stat
Impreza już się odbyła

Tańce Połamańce: ALLG, Magiczny Gościu, PCLZ, Oskar Lehman

Zapraszamy na szósty już wolumen naszego połamanego eventu! Jako że bardzo dawno się nie widzieliśmy, to najwyższy czas poruszyć ziemskie membrany selekcją połamanych, szybszych, kwasowych i poprzesuwanych rytmów na kolejnej imprezie cyklu. Tym razem miks osobistości, które dobrze znacie ale i nowych mordeczek silnych w wierze kwasowo-połamanej.

gru 3

piątek, godz. 22:00

Gdańsk,
bilety 15 - 20 zł
A będą to:
Oskar Lehman - Winylowy wojownik znany z gładkich housowych miksów, klasycznego techno i niebywałej wytrzymałości scenicznej. Mimo, że znany jest raczej z rytmów 4/4, to nie stroni on również od breaków i ogólnopojetego UK soundu wpisującego się w kanon połamańców. To właśnie z Oskarem PCLZ niejednokrotnie tworzył bardzo udany imprezowy duet. Tak będzie i tym razem - ten sam tandem rozgrzeję parkiet przed resztą gości.

Magiczny Gościu - słynący z przepotężnej biblioteki czarnych płyt i co za tym idzie, eklektycznych setów. Magicznie pasujący i do tańca i do różańca, bowiem potrafi zarówno koić ambientami przez godziny (patrz ziemskie turnieje szachowe), polecieć molestą, jak i w niespodziewanym momencie wyjść cały na biało z izraelskimi junglami. Zdecydowanie bardzo ciekawe doświadczenie za każdym razem.

ALLG - młoda artystka WRZ based. Szturmem zdobyła konsolety CrackParku czy Ulicy Elektryków. Znana z lubości do ghettówy, ale i wszelakiego połamania. Chętnie sięga po nieszablonowe połączenia szybszego electro i wokali od Missy Eliot czy Kelis. Można spodziewać się bardzo wysublimowanej selekcji około detroit electro oraz szybszych breaków oraz słusznej dawki bassu.
Poświeci nam kolejna artystka WRZ based, Pavlina Litaniuk.

Koniec Października nie słynie z imprezowego vibe'u, zwłaszcza przez pogodę, ale postaramy się to zmienić tuż przed weekendem solidną dawką skocznej muzy i rozświetlając acidowe słońce z uśmiechem
C U !

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • clubbing / disko
  gru 2
  czwartek, g. 21:00
  Gdańsk, Ziemia
  Czwartkowe Open Deki #3
 • pop , clubbing / disko
  gru 3
  piątek, g. 21:00
  Gdańsk, Wolność
  Cypis