• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Bladestorm, Rat King, Speedraise

Rät King wraz z Bladestorm wyruszają w trasę "Cities Of Thunder" po Polsce oraz częściowo po Europie, na której oba zespoły promować będą swoje nowe albumy studyjne. Ten koncert jest pierwszym, na którym odbędzie się premiera obu albumów!

paź 15

wtorek, godz. 18:30

Gdańsk,
bilety 126 zł
Kup bilet
cze'25 4-7

środa - sobota, godz. 14:00

Gdańsk, Stocznia Cesarska
bilety 749 zł
Kup bilet
Czasówka:
Bramki: 18:30
Start: 19:30

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Line-up:
Bladestorm
Rät King
Speedraiser

BLADESTORM
(Heavy Metal | Wrocław)
Powstał w czerwcu 2019 roku. W skład zespołu wchodzą muzycy z dużym bagażem muzycznym. Wokalista spędził na deskach scenicznych wiele godzin swego życia w kilku wcześniejszych bandach. Bassman - dynamit pełen pomysłów i energiiGitarzyści oraz Perkusista to członkowie legendarnego death metalowego LEWIATAN, który grał w latach 90. Ta mieszanka to istny ogień i żywioł!
Muzyka BLADESTORM to staroszkolny Heavy Speed Metal
https://www.fb.com/bladestormband
https://www.youtube.com/@bladestorm6666
https://youtu.be/TF_sRSJxQrQ
bladestormband.bandcamp.com

RÄT KING
Rät King - w naturze to niezwykle rzadkie i tajemnicze zjawisko, będące grupą martwych szczurów, związanych ogonami z nieznanych przyczyn. W folklorze króla szczurów uznaje się za zły omen. Z kolei w terminologii undergroundowej sceny Rät King to czterech mianiaków heavy metalu. Kilka faktów o nas: wszyscy jesteśmy z okolic Katowic. Powstaliśmy z końcem 2020 roku, nieustannie szlifując swój oryginalny materiał, który częściowo ukazał się w postaci EP dostepnej na CD, klasycznych kasetach magnetofonowych, Youtube czy platformach streamingowych jak m.in. Spotify. Charakteryzują nas dwa główne wokale, groteskowe, fantasmagoryczne liryki i stylistyka lat 80tych, co razem definiuje naszą tożsamość - zespołu składającego hołd klasycznemu heavy metalowi.
Z początkiem 2024 roku weszliśmy do studia z naszym pierwszym długograjem.
Skład zespołu:
Stanley Cioska - vocals & guitars
Adrian Buksa - vocals & bass
Oliver Cioska - guitars
Adrian Kawałek - drums
Social Media:
https://linktr.ee/theratkingband
Official Music Video:
https://www.youtube.com/watch?v=ABwxO-19wFg...

SPEEDRAISER
(Thrash Metal | Gdańsk)
Z kolei dla fanów kapel takich jak Violent Force, Living Death, Whiplash czy Vulture ten skład jest nie do przegapienia. Celne jak snajper i szybkie jak nocne życie riffy sprawią, że nawet stal przeżre korozja, a piwny oddech całego składu przypomni wam, że nie wypiliście jeszcze wystarczająco dużo. Na następny dzień będziecie zastanawiać się czy łeb napierdala was od kaca czy od tego co poprzedniego wieczora zagrał Speedraiser.
https://www.facebook.com/speedraiserband
https://youtu.be/F30f8d2FYeQ?si=RZtsh1Rr4Z46IXpG

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Bilety dostępne w dniu koncertu na bramce: 20 PLN

Opinie