• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

While She Sleeps

Już 29 marca ukaże się najnowszy album Brytyjczyków z While She Sleeps - SELF HELL, a latem ekipa z Sheffield wystąpi na 2 koncertach w Polsce: 1 lipca w poznańskim klubie Tama oraz dzień później w gdyńskim Podwórko.art. Towarzystwo nie byle jakie, bo wraz z nimi w roli gościa specjalnego wystąpią progresywni metalcoreowcy z ERRA, których najnowszy materiał Cure swoją premierę będzie miał 5 kwietnia.

wrz 20-21

piątek - sobota

Gdynia,
bilety 59 - 139 zł
Kup bilet
cze'25 4-7

środa - sobota, godz. 14:00

Gdańsk, Stocznia Cesarska
bilety 749 zł
Kup bilet
Ostatnie 10 lat w karierze założonego w 2006 roku While She Sleeps stało pod znakiem tytanicznej pracy - w tym czasie grupa wypuściła 4 albumy, a następny, szósty w ich dorobku SELF HELL swoją premierę będzie miał 29 marca. Po opublikowanych do tej pory singlach, tytułowym oraz DOWN z gościnnym udziałem Alexa Taylora z Malevolence, o charakterystyczną dla zespołu mieszankę ciężkich riffów z przebojowymi refrenami możemy być spokojni, ale intrygować mogą inspiracje, którymi kierował się kwintet przy komponowaniu nowego materiału - w tym kontekście wymieniani są tu tacy artyści jak Aphex Twin, Gorillaz, Bicep, The Prodigy czy nawet Kendrick Lamar. Mając w pamięci wielki britpopowy boom w ich dzieciństwie While She Sleeps w swoich ruchach kierują się duchem nic do stracenia, wszystko do osiągnięcia i przynosi to bardzo dobre efekty.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Podczas wybranych koncertów tego lata Brytyjczykom towarzyszyć będzie amerykańska grupa ERRA. Formacja ze stajni wytwórni UNFD tydzień po wydaniu SELF HELL While She Sleeps również podzieli się ze światem swoim nowym krążkiem, Cure. Ich poprzednie wydawnictwa plasowały się w ścisłej czołówce notowania US Billboard 200's Heatseekers Albums (trzykrotnie na pierwszym miejscu!) i trudno się temu dziwić, bo muzyka tych progresywnych metalcoreowców wypełniona jest zarówno ogromną mocą i nie mniejszą chwytliwością.

Nowoczesne oblicze melodyjnego metalu, koncertowy żywioł i dobra zabawa? Tutaj będziecie mieli to wszystko zapewnione, widzimy się zatem w Poznaniu i Gdyni!

Opinie