie www.infoshare.pl/rejestracja-2014/. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Uwaga: rejestracja zostanie zamknięta w połowie maja, warto więc pospieszyć się i zarezerwować swoje miejsce już dzisiaj.

Szczegółowe informacje dotyczące prelegentów i programu imprezy zostaną opublikowane jeszcze w kwietniu na stronie infoShare.pl

Konferencję organizuje Fundacja infoShare, którą założyli Grzegorz Borowski, Andrzej Kiesz, Tomasz Pawul i Marcin Pokojski. Wydarzenie odbywa się we współpracy z Gdańskim Inkubatorem Przedsiębiorczości Starter oraz dzięki wsparciu Biura Promocji Miasta Gdańska, Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego, a także licznych partnerów, sponsorów oraz patronów medialnych.


Więcej informacji:
infoShare.pl
facebook.com/infosharepl
twitter.com/infosharepl

Opinie (6)

 • szefc bez bótuw hodzi (1)

  czy tylko mi czy Wam rowniez zle wyswietla sie strona imprezy - np. program
  albo napisy nachodza na menu itd. (przegladarka ie 9)

  • 1 7

  • przesiądź się na chrome bo nic nie zobaczysz

   • 4 0

 • Lanserka dla prelegentow. (1)

  Potrzebuja poklasku

  • 5 9

  • 3

   i kasy

   • 0 2

 • fajnie, że za darmo

  i każdy może się w związku z tym wybrać posłuchać. O ile dostanie pozwolenie z pracy ;)

  • 4 0

 • Jak wida po zdjęciach i prelegentach

  to fajna imprezka... dla chopaków.

  • 1 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.