• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Harakiri For The Sky

 • piątek, 21 czerwca 2024, godz. 20:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  140 ,
  w przedsprzedaży  115
  Kup bilet

Duża dawka mroku, ale też pięknych, transowych wręcz melodii? Okej, brzmi jak dwie najważniejsze składowe post black metalu. Jeżeli przy tym gatunku jesteśmy, to Harakiri For The Sky jest tym zespołem, który do głowy przychodzi jako jeden z pierwszych, a my informujemy Was, że Austriacy wystąpią w naszym kraju aż na 4 koncertach: 20.06 w warszawskim klubie Proxima, 21.06 w gdańskim Drizzly Grizzly, 22.06 w poznańskich 2Progach oraz 23.06 we wrocławskim klubie Łącznik.

Założony w 2011 roku przed multiinstrumentalistę M.S. i wokalistę J.J. Harakiri For The Sky funkcjonował pierwotnie jako zespół studyjny, jednak koncertowy potencjał ich niesamowicie wyrazistej mieszanki black metalu z post rockiem nie mógł zostać po prostu ot tak stłumiony.
Niedługo później grupa rozszerzyła swój lineup, zadebiutowała krążkiem Harakiri For The Sky i ruszyła w świat - występowali w Europie i Azji wspólnie z A Forest of Stars, Der Weg Einer Freiheit, Dool, Sylviane, Dool czy Ellende, odwiedzając przy tym ponad 30 państw. Przełomowym dla formacji był rok 2016, kiedy ukazał się jej trzeci krążek III: Trauma. Płyta zebrała znakomite recenzje w mediach muzycznych i wśród publiczność, co zaowocowało nominacją na płytę roku w kategorii Hard & Heavy na gali Amadeus Austrian Music Awards. Z następnymi materiałami w katalogu Austriaków było podobnie - Aarson uważany był za jeden z najlepszych albumów 2018 roku i zawędrował na niemieckie oraz austriackie notowania najlepiej sprzedających się płyt, a wydany w 2021 i ostatni jak dotąd Mӕre pobił wynik swojej poprzedniki o listy w Szwajcarii i Wielkiej Brytanii i udowodnił tylko, że Harakiri For The Sky to niekwestionowana czołówka światowego post black metalu.
Zeszły rok zespół zamknął z rozmachem - wystąpił bowiem na europejskiej trasie u boku Paradise Lost, Primordial i Omnium Gatherum oraz zagrał w Wielkie Brytanii wraz z Ellende i Fen. W nowym już teraz wiadomo, że HFTS nie będą próżnować, a czerwcowa trasa, na której grupa zaplanowała aż 4 przystanki w Polsce, jest tego najlepszym dowodem.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


HARAKIRI FOR THE SKY
20.06.2024 - Warszawa, Proxima
21.06.2024 - Gdańsk, Drizzly Grizzly
22.06.2024 - Poznań, 2Progi
23.06.2024 - Wrocław, Łącznik️

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.️
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia:https://winiarybookings.pl/regulamin/W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

HARAKIRI FOR THE SKY (Austria / AOP Records) - post black metal
https://www.facebook.com/HarakiriForTheSky

https://www.instagram.com/harakiriforthesky_officialMad World:
maj 10

piątek, godz. 18:30

Gdańsk,
bilety 20 zł
cze 5-8

środa - sobota, godz. 15:00

bilety 699 - 1299 zł
Kup bilet

Opinie