• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Festiwal Polskich Wideoklipów Yach Film

Yach Film to jedyny w Polsce i jeden z niewielu w Europie festiwal teledysków. Najważniejszym punktem imprezy jest otwarty konkurs, w którym wybierany jest najlepszy polski wideoklip wyprodukowany w ciągu dwunastu miesięcy poprzedzających festiwal. Oprócz głównej nagrody - Grand Prix - przyznawane są także wyróżnienia w takich kategoriach jak: reżyseria, scenariusz, montaż, zdjęcia, innowacja, animacja, plastyczna aranżacja przestrzeni czy kreacja aktorska wykonawcy muzycznego.

Relacja z imprezy

1 grudnia, w "Czarnej Kozy Zagrodzie" przy ulicy Krasickiego 4 (Brzeźnia), o godzinie 19:00 odbędzie publiczny pokaz, nominowanych w 9 zwyczajowych kategoriach, wideoklipów 24. Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film. Tego samego wieczoru zapraszamy na konferencję prasową festiwalu.

Wstęp na pokaz jest wolny.

Gala Wręczenia Yachów rozpocznie się 4 grudnia o godzinie 20:00, w klubie B90 na terenie Stoczni Gdańskiej przy równie kultowej już ulicy Elektryków. Tego samego dnia, od 16:00 w pobliskim klubie Buffet rozpoczną się projekcje nominowanych teledysków i premierowych muzycznych filmów dokumentalnych. Tam też po Gali odbędzie się Happenig Kulinarny z muzyką klubową!!!


Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.