• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie

 • czwartek, 5 września 2024, godz. 19:30
 • Lokalizacja
 • Bilety
  149 - 179
  Kup bilet

Feuer Frei! Po raz pierwszy w historii masz możliwość usłyszeć na żywo głęboko emocjonalne przeboje zespołu Rammstein połączone z wielowymiarowym brzmieniem orkiestry symfonicznej na koncercie "Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie".

To, co wydarzy się na tym epickim koncercie, będzie tematem Twoich opowieści jeszcze długo po koncercie, ponieważ tego wieczoru wszystko jest dozwolone: muzyka Rammstein i szaleństwo, które rozegra się na scenie, tylko zachęca do krzyku, śpiewu, tańca, "tankowania" w barze i naprawdę otwiera energię, która przeniknie całą salę koncertową. Nie możemy doczekać się tego wyjątkowego wydarzenia, gdzie ponad 90 minut magii muzyki Rammstein sprawi, że zapomnisz o całym świecie i całkowicie oddasz się tej eksplozywnej dawce energii. Uczucia, które przeżyjesz tego wieczoru, pozostaną z Tobą na zawsze - będzie to moment, który zapisze się głęboko w Twojej pamięci.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Możesz spotkać niektórych ze swoich starych przyjaciół na tym koncercie, ponieważ muzyka Rammstein zjednoczyła miliony serc na całym świecie. Co więcej, być może poznasz nowych przyjaciół, którzy podobnie jak Ty zobaczą spektakl teatralny z kostiumami, efektami, dekoracjami i piosenkami, które zmieniły historię muzyki rockowej.

Dlaczego więc warto wybrać się na ten koncert?
1. Usłyszeć eksplozywne hity Rammstein na żywo w połączeniu z potężnym brzmieniem orkiestry symfonicznej
2. Poczuć euforię jedności z pełną salą podobnie myślących ludzi, śpiewających "DU! DU HAST! DU HAST MICH!"
3. Wypełnić się energią i napędem potężnego rocka industrialnego, a jednocześnie stać się częścią wykwintnej sztuki symfonicznej

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2024)

Fani nie wytrzymali i ruszyli pod scenę. Sensacja w Filharmonii Fani nie wytrzymali i ruszyli pod scenę. Sensacja w Filharmonii

Pamiętaj, że liczba biletów jest ograniczona. Im dłużej zwlekasz, tym więcej najlepszych miejsc się rozchodzi!
cze 5-8

środa - sobota, godz. 15:00

bilety 404 - 1299 zł
Kup bilet
lis 10

niedziela, godz. 19:00

bilety 157 - 199 zł
Kup bilet

Opinie