• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Igorrr + Amenra, Der Weg Einer Freiheit, Hangman's Chair

Ekscentryczny Gautier Sarre wraz z zespołem zagrają we Wrocławiu i w Gdańsku!

Po świetnym występie w Warszawie oraz na Mystic Festival 2022, Igorrr powróci do naszego kraju w towarzystwie wybitnych gości! Muzycy będą promować album Spirituality And Distortion, który ukazał się w 2020 roku nakładem wytwórni Metal Blade Records.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


U boku Igorrr wystąpią: Amenra - ikona belgijskiego sludge & post-metalu, francuski doomowy kolektyw Hangmans Chair oraz niemiecki post-black metalowy skład pod nazwą Der Weg Einer Freiheit.

IGORRR alternative metal, experimental metal:
Komentarz pod jednym z utworów Igorrr na YouTubie sugeruje, że brzmienie projektu najlepiej określić jako muzyka wypadająca z plecaka. Jakkolwiek śmiesznie by to nie brzmiało, trudno o lepszą definicję tego, co w utworach robi Gautier Serre. W utworach tego francuskiego ekscentryka dzieje się dosłownie wszystko i aż boimy się myśleć, co siedzi w nieodgadnionych zakamarkach jego umysłu.
https://www.facebook.com/IgorrrBarrroque/
https://www.youtube.com/watch?v=vS7X5nuvjHo
https://www.instagram.com/igorrr_music/

AMENRA sludge metal, post-metal:
Amenra już na wysokości debiutanckiego Mass III zaciekawiła spore grono poszukiwaczy skrajnych doznań w metalowym światku, a z każdą kolejną płytą tylko pogłębiała narosły już hype. W tym zespole gra dosłownie wszystko - zacząwszy od spajającej całe masy ludzi inicjatywie Church of Ra, a skończywszy oczywiście na muzyce. Muzyce tryskającej negatywnymi emocjami, muzyce zapewniającej przeżycia duchowe pozostające na lata.
https://www.facebook.com/churchofra
https://www.youtube.com/watch?v=dEI5tJDD2fc
https://www.instagram.com/amenra_official/

DER WEG EINER FREIHEIT post-black metal:
Ich nazwę można dosłownie przetłumaczyć jako droga wolności, a czym jest black metal jeśli nie absolutną wolnością stylistyczną i poszukiwaniem coraz to nowych ścieżek? Der Weg einer Freiheit to jedni z liderów post-black metalu, czyli nurtu, który w jakiś sposób przestał być jedną z wiodących sił nowoczesnej ekstremy, ale wciąż ma wiele dobrego do zaoferowania.
https://www.facebook.com/derwegeinerfreiheit
https://www.youtube.com/watch?v=8aHVOd6qKh8
https://www.instagram.com/derwegeinerfreiheit/

HANGMANS CHAIR doom metal, shoegaze:
Hangmans Chair przez długi czas walczyli o zainteresowanie scenowiczów, a stopniowe oddalenie się od siermiężnego stoneru w stronę gotyckiego doom metalu podpartego shoegazem świetnie im w tym pomogło. Najlepszym tego dowodem tegoroczny A Loner, czyli najlepszy dowód na to, że Type O Negative i Slowdive spokojnie mogłyby mieć dziecko. To nie są łatwe numery, zwłaszcza biorąc pod uwagę teksty oscylujące w okolicach najmroczniejszych odmian depresji, ale ich moc, mnogość emocjonujących melodii i maksymalna szczerość są w stanie przyciągnąć każdego.
https://www.facebook.com/hangmanschair
https://www.youtube.com/watch?v=5_Dtd49M4o0
https://www.instagram.com/hangmans_chair/

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  150 zł
 • Przedsprzedaż
  129 - 139 zł
maj 8

poniedziałek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 89 - 99 zł
lip 5

środa, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 150 zł
przedsprzedaż 129 - 139 zł

Opinie