• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Grind the Thrash Tour - Antigama, Terrordome, Phrenetix (LT)

Tej jesieni Polska zapłonie od piekielnej mieszanki grindcora i thrashu. Wspólną trasą Antigama i Terrordome udowodnią, że da się grać jeszcze szybciej i jeszcze wścieklej. Bandy ze stajni Selfmadegod szykują jatkę w 7 miastach, by promować swoje najnowsze albumy. Nie przegapcie okazji, by zobaczyć zespoły, które rozgrzewały publikę na całym świece.

mar 14

czwartek, godz. 19:00

bilety 70 zł
przedsprzedaż 60 zł
cze 5-8

środa - sobota, godz. 15:00

bilety 699 - 1299 zł
Kup bilet
Czasówka:
Wejście: 19:00
Start: 20:00

O zespołach:
Od 22 lat Antigama tworzy nieskrępowany awangardowy grindcore. Zespół wystąpił na wielu imprezach m.in Obscene Extreme, Brutal Assault, Metalfest, Netherlands Deathfest, Metalmania czy amerykańskich Maryland Deathfest i California Deathfest. Antigama wspierała i grała z takimi zespołami jak Napalm Death, Nasum, Enemy Soil, Decapitated, Fuck the Facts, Drugs of Faith, Today is the Day, Dying Fetus, Noisear, Agoraphobic Nosebleed, Brutal Blues, Vader etc. Whiteout to ósme pełne wydawnictwo Antigamy zawierające pierwotną energię okraszoną nowoczesnymi ramami i zaawansowanym wyrafinowaniem. To jedenaście szybkich, bezpośrednich i bezkompromisowych utworów, z atmosferą ludzkiego regresu i zapaści.
FB: https://www.facebook.com/Antigama
Sklep: https://selfmadegod-store.pl

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Terrordome to polski zespół thrash metalowy. Ich muzykę cechują szybkość i agresja. Od 2005 roku zespół zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą (Europa, Brazylia, Chiny, Japonia). Jak dotąd dzielił scenę między innymi z Suicidal Tendencies, Anthraxem, Sepulturą, Destruction, D.R.I., Whiplashem, Ratos de Porão i Vaderem oraz miał okazję zagrać na wielu festiwalach, takich jak Obscene Extreme, True Thrash Fest Japan, Metalmania czy Metalfest.
FB: https://www.facebook.com/terrordomeband
Strona: https://terrordome.net
Sklep: https://store.terrordome.net

Litewscy thrasherzy, Phrenetix, to szybka techniczna i wymykająca się spod kontroli jazda bez trzymanki. Dwa albumy na koncie - oldschoolowy Fear i późniejszy eksperymentalnyExuviae. Phrenetix chętnie pokażą, jak niszczą wszystko dookoła na scenie.
Facebook: https://www.facebook.com/Phrenetix
Bandcamp/Merch: https://phrenetix.bandcamp.com/

Bilety w cenie 50zł dostępne będą tylko w dniu koncertu.

Opinie

 • ciężkie brzmienia , rock / punk
  mar 14
  czwartek, g. 19:00
  Gdańsk, Wydział Remontowy
  Dom Zły
 • ciężkie brzmienia , rock / punk
  mar 15
  piątek, g. 19.00
  Gdańsk, Paszcza Lwa
  Grindowa PotuPajka w Paszczy Lwa