stat
Impreza już się odbyła

Red Queen i After Party

Tylko w karnawale wyjazd Disco Stars Live zyskuje nową, wyjątkową odsłonę. Tym razem mamy dla Ciebie aż dwa koncerty, a całą imprezę zaczynamy już od rana! Skorzystaj z karnawału, aby bawić się na statku cały dzień i całą noc oraz wziąć udział w dwóch koncertach gwiazd muzyki disco/dance: Red Queen oraz After Party!

mar 28

sobota, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 189 zł
kwi 3

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 40-50 zł
Oba zespoły to prawdziwy fenomen polskiej muzyki tanecznej. Red Queen tworzy niepowtarzalny koktajl radości i entuzjazmu. Charyzmatyczni, kolorowi i jedyni w swoim rodzaju od 2017 roku czarują fanów swoimi hitami takimi jak "Dla Ciebie". After Party to zespół już bardziej doświadczony i niezwykle lubiany. Łączna liczba odsłon ich piosenek na youtube przekroczyła niedawno... pół miliarda! Poczuj ich sceniczną energię na żywo podczas imprezy Disco Stars Live.
 
Karnawałowe, dwudniowe święto muzyki zaczynamy już od rana. Wypływamy z Gdyni o 09:00 i mamy tylko trochę czasu aby poznać statek, bo już w południe czeka na Ciebie lunch all inclusive, z winem i piwem - bez ograniczeń! Popołudniowy program rozrywkowy przygotuje Cię na dalszy ciąg wieczoru. Najpierw rozgrzewka na parkiecie do muzyki proponowanej przez djów umiejących poruszyć publiczność a potem czas na koncert pierwszej gwiazdy: Red Queen. Późnym wieczorem rozkręcamy się na dyskotece. Zespół After Party wystąpi w nocy, a impreza potrwa do rana! Po występach będziesz mieć możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów od gwiazd wieczoru.
 
Dwudniowa impreza Disco Stars Live na pokładzie Stena Spirit to świetna okazja, aby zobaczyć Red Queen oraz After Party na żywo oraz przeżyć niezwykłą karnawałową imprezę. Nie zwlekaj - dla najszybszych promocyjna cena!

disco polo - koncerty w Trójmieście


W promocyjnej cenie od 169 zł na osobę:
- rejs promem;
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu);
- lunch all inclusive (szwedzki stół, wino i piwo w cenie);
- wieczorna impreza;
- rozrywka na statku podczas dnia;
- koncert gwiazd: Red Queen oraz After Party - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu.
 
Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni