• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Skrzydła Trójmiasta - IV Gala Nagród Niezależnych (1 opinia)

Prestiżowa nagroda Skrzydła Trójmiasta przyznawana jest przez czytelników Portalu Trojmiasto.pl instytucjom, przedsięwzięciom, inicjatywom, które zmieniają oblicze Trójmiasta oraz budują jego pozytywny wizerunek w Polsce. Idea nagrody zakłada promowanie przedsięwzięć, wydarzeń oraz osób, które sprawiają, że w Trójmieście żyje się lepiej, pracuje ciekawiej i wypoczywa pełniej.

W tym roku Skrzydła Trójmiasta zostaną przyznane po raz czwarty!
Statuetki zostaną wręczone w 6 kategoriach:

NOWA PRZESTRZEŃ TRÓJMIASTA


dla nowo powstałych lub przeobrażonych miejsc i obiektów, które wpływają na wizerunek Trójmiasta, pokazując je jako nowoczesną aglomerację przyjazną mieszkańcom. Za interesujące zagospodarowanie przestrzeni z poszanowaniem okolicznej architektury i natury.

MŁODY DUCH TRÓJMIASTA

dla imprez i wydarzeń skierowanych do tych mieszkańców Trójmiasta, którzy bez względu na wiek są kreatywni, odważni i chętnie łamią stereotypy. Za organizację wydarzeń wyzwalających emocje, energię i adrenalinę, pokazujących Trójmiasto jako miejsce otwarte, pełne nieszablonowych postaci i idei.

KULINARNE OŻYWIENIE TRÓJMIASTA

dla przedsięwzięć, inicjatyw oraz imprez kształtujących kulinarny gust mieszkańców Trójmiasta. Za pobudzanie ich do odkrywania nowych smaków oraz pokazywanie siły tkwiącej w produktach i daniach regionalnych.


TRÓJMIASTO BLISKO MORZA

dla firm i instytucji, dzięki którym Trójmiasto jest ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej, z którego korzysta nie tylko Trójmiasto, ale cała Polska. Za rozwój biznesu i infrastruktury, czerpanie z bliskości i zasobów morza, za siłę i potencjał morskiego charakteru


TRÓJMIASTO DLA KAŻDEGO

dla organizatorów masowych imprez i wydarzeń, na które wstęp jest bezpłatny. Za inicjatywy pokazujące, że Trójmiasto sprawdza się jako arena wielkich imprez sportowych, muzycznych, naukowych i rozrywkowych oraz potrafi przyciągnąć tłumy gości z głębi Polski i zagranicy.


POMOCNA DŁOŃ TRÓJMIASTA

dla inicjatyw i organizacji, które budują społeczną więź między mieszkańcami Trójmiasta, poprzez wspólne niesienia pomocy innym. Za otwartość serca, krzewienie wartości altruistycznych i odkrywanie przed mieszkańcami Gdańska, Gdyni i Sopotu dobroczynnej twarzy naszej społeczności.

Nominowanych będziemy odkrywać po kolei w artykułach. Tym razem otwieramy się na sugestie czytelników. Na Wasze rekomendacje czekamy pod adresem skrzydla@trojmiasto.pl

Uroczysta Gala wręczenia nagród odbędzie się 17 października 2014 roku o godzinie 20:00 w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Wręczenie statuetek będzie zaaranżowane krótkimi występami musicalowymi aktorów Teatru Muzycznego w reżyserii Bernarda Szyca. Przewidywany czas trwania całości około 1h 15 min

Gala Skrzydła Trójmiasta 2012
Nagrodą, którą przyznają mieszkańcy Gdańska, Gdyni i Sopotu jest statuetka przedstawiająca trzyczęściowe skrzydło symbolizujące wolność, nieskrępowaną wyobraźnię i szybowanie ponad przeciętność. Skrzydło złożone z trzech części podkreśla, że Trójmiasto tworzą trzy miasta, postrzegane przez wielu mieszkańców jako jeden organizm miejski.

W czasie tegorocznej edycji Laureaci Skrzydeł Trójmiasta otrzymają ręcznie rzeźbioną statuetkę z drewna osadzoną na metalowej podstawie. Jest ona następczynią filigranowej szklanej statuetki sprzed 2 lat.

Przeczytaj także

Opinie (1)

 • jak to jest?

  skrzydła trójmiasta to takie spijanie sobie z cycuszków. oczywiście zaraz podniosą się głosy oburzenia. jak to??? a no tak to - podniecanie się w kręgu tzw. "sfer" celem dowartościowania swego ego.
  no i tyle w temacie.
  dziękuję i życzę miłego wieczoru...

  • 5 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.