• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Walentynkowa Gala Disco Polo (2 opinie)

Z czym wszystkim kojarzą się Walentynki? Kupidyny ze strzałą amora, romantyczne kolacje, czekoladki. Odpowiedź jest prosta i może być tylko jedna - z miłością. A co innego bardziej niż muzyka wyraża uczucia? Chyba tylko emocje - a gdyby połączyć te dwie rzeczy? Jest ku temu świetna okazja. Po raz kolejny do Gdyni zawita "Walentynkowa Gala Disco Polo". Już 11 lutego w muzyczny sposób spędzimy "święto zakochanych". Miłość, muzyka i dobra zabawa - to tegoroczny motyw przewodni, tego szczególnego wydarzenia na mapie walentynkowego święta, na którym wystąpią największe gwiazdy muzyki disco polo.

Polska muzyka rozrywkowa ma się dobrze i jednoczy coraz więcej pokoleń. Na kolejnej edycji "Walentynkowej Gali Disco Polo" nie może zabraknąć topowych gwiazd. A niekwestionowany król dobrej imprezy to Zenek Martyniuk z zespołu Akcent. Martyniuk uczył się w Białymstoku i Bielsku Podlaskim. Ukończył Studium Ekonomiczne. Edukację muzyczną rozpoczął w podstawówce, w wieku 7 lat. Pierwsze tajniki muzykowania przejął od wujków, którzy koncertowali na wiejskich zabawach. Zenon Martyniuk na początku kariery muzycznej występował w zespołach Akord i Centrum, a w 1989 roku założył razem z Mariuszem Anikiejem zespół Akcent, którego dobra passa trwa do dziś. Nazwa zespołu wywodzi się od pierwszych liter nazw Akord i Centrum. Co ciekawe, Zenek potrafi też śpiewać w romantycznym języku romskim - czy takie wykonania też usłyszymy na Gdyńskiej Gali?

disco polo - koncerty w Trójmieście


"Żadna, szanowana impreza klubowa bądź koncertowa w Polsce nie może obejść się bez choć jednej piosenki Zenka Martynika" - wspomina Bartosz Kardasiewicz, współorganizator imprezy. "Zenek ma niepowtarzalną siłę - siłę w głosie oraz siłę emocji. Miłość jest motywem przewodnim we wielu jego utworach, zdecydowanie da czadu na scenie" - dodaje Bartosz.

Romantyczny Zenek Martyniuk to nie jedyna gwiazda Gali. Na scenie zobaczymy też "Pięknych i Młodych". Teledyski zespołu mają już miliony wyświetleń na YouTube. Piękni i Młodzi to nazwa grupy, w której skład wchodzą: liderka zespołu Magda Narożna, Daniel Wilczewski oraz Dawid Narożny. Wsparciem dla Pięknych i Młodych jest Piotrek - DJ i realizator dźwięku. Zespół powstał w 2012 roku, ale już może się pochwalić kilkoma sukcesami i sporą rzeszą wiernych fanów. Na scenie pojawią się z mocnym repertuarem - m.in. z piosenką Niewiara. Na wielkiej, Gdyńskiej scenie nie zabraknie również zespołu MiG. Tę formację tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. W zeszłym roku MiG obchodził swój jubileusz, czyli 15-lecie istnienia zespołu. Dodatkowo głosami telewidzów Polo Tv zdobył tytuł Super PREMIERY za utwór Wymarzona. Obecną nowością grupy jest utwór "Słodka wariatka" która także cieszy się niezwykłą popularnością. O sporej ilości popularności mogą też mówić chłopaki z zespołu Playboys - zespół posiadający własny styl, charakter i zróżnicowane kompozycje, umiejące zadowolić nawet najbardziej zagorzałego słuchacza muzyki disco - dance!

Grupa na scenie Polskiej muzyki tanecznej istnieje od września 2013 r. I pnie się w górę, nie tylko na listach przebojów.

Zarówno Piękni i Młodzi jak i kapela MiG ma już mocno wyrobioną dobrą markę na scenie. Silny, dobry bit i chwytliwe, prawdziwe teksty to sedno dobrej zabawy. Na scenie zobaczymy również takich wykonawców jak: Extazy, Afterparty, Long&Junior czy Denis.

Bilety są do nabycia na Ebilet.pl oraz salonach EMPIK, oraz sklepach SATURN i MEDIA MARKT. Na samo wydarzenie zaprasza Radio VOX.FM a sponsorami głównymi są: Tyskie, PEPSI oraz Red Bull.

Bądźcie z nami i przeżyjcie wyjątkowe chwile z ukochaną osobą przy najlepszych hitach muzyki tanecznej!

Plan imprezy:
19:00 Extazy
19:30 Playboys
20:10 Piękni i Młodzi
20:40 After Party
21:05 MIG
21:40 Long & Junior
22:15 Defis
22:40 Akcent

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  79 - 159 zł
 • Przedsprzedaż
  69 - 139 zł
Cena biletów to 69 zł oraz 139 zł (vip) cena do 31.01.2017
od 01.02.2017 bilety w cenie 79 zł oraz 159 zł (vip)

Opinie (2)

 • Potrzebuję biletów !!!

  Można jeszcze kupić bilety ???

  • 1 1

 • Bilety

  Kupiłem dwa ostatnie biletu ale fart

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.