stat
Impreza już się odbyła

New Moon Launch: Hatti Vatti EP

II Urodziny Ziemi

lut 1

sobota, godz. 22:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Wstęp wolny
informacji
NEW MOON LANUCH - Hatti Vatti EP
04.06.2011 (sobota)
Klub Buffet - IS Wyspa (Stocznia Gdańsk)

NEW MOON RECORDINGS

To nowy polski niezależny label skupiający się na muzyce elektronicznej z pogranicza gatunków takich jak dubstep, idm, dubtechno, dub czy drum & bass. Głównym celem wytwórni jest promowanie ciekawej polskiej muzyki i artystów na scenie zagranicznej. Płyty będą ukazywać się na winylu, cd oraz w wersji digital. Pierwsze wydawnictwo ukazało się w styczniu 2011 r. Znalazły się na nim produkcje Thinka z wokalnym udziałem Noviki oraz remix Jacka Sparrowa z brytyjskiej wytwórni Tectonic. Utwory z Ep'ki można było usłyszeć się w setach takich artystów jak Phaeleh, Dj Madd, Jack Sparrow, Ruckspin, BunZero, HxdB, Indigo oraz wielu innych. W najbliższym czasie wytwórnia planuje wydać płyty z udziałem Hatti Vatti, Indigo, Phaeleh, Reza, Killawatt, Milah oraz Q600.

www.newmoonrec.com

LINE UP:

Hatti Vatti (New Moon)
Think - Live ! (New Moon)
Mack (New Moon)
Reza (New Moon)

START - 22:00
WSTĘP - 10 PLN
MUZYKA - dubstep / experimental drum and bass / dub / dub techno / bass / future

HATTI VATTI

Hatti Vatti to dubowo-elektroniczne alter-ego Piotra Kalińskiego - gitarzysty zespołu Gówno i promotora związanego z labelami jak Qunabu i Kanu Kanu. Pod tym nickiem zagrał dziesiątki koncertów i setów djskich w Polsce, Anglii, Niemczach i na Litwie, a w duecie z Sarą Brylewską zadebiutował winylowym singlem w angielskiej wytwórni Mindset z piosenką "Different Music". W czerwcu bieżącego roku mają ukazać się dwa kolejne winylowe krążki nagrane przez Kalińskiego - EP
z czterema utworami dla rodzimego labelu New Moon, oraz kolejny singiel, tym razem dla londyńskiego On The Edge. EP jest promowane dość oryginalnym teledyskiem stworzonym we współpracy z Rafałem Wojczalem.

Najnowszy teledysk Hatti Vatti kręcony w Trójmieście.Hatti Vatti feat. Cian Finn - You by New Moon Recordings

THINK

Producent i dj zamieszkujący na co dzień przedmieścia warszawy. Na scenie muzyki elektronicznej zaistniał stosunkowo niedawno bo ponad 3 lata temu. Początkowo działając w kolektywie FusionArt robił i grał muzykę typowo experymentalną oscylującą na pograniczu IDM mieszanego z ambientem. Od początku 2010 roku Think działa solowo i jest to jego najpłodniejszy czas w życiu muzycznym przy czym na dobre utożsamił się z głębokim, eksperymentalnym nieraz technicznym brzmieniem dubstepu. Na koncie ma już parę dosyć ciekawych releasów (jeden z nich zaowocował w "12 signowaną przez New Moon Rec.) a wiele dopiero będzie się ukazywało. Współpracuje z artystami takimi jak Pablo Bolivar, DFRNT, Jack Sparrow, Novika czy też Hoax.

Think - Our Texture by New Moon Recordings

MACK

DJ i promotor połamanej basowej elektroniki. Założyciel dwóch polskich labeli - Moonshine Recordings, który od 2009 liczy już 4 winyle oraz New Moon Recordings. Jest także właścicielem sklepu płytowego mash-up records. Nigdy nie wiadomo czego można się po nim spodziewać gdy znajdzie się za djskimi sterami.

Mack - Dub Fever! by Mack

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • clubbing / dyskoteka
  sty 30
  czwartek, g. 22:00
  Gdańsk, Ziemia
  Sauce04
 • clubbing / dyskoteka , karaoke
  sty 30
  czwartek, g. 21:00
  Gdańsk, Miasto Aniołów
  Karaoke&dance z Doriss

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni