• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gra w Mafię / Projektornia GAK

gry

8 października (sobota), o godz. 17:00 serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę gry w Mafię | Budzi się miasto, a ponieważ mówicie, że partii jest zawsze za mało, to tym razem spotykamy się wcześniej i gramy tak długo aż uznacie, że macie dość!

Nowy sezon, nowe twarze, zmiany, niespodzianki i nieoczekiwane zwroty akcji! Pierwsza niespodzianka! W rolę prowadzącego rozgrywkę, wcieli się osoba, która dotychczas brała udział w grze jako uczestnik.

Warto się pojawić!
Jeśli nigdy nie grałeś w Mafię, to już tłumaczymy co i jak - mówiąc najprościej, w Mafii chodzi o to, żeby uratować obywateli miasta, zanim zajmą się nimi mafiozi. Nasze rozgrywki w Mafię są częścią cyklu integracyjnych warsztatów z pobudzania wyobraźni, które w zależności od wydarzenia będą przybierać różne formy. Zapraszamy każdego, kto ukończył 15 rok życia. Stawiamy na zabawę i grę towarzyską, w której każdy może wczuć się w rolę wyznaczoną losowaniem postaci na początku gry. Nie ma się czego bać, wystarczy przyjąć swoją nową rolę i zacząć żyć rzeczywistością np. policjanta tropiącego złoczyńców.

Zapewniamy Mistrza Ceremonii i niepowtarzalny klimat.

Grałeś już w Mafię? Super! Przyjdź i zabaw się z nami kolejny raz. Nigdy o tym nie słyszałeś? Jeszcze lepiej, pozwól nam wprowadzić Cię w tajemniczy świat obywateli, policjantów, tajnych agentów no i oczywiście włoskiej mafii. Dla zwolenników jasnych wyjaśnień podajemy definicję Mafii z Wikipedii.

Mafia - towarzyska gra fabularna symulująca walkę pomiędzy poinformowaną mniejszością i niepoinformowaną większością. Gra charakteryzuje się ogromną elastycznością zasad, dzięki czemu można ją rozgrywać w niemal dowolnie licznej grupie. Gra wymaga i rozwija umiejętności obserwacji i analizy zachowań, wyciągania wniosków, przekonywania, a także kontroli mowy ciała oraz innych sygnałów niewerbalnych.

UWAGA
17:00 - tłumaczenie zasad nowym uczestnikom i uczestniczkom
17:30 - start!
 

Opinie