• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Otwarta Sobota Quercus

Otwarta Sobota Quercus to jedno z kolejnych wydarzeń organizowanych w biurach sprzedaży Bravo Developer w Gdańsku. Już 25 czerwca 2022 r. każda osoba rozważająca zakup nowego "M" dla siebie, bliskich lub po prostu zainteresowana atrakcyjną nieruchomością w doskonałej cenie, będzie miała okazję poznać wyjątkową ofertę dwupokojowych mieszkań budynku pierwszego oraz plany rozwoju kolejnych etapów inwestycji Quercus, realizowanej w otoczeniu zieleni i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska.

Dobra atmosfera, doradztwo, prezentacje, wakacyjna promocja, upominki - czekają na każdego kto odwiedzi gdańskie Biuro Quercus przy ulicy Wielkopolskiej 51 w pierwszą sobotę wakacji. Przez cały dzień, od godziny 10:00 do 16:00, Doradcy Bravo Developer będą opowiadać o  miejscu stworzonym dla tych, którzy myślą o bezpiecznej przyszłości, sprawdzonej jakości w dobrej lokalizacji i przyjaznej infrastrukturze.

Portfolio mieszkań dwupokojowych w szczególności przypadnie do gustu parom, singlom, osobom myślącym o zmianie lokalizacji i miejscu, które łączy w sobie komfort, bezpieczeństwo i otoczenie natury. Atutami osiedla, na które składać się będą cztery sześciokondygnacyjne budynki, będą z pewnością: bezpośrednie sąsiedztwo Potoku Maćkowy z wiekowymi dębami, ścieżki spacerowe, jak i liczne części wspólne sprzyjające integracji i aktywności fizycznej (siłownia, plac zabaw, wiata grillowa, itp.).

Uczestnicy Otwartej Soboty w Biurze Quercus poznają wszystkie możliwości inwestycji, jej otoczenie i sposób wykonania. Będą mogli zapytać o najdrobniejszy szczegół oraz uzyskają pomoc w podjęciu kluczowych decyzji. Każdy kto w tym dniu lub po spotkaniu w sobotę,  zdecyduje się podpisać umowę rezerwacyjną, otrzyma  w prezencie bardzo dobrej jakości ciśnieniowy ekspres do kawy lub rower miejski!* To nie wszystko - organizator przygotował powitalny pakiet praktycznych upominków dla każdego odwiedzającego.

Osoby, które chciałyby zarezerwować spotkanie z doradcą o konkretnej godzinie, pomiędzy 10:00 a 16:00, proszone są o wysłanie maila z imieniem i nazwiskiem oraz wskazaniem godziny na adres: agnieszka.kuczek@bravodeveloper.pl, w tytule wpisując "Otwarta Sobota".

Opiekun inwestycji:
Agnieszka Kuczek, tel. 724 200 002,
mail: agnieszka.kuczek@bravodeveloper.pl.

*Szczegóły promocji handlowej "Otwarta Sobota Quercus", w regulaminie na www.bravodeveloper.pl.
cze 25

sobota, godz. 10:00 - 15:00

Gdynia, ul. Bernadowska (osiedle...
Wstęp wolny

3 czerwca - 28 sierpnia 2022, godz. 10:00

bilety 10 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.