stat
Impreza już się odbyła

Rihanna (32 opinie)

pop

Wydarzenie w ramach

Rihanna wystąpi na specjalnym koncercie w Gdyni! 7 lipca, dzień po Open'erze, artystka pojawi się na terenie festiwalowym! I specjalnie dla Was - osoby posiadające karnety na festiwal będą mogły uczestniczyć w koncercie bez dodatkowych opłat!

Relacja z imprezy

Działanie pola namiotowego również przedłużamy o jeden dzień!

pop - koncerty w Trójmieście


Dizzee Rascal! zagra przed Rihanna podczas jej polskiego koncertu! Przypominamy, że posiadacze 4-dniowych karnetów na festiwal Open'er mogą uczestniczyć w koncertach 7 lipca bez dodatkowych opłat.

Wyjątkowa data trafia się właśnie polskiej publiczności - Rihanna wydała przecież swój najnowszy, siódmy studyjny album "Unapologetic" i ta cyfra była dość istotnie związana z jego promocją. Rihanna wystąpiła w ciągu siedmiu dni, w siedmiu miastach, do których latała Boeingiem 777. Najważniejsza w całej sytuacji, jest jednak bezprecedensowe jak na polskie warunki podejście do tak wielkiego koncertu.

Rihanna wystąpi na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo, dokładnie na tej samej scenie, na której przez cztery dni będą prezentowali się Blur, Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age i Arctic Monkeys. Wszyscy posiadacze karnetów czterodniowych na Open'era, będą mogli uczestniczyć w koncercie Barbadoski bez dodatkowych kosztów, a pobyt na polu namiotowym zostaje przedłużony o kolejną noc.

Do sprzedaży trafiają bilety na to wydarzenie, w cenie 198 PLN i 258 PLN (Golden Circle).

Przeczytaj także

Opinie (32) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.