stat

Slipknot + Jinjer (4 opinie)

 • piątek, 13 sierpnia, godz. 20:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  169-339
  Kup bilet
  Informacje o biletach  »

Slipknot już sierpniu! Jak wszystkie inne, tak i trasa amerykańskiej grupy została przesunięta, ale znamy już termin ich występu w naszym kraju. Z radością informujemy, że Slipknot powróci do Polski 13 sierpnia 2021 roku i zaprezentuje się w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE, zgodnie z pierwotnym planem. Potwierdzamy również, że gościem specjalnym zespołu będzie ukraińska grupa Jinjer. Bilety na koncert wejdą ponownie do sprzedaży w najbliższy piątek 11 grudnia o 10:00!

Przypominamy, że wszystkie posiadane bilety będą honorowane w nowym terminie wydarzenia. Dziękujemy za to, że je zachowaliście i bardzo doceniamy okazaną przez was cierpliwość.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

SLIPKNOT (USA) Powiedzieć, że pojawienie się Slipknot u schyłku lat 90. było dla metalowej sceny powiewem świeżego powietrza to jak przy tsunami powiedzieć, że przyjemnie buja. Slipknot byli uderzeniem huraganu. Nową jakością i zarazem kulminacją tego, co najlepsze w muzyce ekstremalnej całej dekady: deathmetalowy ciężar i żar black metalu pod jednym dachem z intensywnością hardcore'a i przyziemnością rapu? Przed wydaniem "Slipknot" nie wiedzieliśmy, że to możliwe. Po "Iowa" i "Vol. 3: (The Subliminal Verses)" już nie umieliśmy bez tego żyć. Równie ważny był obłąkany wizerunek: dziewięciu osobników w kombinezonach i groteskowych maskach. Nie wiadomo, czy uciekli z więzienia o zaostrzonym rygorze, czy z twojego koszmaru

Nie obyło się bez problemów, zmian składu i kryzysu, który prawie zakończył działalność zespołu, ale wiadomo, co nas nie zabija Dlatego album "We Are Not Your Kind", wydany w ubiegłym roku, to jeden z najlepszych materiałów bandy z Des Moines, a forma koncertowa zespołu lokuje ich na aktualnym szczycie muzyki ekstremalnej.

JINJER (Ukraina) Żywy dowód na to, że nawet jeśli coś jest niemożliwe to i tak się uda wystarczy talent, determinacja i ciężka praca. Kwartet, który ruszał w świat 10 lat temu z ukraińskiego Doniecka, w dodatku z kobietą na froncie, nie miał łatwego startu. Ale ich unikalna wizja metalu, który jest brutalny, progresywny i chwytliwy zarazem oraz głos i charyzma Tatiany Shmailyuk rozbiły wszystkie przeszkody. Trzecia płyta, wydana w 2019 roku "Macro", katapultowała grupę na największe sceny najlepszych festiwali, a takiej okazji Jinjer nie marnuje: to koncertowa petarda, więc lepiej się ruszać, żeby nie wybuchła wam pod nogami.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  169-339 zł
GOLDEN CIRCLE: 339 PLN
PŁYTA: 239 PLN
SEKTORY: 169-299 PLN
https://ebilet.pl
Kup bilet
cze'22 2-4

czwartek - sobota

Gdańsk,
bilety 479 - 519 zł
Kup bilet

Opinie (4) 1 zablokowana

 • (3)

  Warto nadmienić, że ostatni koncert Slipknota w Ergo brzmiał gorzej niż źle. Dźwięk hulał sobie do hali jak bąk po sławojce. Za taką kasę kompletnie nie warto, bo najprawdopodobniej dźwięk znowu będzie kategorii kloacznej.

  • 4 1

  • ja zarysykuje. bilet juz od roku czeka na koncert.

   • 0 1

  • Niestety Ergo ma d*pne rozwiazania dzwiekowe

   Moze na wycie kibicow jakiejs pilki sie nadaje ale do koncertow nie.

   • 1 0

  • jak się stało przy szatni

   to można było odnieść takie wrażenie

   • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.