stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie z Baśnią

Zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie w MiniŚwiecie- Spotkanie z Baśnią , które poprowadzi sopocka ilustratorka, autorka książek dla dzieci i gawędziarka - Agata Półtorak.

w każdy czwartek (do 27.01), godz. 17:00 - 18:30

Gdańsk, ul. Traugutta 79
Wstęp wolny

w każdy wtorek (do 27.12), godz. 9:30

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 347
Wstęp wolny
Spotkanie składa się z dwóch części: Pierwsza część to teatr w konwencji KAMISHIBAI -teatr ilustracji. Druga cześć to warsztaty plastyczne, podczas których dzieci tworzą prace tematycznie związane z baśnią.

Jarzębina, to piękne i niezwykłe drzewo. Dawniej sadzona przy chatach i na rozstajach dróg miała pełnić funkcję ochronną. Wierzono, że korale jarzębinowe noszone na szyi bronią od złego... Ślady tych przekonań przetrwały w baśniach. Zapraszamy na uroczą, pełną ciepła bajkę rosyjską "Jarzębinka" w konwencji teatru kamishibai. Po wysłuchaniu baśni wykonamy laleczki- jarzębinki wzorowane na motankach, obowiązkowo w jarzębinowych koralach na szyi. Warsztaty dedykowane rodzinom z dziećmi w wieku 3-12 lat.

Zapisy: tel. 510-741-523,
 sopot@miniswiat.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.