• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień otwarty w przedszkolu

Otwórz drzwi do przyszłości swojego dziecka w International Preschool of Gdańsk! Chcesz zapewnić swojemu dziecku solidne fundamenty w edukacji, otwierając przy tym drzwi do wielokulturowej przygody? International Preschool of Gdańsk to miejsce, które łączy wysoką jakość nauczania z przyjazną atmosferą, zapewniającą wszechstronny rozwój najmniejszych członków naszej Trójmiejskiej społeczności. Dzień otwarty okno do poznania IPG!

cze 1

sobota, godz. 10:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
cze 6

czwartek, godz. 11:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Zapraszamy serdecznie na nasz dzień otwarty, podczas którego wraz ze swoim dzieckiem będziesz mógł/a poznać naszą inspirującą przestrzeń edukacyjną, zadawać pytania i dowiedzieć się więcej o naszym programie nauczania oraz podejściu do rozwoju dziecka.
Spotkaj się z naszym doświadczonym zespołem nauczycieli i przekonaj się, dlaczego International Preschool of Gdansk to idealne miejsce dla Twojego dziecka.

27 kwietnia (sobota) 10:00 - 12:00 (Art Day)

To nie wszystko!
Wyjątkowa oferta czeka na Ciebie tylko do końca kwietnia. Skorzystaj z promocyjnej obniżki wpisowego teraz za jedyne 1600 PLN (cena regularna: 1800PLN) zapewnij swojemu dziecku miejsce w International Preschool of Gdansk.
To niepowtarzalna szansa na rozpoczęcie edukacyjnej przygody w jednym z najbardziej renomowanych przedszkoli międzynarodowych w Gdańsku.

Nie czekaj dłużej przyjdź na dzień otwarty i przekonaj się sam/a.

Masz więcej pytań? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Tel: +48 58 342 31 01 / +48 342 31 00
E-mail: i...@gfo.pl wyświetl e-mail

International Preschool of Gdańsk miejsce na edukacyjną podróż w świat nowych możliwości!

Opinie