• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Gorgoroth, Mortiis + goście

Massive Music zaprasza na pięć koncertów legendy black metalu - GORGOROTH. Grupa wystąpi w listopadzie 2024 w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Lublinie i Poznaniu. Gościem specjalnym trasy będzie norweski MORTIIS! To będzie black metalowa trasa roku.

Gorgoroth (Norwegia) Niekwestionowana legenda black metalu. W Polsce dodatkowo kultowa po pamiętnym koncercie w krakowskim Studiu Krzemionki 1 lutego 2004. Gorgoroth powstał w Bergen w 1992 i ma na koncie tak ważne albumy dla całego gatunku jak: Pentagram, Antichrist, Under the Sign of Hell, czy Incipit Satan. Zespół został założony przez Infernusa, który pozostaje jedynym członkiem oryginalnego składu. Gorgoroth dawno nie grał koncertów w Polsce, dlatego tym bardziej nie można przegapić tych wydarzeń!

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Mortiis (Norwegia)Zespół - a początkowo solowy projekt - Havarda Ellefsena, znanego wcześniej z wielkiego Emperor. Tworzy od 1992 roku przemieszczając się płynnie między gatunkami jak ambient, darkwave, czy industrial, czego rezultatem jest kilkanaście nagranych płyt.
Aran Angmar (Grecja/Holandia)Młody - bo powstały w 2020 roku - zespół, który na koncie ma już nie lada osiągnięcia. Wydaje ich Soulseller Records, a także zagrali trasę z Gorgoroth w 2023 roku.
Hats Barn (Francja)Francuska black metalowa grupa powstała w 2005 roku. nagrała dotychczas 6 albumów i grała trasy m. in. z Marduk i Gorgoroth.

Wejście: 18.00
Start koncertu: 19:00
Cena biletu: 120 zł - przedsprzedaż (z opłatami Eventim 126,60 zł)140 zł - w dniu koncertu

Uwaga! Treści przekazywane przed i w trakcie koncertu zespołów mogą obrazić czyjeś uczucia religijne. Każda osoba kupująca bilet na to wydarzenie będzie tego świadoma i nie zamierza rościć pretensji o obrazę uczuć religijnych do zespołów oraz do organizatora koncertu.
Kup bilet
maj 24

piątek, godz. 23:00

Gdynia,
bilety 50 zł
cze 5-8

środa - sobota, godz. 15:00

bilety 699 - 1299 zł
Kup bilet

Opinie

 • ciężkie brzmienia , rock / punk
  maj 24
  piątek, g. 23:00
  Gdynia, Podwórko.art
  Szczur Ma Wielkie Ucho - RatRave
 • ciężkie brzmienia , rock / punk
  maj 24
  piątek, g. 20:00
  Gdańsk, Wydział Remontowy
  Sautrus