• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Tabatta: ABĒDI, Desyg, Szubs, Dax Jisco, Tuchowsky

TABATTA to parafraza słów niosących kilka różnych znaczeń. W jednym z języków oznacza taniec.  Część legend opisuje tabattę jako falujący ruch lub rosnące tempo.  Może oznaczać też muzyczne interwały w rytmie 4x4, przeplatane krótkimi przerwami na budowanie napięcia. To co wiemy, to że każde z tych znaczeń będziemy kolejny raz wprowadzać na parkiet Carnivale Club Sopot. 

cze 15

sobota, godz. 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Zapraszamy na czwarty odcinek muzycznej opowieści z muzyką house, pełnej afrykańskich i egzotycznych akcentów. Będzie energetycznie, radośnie i bez ponurych brzmień. 

Tego wieczoru zagrają:

ABĒDI

Na scenie klubowej obecny od ponad 7
lat. Po za djską aktywnością w Trójmieście dał się poznać jako twórca i opiekun cyklów Sounds Of 1001 Nights i aktualnie zajmującego mu głowę SLOWDOPE(funkcjonujący również jako podcastownia na SoundCloudzie) , gdzie eksplorowane są wolniejsze odmiany elektroniki z pogranicza gatunków takich jak deephouse, downtempo, minimal, deeptech, tech-house czy dark disco. W swoich setach często stawia na zabawę tempem i wydobywanie nieoczywistego flow z szybszych numerów.

Fascynują go rytualne i psychodeliczne brzmienia, których poszukuje pośród wielu gatunków. Od minimali po psytrance i balansujący na granicy kiczu tech-house. Z racji swoich perskich korzeni, uwielbia przemycać odrobinę wschodnich wpływów. Na swoim koncie ma występy na kilku polskich festiwalach takich jak Las, Summer Contrast, Tribalanga, Wisłoujście czy Audioriver. Niedawno również, miał okazję wystąpić na Yzta Fesival na Islandii W Gdyni gdzie obecnie mieszka, ściśle związany z klubem Drugi Dom, gdzie jest rezydentem.

YT
youtu.be/NGA6v_utt7Y?si=L4Uc5sPzoh7HkL4C
IG
instagram.com/abedi.sounds
SC
soundcloud.com/abedimusic

Desyg
Polak z Litwy, który swoją przygodę z muzyką rozpoczął w szkole muzycznej, gdy niewiele odrastał od ziemi. Za konsolą pierwszy raz stanął w swoim rodzinnym mieście Wilnie w 2014 roku. Od tamtego czasu zdążył zagrać nie tylko do kotleta w knajpie, ale również rozbujać parkiet w wileńskich i gdańskich undergroundach, czy też zagrać na festiwalach, takich jak Welur Festival. W jego setach przede wszystkim dominują różne odmiany house, takie jak afro, deep, minimal. Swoją selekcję układa w staranny i nieszablonowy sposób - opowiada publiczności muzyczną historię zaczynając organicznymi brzmieniami, a kończąc housowymi klasykami. Nie jest zamknięty na improwizację stylami i może zaskoczyć zupełnie zróżnicowanymi, nieoczywistymi brzmieniami.
FB
facebook.com/desygdj
SC
soundcloud.com/desyg
MC
mixcloud.com/desyg

Szubs
Pochodzący z południa, obecnie reprezentant Gdyni, świeża krew na scenie muzyki house. Gustuje w deepowych i wolniejszych odmianach, w których szuka wyrazistych połączeń melodii, wokali i instrumentów. Uwielbia ciepłe, płynące i letnie brzmienia, ale lubi też prezentować mocniejsze i bardziej techniczne kompozycje. Przez pierwszy rok swojej aktywności na scenie, której początek przypada na koniec 2022 roku, mogliście go usłyszeć w takich klubach jak: Sfinks700, Luzztro, Nowy Berlin, Drugi Dom czy Carnivale Sopot. Otwierał main stage na Welur Festiwal w Helu. Regularnie wydaje podcasty i gościnne mixy, które znajdziecie na https://soundcloud.com/szubs-szubs
FB
facebook.com/szubs.music/
IG
instagram.com/szubs_/
YT
youtube.com/@SzubsMusic

Dax Jisco
Dax Jisco przesiewa czarne złoto i srebrzyste kody binarne, by wprowadzić w ruch fale inspirowane codziennym zasłuchaniem a zza teatralnych kurtyn stawia kropki niedokończonym zdaniom. Puszcza w eter dźwięk taneczny. Piewca muzyki House i Modern Disco. Afro, Soul, Jazzy, Funky Deep to jego ulubiony koktajl.

Tuchowsky
Jego selekcja koncentruje się hypnotic & hardgroove techno z elementami funky, a wszystko co wychodzi u niego z mastera ma niosący i unikalny groove. Mimo wszystko nie lubi zamykać się w jednym gatunku i uwielbia wracać do swoich korzeni, przez to często spotkacie go grającego Progressive, Tribal, Tech & Funky House.

SC
soundcloud.com/tuchowsky-official
FB
fb.com/tuchowsky
IG
www.instagram.com/tuchowsky.dj

Do zobaczenia!

Opinie

 • clubbing / disko
  cze 14
  piątek, g. 21:00
  Gdańsk, Food Hall Montownia
  Dj Set | Dml
 • muzyka elektroniczna , clubbing / disko
  cze 14
  piątek, g. 22:00
  Gdańsk, Bunkier
  Zenith | Hard Rave