stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Thriller Live (6 opinii)

zobacz zwycięzców

Konkurs zakończony

Thriller Live! to fenomenalne widowisko stworzone w hołdzie spektakularnej karierze największego artysty na świecie - Michaela Jacksona. Przeniesiony wprost z kultowej sceny londyńskiego West Endu do sal koncertowych w całej Polsce. Musical Thriller Live prezentuje 2 godziny najlepszych utworów z niezwykłej kariery Michaela i wciąż zapewnia rozrywkę jego fanom na całym świecie.

Relacja z imprezy

Tribute to: Zbigniew Wodecki

pop
lis 29

czwartek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 69-149 zł
Kup bilet


Spektakl prezentowano ponad 5000 razy w 33 krajach na świecie: Japonia, Brazylia, Singapur, Włochy, Niemcy i wiele innych. Ponad 4 mln sprzedanych biletów, spektakularny pokaz energii, doskonałej choreografii, owoc ciężkiej pracy utalentowanych tancerzy, śpiewaków, muzyków i producentów.

Show Thriller Live narodziło się w roku 1991 z inicjatywy Adriana Granta - niezwykle twórczego producenta spektakli muzycznych. Impreza rosła w siłę, aż w roku 2001 sam Michael Jackson osobiście uświetnił 10 rocznicę premiery. Opisał produkcję jako piękną i niewiarygodną! Zainspirował tym samym pomysłodawców do dalszego rozwoju projektu.

- To była moja wizja aby stworzyć Show, które przeniesie choć trochę magii, którą był Michael Jackson na widzów w każdym wieku. Dedykujemy Thriller Live Michaelowi Jacksonowi - performerowi, człowiekowi kreatywnemu i jego humanitarnej wizji pokoju, miłości i harmonii - mówi producent musicalu David Grant.

Od momentu debiutu spektaklu w 2007 roku w Dominion Theatre, czterech członków rodziny Michaela Jacksona widziało ten niesamowity musical i byli nim zauroczeni.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  109-300 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie (6)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • musical , teatr dla dzieci
  paź 21
  niedziela, g. 12.00
  Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury
  Śnieżka

Najczęściej klikane (7 dni)